„Styděl bych se.“ Babiš totálně zesměšnil Šmardu a Hamáček k tomu má co říct
Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že stojí o to, aby ČSSD změnila kandidáta na ministra kultury. ČSSD trvá na dodržování Ústavy, nemá důvod ho měnit, oponuje předseda sociální demokracie Jan Hamáček (ČSSD). Takové jsou závěry dnešní schůzky mezi oběma muži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2019 v 11:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 19. 08. 2019

Související články

Hamáček (ČSSD): Navrhnu premiérovi na post ministra kultury Michala Šmardu
Předseda ČSSD Jan Hamáček v úterý oznámil, že na post nového ministra kultury navrhne místopředsedu strany Michala Šmardu. Toto jméno oficiálně prezidentovi Miloši Zemanovi předá premiér České republiky Andrej Babiš v nejbližší době.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš totálně zazdil ČSSD Šmardu. Ve vládě s ním nebudu, řekl jasně
Premiér Andrej Babiš (ANO) odmítá být ve vládě s nominantem ČSSD na post ministra kultury Michalem Šmardou. Řekl to Primě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Hamáček potvrdil: Budeme chtít Šmardu a nikoho jiného
Předseda ČSSD Jan Hamáček nemíní měnit nominaci stranického místopředsedy Michala Šmardy na ministra kultury. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ne že by Šmardovo jmenování prezident podepsat nechtěl
Prezidentovo tvrdošíjné lpění na tom, že Michala Šmardu ministrem nejmenuje navzdory tomu, že stejně tvrdošíjně na jmenování trvá předseda Hamáček, má překvapivé důvody.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.8.2019 v 10:40, zobrazit podobné
Sranda rychle skončí? Babiš sám navrhne Zemanovi konec Staňka
Premiér Andrej Babiš (ANO) požádá prezidenta Miloše Zemana o odvolání ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD). Řekl to dnes novinářům v Bruselu. Prezident dnes nepřijal Staňkovu demisi. Předseda ČSSD a vicepremiér Jan Hamáček poté uvedl, že Babiše požádá ve středu, aby Zemanovi navrhl odvolání Staňka. Hamáček na ministra kultury navrhuje místopředsedu ČSSD Michala Šmardu. Babiš ale nominaci Šmardy dnes označil za zvláštní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Svatý grál sametové revoluce
Chtěl bych říct něco k tomu dobrému  muži Ondráčkovi. Soudruzi vždycky rádi pracovali s nenápadnými náznaky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.3.2018 v 10:40, zobrazit podobné
Předseda Hamáček usilovně hledal přijatelného nominanta, až ho našel
Když si před časem nechal Jan Hamáček předsednictvem odhlasovat absolutní pravomoc, že on to bude, kdo „vyřeší“ Šmardu, počítal i s demisemi. Nikoli však s tím, že nominantovi rupnou nervy. Teď se ocitl ve svízelné situaci.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.8.2019 v 16:40, zobrazit podobné
V ČSSD jsme ještě všichni nezblbli, zdůraznil Zimola. A podpořil Staňka
V ČSSD zuří válka o Antonína Staňka a Michala Šmardu. Část sociálních demokratů říká, že si Hamáček musí prosadit Šmardu, jinak v podstatě nemá cenu být součástí vlády, ale najdou se i tací, kteří by v křesle ministra kultury ponechali Antonína Staňka. Podpořili ho Jaroslav Foldyna nebo Jiří Zimola.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš vypustil naléhavé VIDEO: Já vím, je sobota ráno, víkend, ale chtěl bych vám něco říct
Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš pověsil v sobotu v ranních hodinách na sociální síti Facebook video, na kterém komentuje tragické události posledních dnů. Konkrétně teroristický útok v Londýně a také pokus o něj v belgických Antverpách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Štern: Fackovací panák Hamáček
Premiér Babiš prohlásil, že se Šmardou ve vládě sedět nebude. Prý by jen všechno kritizoval. To poté, co už Šmardu prezidentovi navrhnul do funkce ministra kultury. To není nic jiného než zákeřný politický útok na Jan Hamáčka, předsedu ČSSD. Takže po prezidentovi profackoval Hamáčka i premiér Andrej Babiš. Slušně mu naložil, prý že s takovým potížistou, jako je Hamáčkem navržený Šmarda, ve vládě sedět nebude. Otázkou je, proč si prezident a…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.8.2019 v 13:41, zobrazit podobné
TOPlist