„Poserte se! Chci být Salvini!“ jede Foldyna. A koluje: Babiš bez ČSSD s ním, Klausem, Staňkem. A to není vše
Poslanec Jaroslav Foldyna byl vzhledem ke svým nedávným vyjádřením Janem Hamáčkem vyzván, aby respektoval politiku a rozhodnutí sociální demokracie. „Nebo nebude členem sociální demokracie,“ pohrozil předseda ČSSD. A poslanec posílá vzkaz zpátky: „V roce 1970 mého otce také vyloučili ze strany, že nesouhlasil s její politikou. Později se ukázalo, kdo měl pravdu.“ Dodal, že by rád byl jako italský vicepremiér Salvini. A v deníku iDNES už se řeší, jak by se Andrej Babiš mohl obejít bez sociální demokracie...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2019 v 08:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 14. 08. 2019

Související články

Ne! Salvini smetl ze stolu migrační pakt
Italský ministr vnitra Matteo Salvini řekl jasně a nahlas, co si myslí o globálním paktu o migraci. Prý nevidí důvod stavět na stejnou úroveň ekonomické a politické uprchlíky. Zdůraznil, že ctí především právo lidí zůstat ve vlastní zemi. Ministrovo vyjádření koluje po sociálních sítích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ani smska od prezidenta Foldynu nezastavila. Dnes oznámil rezignaci na funkce v ČSSD. A to není vše
Po volebním výprasku ČSSD přišel místopředseda sociální demokracie a ústecký poslanec Jaroslav Foldyna se svým avizovaným zásadním oznámením. Rozhodl se rezignovat na místopředsedu ČSSD i šéfa okresu Děčín. Prezident Miloš Zeman mu vyčítá zbabělost. Aby se ale mohl konat Foldynův „comeback“, nemá prý jinou možnost. „Jestli chci později pokračovat, tak teď musím skončit,“ zdůvodňuje své rozhodnutí v rozhovoru pro server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jaroslav Foldyna - sám vlastenec v ČSSD
Jaroslav Foldyna, nový místopředseda ČSSD, velmi rozhněval svého předsedu Jana Hamáčka, který mu doporučil, aby se omluvil za své jednání z akce s ruskými „Vlky“. Foldyna nevidí důvod.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.5.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Foldyna (ČSSD): Chci omezit vliv různých ekologických spolků a iniciativ
Projev na 56. schůzi Poslanecké sněmovny dne 5. 4. 2017 k Vládnímu návrhu zákona, kterým se mění stavební zákon:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Franěk (SPR-RSČ): Ochrana před teroristickým útokem? Jít k volbám
Já chci řešení, chci Miroslava Sládka, chci Republikány a chci ve své zemi pocit bezpečí!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Foldyna připustil odchod z ČSSD. Ale teď ještě ne, sdělil PL
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna připouští, že by mohl odejít ze strany, a to po mnoha letech v ní strávené. Zatím ale je podle něj v ČSSD dost lidí, kteří chtějí změnu a obrací se na něj, takže zůstává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Babiš v ČT: Chci úspěšnou vládu. V osobě Hamáčka vidím, že to bude fungovat, budeme jeden tým
Andrej Babiš už není premiérem v demisi, ale nově designovaným premiérem. Pokud se ČSSD v referendu rozhodne jít s ANO do vlády, obsadí v ní pět ministerských postů a jména kandidátů už ví. Zato ANO prý jména ministrů ještě detailně neprobíralo. Staronový předseda vlády Andrej Babiš (ANO) proto v pořadu Události, komentáře na ČT24 mluvil například o tom, jak odhaduje výsledek referenda ČSSD a jaký by byl jeho plán, pokud by se členové sociální demokracie pro vstup do vlády nerozhodli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Foldyna se za incident s aktivistou neomluvil. Nemá ve vedení strany co dělat, řekl novinářům Štěch
Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se na grémiu strany neomluvil za hádku s lidmi, kteří v Praze protestovali proti ruskému nacionalistickému motorkářskému klubu Noční vlci. Řekl pouze předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi, že ho mrzí, že ho tímto incidentem dostal pod tlak. Foldyna to řekl novinářům po jednání grémia. Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) před jednáním řekl, že Foldyna kvůli incidentu nemá ve vedení strany co dělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Spolupráci ČSSD a SPD si neumím představit. To by voliči nerozdýchali, řekl Foldyna
Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna. Hovořil zejména o vyjednávání o vládě s hnutím ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Je jako Mussolini. Postavit ke zdi. Nablito v hlavě. Kolem Foldyny jede peklo, jaké ČSSD nepamatuje
Názorový boj v ČSSD, který vzešel z názorové výměny mezi ministrem Petříčkem a poslancem Foldynou, pokračuje. A začíná nabírat dost ostré rysy, zvláště pokud jde o výrazy. Jaroslav Foldyna se už brutálně naštval. Jedna diskutující mu sdělila, že má v „hlavě na*ráno“. Ten jí okamžitě vzkázal, že sama má v hlavně nejen „na*ráno“, ale i „nablito“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist