Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nové útoky imigrantů v Německu. Nesouhlasím, že jde o náhodu. Vidím jasný vzorec a mám obavy, varuje bezpečnostní expert
ROZHOVOR Bezzubá Evropská unie se bojí a neumí říci Turecku, že do Evropy prostě nepatří. Na vyhrožování o otevření hranice pro miliony migrantů, ze kterého se zakladatel tureckého sekulárního státu Kemal Atatürk musí otáčet v hrobě, je jednoduchá odpověď – každého migranta bez dokladů posílat šupem do jeho domoviny. Izraelský bezpečnostní expert dlouhodobě žijící v ČR David Bohbot v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz dále upozorňuje, že Turecko si může otevřením hranic vyřešit otázku 10 milionů Kurdů, které by tak rádo poslalo ze země pryč, nejlépe do Evropy. A jak jsme na tom s ozbrojováním – bude se postihovat české heslo „každý správný muž má u sebe nůž“, a upřednostňovat násilníci a kriminálníci, kteří si zakazovanou zbraň stejně opatří na černém trhu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 22:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Bezpečnostní analytik varuje před možným děním v Evropě: Útoky na muslimské čtvrti, prakticky pogromy. A policie nezasáhne...
ROZHOVOR „Stále více lidí je frustrováno tím, jak tady přibývá imigrantů vytvářejících paralelní společnost. Tzv. umírnění islamisté jen zvyšují politické požadavky, ti tzv. radikální páchají násilné útoky, establisment jen ustupuje a tvrdí, že se máme semknout a nedopustit oslabení našich hodnot,“ všímá si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bezpečnostní analytik Lukáš Visingr. Pak se podle něj mohou najít „horké hlavy“, které si řeknou „oko za oko“. „Čekám, že se budou utvářet skupiny, které si budou osobovat právo zasahovat tam, kde veřejné instituce selhávají. Poté vypuknou útoky na muslimské ulice a čtvrti, prakticky pogromy,“ obává se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Bezpečnostní expert a bývalý diplomat Pojar: Většina teroristických útoků je zmařena, ale...
O Islámském státě a jeho porážce v Mosulu hovořil v pořadu DVTV.cz bezpečnostní expert a bývalý velvyslanec v Izraeli Tomáš Pojar. Domnívá se, že nás čekají roky nestability na Blízkém východě a útoky v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Velký pozor. Teď lze očekávat teroristické útoky ve vlacích, důrazně varuje bývalý člen izraelských speciálních jednotek. A několik rad, co dělat
ROZHOVOR Dnešní Evropa trpí v boji proti terorismu nedostatkem zkušeností, nemá dobrou metodiku a potřebuje zlepšit informační toky. Měla by si pozvat odborníky z Izraele, kde mají s terorem ve městech mnohaleté zkušenosti. Takto se vyjádřil bezpečnostní expert, bývalý člen izraelských ozbrojených sil a rabín David Bohbot. Prý lze očekávat teroristické útoky ve vlacích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Děsivé a šílené. EU založila armádu, která může brutálně násilím potlačovat odpor lidí v členských státech i u nás. A chystá se nové rozdělení imigrantů. Diplomat od Okamury varuje
ROZHOVOR Zahraniční expert hnutí SPD, bývalý diplomat a poslanec Jiří Kobza varuje před věcmi ze zahraničí, především z Bruselu, které se na nás valí. Jde o imigranty, budování euroarmády, která může potlačovat odpor v členských státech, smlouvu CETA, která dává obrovskou moc nadnárodním korporacím, a další věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Bezpečnostní expert Štefec po masakru v Londýně varuje: Vypadá to, že se rodí nová strategie extremistů
ROZHOVOR „Pokud bych měl pojmenovat základní příčinu současného bezpečnostního problému, není to prezident Erdogan, ale dlouhodobá politika ustupování imigrantům v jejich sociálních a nábožensky motivovaných požadavcích ze strany západoevropských zemí, a faktické zhroucení schengenského prostoru a zneplatnění dohod z Dublinu, vyvolané německou proimigrační politikou,“ komentuje nynější evropské poměry bývalý poradce na ministerstvu obrany a bezpečnostní expert Jaroslav Štefec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Pozor, vliv Ruska. Guy Verhofstadt má strach z voleb ve Francii, Holandsku a Německu. A říká: Populisty porazíme pravdou a rozumem
Bývalý premiér Belgie a aktuálně jeden ze tří vyjednávačů pro brexit Guy Verhofstadt varuje před nadcházejícími volbami v Nizozemsku, Francii a Německu. Obavy má rovněž z rostoucího vlivu Ruska na dění v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Menšina by měla zůstat menšinou. Jakmile je jich přliš, není to dobré. Bezpečnostní expert z Izraele také odhaluje, s jakou novou taktikou přijdou teroristé
ROZHOVOR Íránské vůdcovství je nebezpečnější než Severní Korea, ač se to mnoha lidem nezdá. Severní Korea má od roku 2006 jaderné zbraně. Stále je nepoužila. Kdyby to udělala, učiní tak přímo a bude zničena. Írán tak přímočaře hrát nebude. To si myslí bezpečnostní expert a bývalý člen izraelských ozbrojených sil David Bohbot. Také hovoří o výsledku voleb v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Menšina by měla zůstat menšinou. Jakmile je jich příliš, není to dobré. Bezpečnostní expert z Izraele také odhaluje, s jakou novou taktikou přijdou teroristé
ROZHOVOR Íránské vůdcovství je nebezpečnější než Severní Korea, ač se to mnoha lidem nezdá. Severní Korea má od roku 2006 jaderné zbraně. Stále je nepoužila. Kdyby to udělala, učiní tak přímo a bude zničena. Írán tak přímočaře hrát nebude. To si myslí bezpečnostní expert a bývalý člen izraelských ozbrojených sil David Bohbot. Také hovoří o výsledku voleb v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vyhození Klause ml.: Nesouhlasím! opakuje poslankyně ODS. A sahá k vážným slovům
ROZHOVOR „Jsem zastánce svobodného slova za všech okolností, dokonce i u opozice, natož ve vlastní straně, opakovaně jsem řekla, že s vyloučením nesouhlasím,“ sdělila poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková (ODS) k vyloučení Václava Klause mladšího ze strany. Ten je podle ní sice tvrdým, ale zato pracovitým kolegou. Je prý jasný, stručný, výstižný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Bezpečnostní expert: Trump chce asi dovést Čínu ke krachu. Ale historie nás varuje... Hroutící se režimy začínají války
ROZHOVOR „Donald Trump pouze plní sliby. Tvrdý postoj vůči Číně sliboval během celé volební kampaně a šlo o jedno z jeho hlavních témat,“ komentuje zahraniční dění vojenský a bezpečnostní expert Lukáš Visingr. Otázka za pět bludišťáků je, o co americkému prezidentovi ve skutečnosti jde? Možností prý je plán Čínu vyřídit a dotlačit ji ke krachu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Visingr hodnotil i poslední úder Američanů v Sýrii a význam Vladimira Putina v čele Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist