Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.061x, což odpovídá cca 264.076-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Ten ódéesák měl prej tolik peněz, že nad nima onanoval. Hlavně nad dvoutisícovkou s Destinovou." Kmotr vzpomíná na dění v Praze a přidává postřeh o Hřibovi
Na ParlamentníListy.cz se po několika měsících odstupu obrátil muž, jehož identitu redakce dobře zná a jenž má všeobecnou nálepku kmotra. Tedy člověka, co rád propojuje lidi, ovlivňuje jejich kroky a profituje nad různými rozhodnutími zejména stran politiků a jejich partají. Jeho slova jsou zajímavá především v souvislosti s aktuálním děním v Praze, kde v současnosti vládnou Piráti, Praha Sobě a klaka okolo Jiřího Pospíšila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 05:35, prečteno: 17x

nejlepší články ze dne: 17. 08. 2019

Související články

Já jsem lékař, nastoupil ódéesák Svoboda na ministra Vojtěcha
Ve včerejších Událostech, komentářích na ČT24 se řešily platy lékařů a zdravotních sester. O problematice přišli hovořit ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a místopředseda výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny Bohuslav Svoboda. „Ten problém není jen otázka peněz,“ pronesl v pořadu Svoboda a poukázal na postgraduální vzdělávání lékařů, na jeho délku, na nedostatečná školení a na způsob jednání na pracovištích. Dle Svobody jsou tyto problémy horší než samotná výše finanční odměny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
V Japonsku to vyvolalo zděšení, v Rusku vyčkávání. Zdeněk Zbořil zdůrazňuje události, které média příliš neřeší
Politolog Zdeněk Zbořil má za to, že česká politika je plná zloby. Nechce však sledovat jen dění v domácím rybníčku, ale hodlá pozornost občanů obrátit na dění ve světě. Dochází zde podle něj ke škodám, o kterých média tolik nepíší, protože nejsou tolik vidět, a přece jsou důležité. Zvláště dění v Tichomoří je mnohem důležitější, než se nám v České republice zdá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
To se jen tak nevidí: Divoké demonstrace při příjezdu komisaře EU. A to zde Soros nechal tolik peněz
Dění ve dvoumilionové Makedonii se v posledních dnech stalo tématem pro mnoho světových médií. V centru pozornosti se však tato malá země ocitla i z pohledu Bruselu a amerického miliardáře George Sorose.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Kravina, kravina, zaznělo po Prague Pride. Padl vtip o Pirátu Hřibovi. A vážné info o Zelených
Do pořadu Luboše Xavera Veselého Podtrženo, sečteno na XTV přišla glosovat dění v uplynulém týdnu Karolina Stonjeková. „Já bych hlavně řekla, že od doby, co se stal primátorem pan Hřib, tak je vše na houby. Skoro bychom ještě mohli hrabat prstíčkem po paní Krnáčové,“ komentovala Stonjeková skončení novoročního ohňostroje. Řeč přišla i na německé Zelené, kteří rádi diktují. No, a co Prague Pride?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Lhal, a proto by měl odstoupit!“ Libor Rouček by se s americkým ministrem spravedlnosti evidentně nepáral
Nad tím, že v Americe údajně probíhá hon na čarodějnice a kdo bude budoucím německým kancléřem, se na svém facebookovém profilu v poslední době zamýšlel bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček. Přidává i postřeh o tajemství kulturně a hospodářsky nejvyspělejších národů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Tolik berou imigranti ve Švédsku, i ti označení za ilegální. Čísla, která vyrazí dech
Člen euroskeptické strany Švédští demokraté Nima Gholam Ali Pour ve svém textu pro think-tank Gatestone Institute uvádí neuvěřitelné částky, které dostávají dokonce i ilegální migranti ve Švédsku. Podle Poura hrozí v brzké době krach sociálního systému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Šťouch a postřeh
Používá ho hlavně mladá generace. Při používání elektronických sociálních sítí jako je například Facebook totiž můžete s využitím svého mobilu, nebo počítače při vzájemné komunikaci svého partnera na druhém konci tzv. „šťouchnout“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
FAEI: Co Čech, to stavební spoření. Nejčastěji na koupelnu a na kuchyň
I když stát už tolik nepodporuje stavební spoření, Češi na ně nezanevřeli. Má ho sjednáno na 3,6 miliony lidí. Využívají je k odkládání peněz, na úvěry kolem tří set tisíc korun a hlavně na rekonstrukce bydlení. Nejčastěji koupelen a kuchyní. Jen je škoda, že o stavebku stále kolují mýty, říká v rozhovoru pro Finanční a ekonomický institut (FAEI.cz) šéf Buřinky Jiří Plíšek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Vojtěch čelil u Moravce ve věži rozjeté odborářce. Ani moderátor si s ní nevěděl rady
Přidává se všem, přidává se státním úředníkům, přidává se poslancům, přidává se starostům. Nevím, proč by se nemělo plošně přidat i zdravotním sestrám, vypálila v neděli v poledne v ČT předsedkyně zdravotnických odborů Dagmar Žitníková. To je socialismus, ohradil se profesor Jan Pirk. U Václava Moravce v Žížkovské věži to v době oběda pořádně jiskřilo. Ministr zdravotnictví za ANO Vojtěch prozradil, jak na tom jsou lékaři platově. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Zhoršení vztahů s Ruskem a Čínou, podpora Prague Pride, rozmnožení krys v Praze, zneužívání funkce... SPD sepsala nepěkné věci o Hřibovi
Členové hnutí Svoboda a přímá demokracie na sociální síti Facebook vypsali důvody, proč se stydí za pražského pirátského primátora Zdeňka Hřiba. Vyčítají mu, že urazil občany Ruské federace, Číňany a ještě přihlíží tomu, jak se v Praze neseká tráva. A to pořád není všechno...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist