Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pravda o cenzuře! Českého právníka zablokoval Facebook... A on se naštval a promluvil
Není to dávno, co přátelé ústavního právníka Pavla Hasenkopfa oznámili, že mu byl zablokován facebookový profil. Blokace byla dočasná, nicméně Hasenkopf mezi „digitálně svobodnými“ dlouho nepobyl. Jak píše, byl znovu zablokován. „Vypadá to, že někomu z elfů či cenzorů extrémně vadím,“ tvrdí ústavní právník. A dodává, že když mu kvůli tomu zablokovali i messenger, tak porušují listovní tajemství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 14:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 13. 08. 2019

Související články

Fleischer (SPR-RSČ): Facebook vyvolal nenávist blokováním kvůli nenávisti
Je to problém dnešní doby. Všude zakázaná cenzura a všude podporovaná svoboda slova je nyní díky jakési privátní internetové společnosti, tématem číslo jedna, protože stoupá počet udaných lidí, kterým Facebook zablokoval možnost přidávat příspěvky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Přijde Cikán, Vietnamec se topí... Aleš Cibulka po konci v TV promluvil o dnešní cenzuře
Moderátor Aleš Cibulka se pro server CeskaMedia.cz vyjádřil mimo jiné i ke srovnání tvorby v devadesátých letech a dnes. Hovořil, společně s kolegou Michalem Jagelkou, rovněž o svobodě a cenzuře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Facebook vyvolal nenávist vůči sobě blokováním lidí pro nenávist
Je to problém dnešní doby. Všude zakázaná cenzura a všude podporovaná svoboda slova je nyní díky jakési privátní internetové společnosti, tématem číslo jedna, protože stoupá počet udaných lidí, kterým Facebook zablokoval možnost přidávat příspěvky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Toto jméno na Facebook rozhodně nepiště, nebo... Ekonomka Šichtařová odhaluje případ umlčeného právníka
A kde je mlékař? Cenzor z Facebooku zas zaútočil. Známá česká popekonomka Markéta Šichtařová sdílela fotku „toho, jehož jméno nesmíme vyslovit“, tedy fotku Lorda Voldemorta. Co tím myslela a proč neuvidíme na Facebooku po nějakou dobu právníka Pavla Hasenkopfa?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Cenzura? Facebook nepovolil webu Martiny Kociánové propagaci příspěvku s politicky nekorektním Stanislavem Novotným
Facebook nepovolil administrátorovi profilu publicistického serveru Kupredudominulosti.cz . placenou propagaci příspěvku s aktivistou a bývalým policejním prezidentem Stanislavem Novotným. Novotný i administrátor mluví o cenzuře. V rozhovoru Novotný velmi kriticky hovoří o současné společenské atmosféře a poměrech v médiích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Údajnému autorovi fotky koupajících se muslimek prý zatrhli Facebook. Přeci jen se ale zachovalo, co napsal
Muž, který vyfotil muslimky v údajných burkinách v bazénu, promluvil. Jeho slova pak na sociální síti Facebook byla prý zablokována, přinesla je tak na serveru iDnes.cz jedna blogerka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Přešlápl Facebook s cenzurou? Bude soud. Jde o Klausova právníka a kritiku Německa
Zatímco kupříkladu někdejší šéf Vojenského výboru NATO generál Petr Pavel opakovaně varuje před zahraničními aktivitami Ruské federace, někdejší hradní právník Pavel Hasenkopf má za to, že bychom se i více než 70 let po druhé světové válce měli mít na pozoru před Německem. Jenže když své varování vydal na sociální síti Facebook, jeho status byl smazán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Blok proti islamizaci: Cenzoři facebooku zablokovali naši volební píseň
Z pátku na sobotu zablokoval facebook Bloku proti islamizaci video, na kterém členové BPI zpívají kramářskou píseň Hranice, vytvořenou známým blogerem Miroslavem Kulhavým pro volby 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Němci jsou nadprůměrní ve výrobě kvalitních aut či dovozu nelegálních migrantů. A taky v cenzuře. Kdypak nám zakážou vtipy o cikánech?! Ptá se odborník na média
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Pravidelný dopisovatel naší redakce, místopředseda Rady Českého rozhlasu, se protentokrát pozastavuje hned u několika mediálních problémů současnosti. Ať už jde o přístup k bující cenzuře v Německu nebo ke způsobu, jakým novinář MfD zpovídal dva výrazné slovenské politiky. Stranou nezůstane ani nedávný článek Jiřího Peheho. O tom mimochodem zřejmě nejvíce informovala právě (a pouze) naše redakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Koupě slovenského deníku Pravda, Parlamentní listy a budoucnost médií. Michal Voráček promluvil
Mediální magnát Michal Voráček pohovořil pro slovenský server Pravda.sk o důvodech koupě Pravdy, budoucnosti médií a plánech na slovenském trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist