Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.114x, což odpovídá cca 162.484-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
,,Teď už jde jen o USA." Ján Čarnogurský k uprchlíkům v Evropě: Mám jiné informace než Merkelová
„Žádné uprchlíky ze Sýrie bych teď nepřijímal,“ říká v první části rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz Ján Čarnogurský, někdejší předseda první porevoluční slovenské vlády, ministr zahraničních věcí, a především ministr spravedlnosti. Jak řešit problém imigrace? Proč má EU jednat s Bašárem Asadem a kdo je hlavním viníkem válek v uprchlických zemích? I k tomu se vyjádřil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Mirko Raduševič: Panuje strach z Ruska a Čarnogurský doporučuje Slovensku vystoupit z NATO
Osm členských zemí EU se podepsalo pod dopis představitelce EU pro zahraniční politiku Federice Mogheriniové. Požadují v něm akce proti ruské propagandě, která nejvíce „kvete“ v zemích západního Balkánu. Jiné názory má slovenský expremiér Ján Čarnogurský, který například ke Krymu říká: Jak byste reagovali, kdyby Husák daroval Moravu Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Babiš, StB a Čapí hnízdo? Čarnogurský přichází s přesným svědectvím a silným tvrzením
ROZHOVOR „K nadávání na Zemana mě nezískáte,“ říká Ján Čarnogurský, někdejší předseda první porevoluční slovenské vlády, ministr zahraničních věcí a především ministr spravedlnosti. Jak se po letech dívá na rozdělení Československa? Co říká na současnou slovenskou prezidentku? A proč způsobil případ Andreje Babiše zmatek ve slovenském soudnictví?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Německý poradce překvapil: Vítačka Merkelová podlehla panice. Uprchlík stojí 135krát víc než doma. Mladí odvážní muži, co měli na pašeráky
Německé kancléřce je jejími kritiky i po téměř dvou letech vyčítáno její rozhodnutí otevřít hranice uprchlíkům. Naděje na změnu migrační politiky Angely Merkelová se upírají směrem k jejímu poradci Paulu Collierovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Valenta (KSČM): Merkelová diktuje Evropě a česká vláda "šoupe nohama"
Německá kancléřka Angela Merkelová, nejvýše to postavená politická figura ve více než osmdesáti milionovém Německu, se opět neblaze projevila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jste mladí a chcete pomoct uprchlíkům? EU vám to umožní
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker oznámil, že se chystá zřídit tzv. Evropský sbor solidarity. Do něj se mohou přihlásit mladí občané EU do třiceti let, pokud chtějí pomáhat uprchlíkům či pomoci řešit jiné problémy. Vše v duchu solidarity, na které podle Junckera EU stojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Merkelová je kvůli uprchlíkům pod stále větším tlakem. Hrozí prý i konec vlády
Německá kancléřka Angela Merkelová musí řešit spor, který má její CDU s bavorskou CSU pod vedením Horsta Seehofera. Jak píše dnešní MF Dnes, jde o dosud nejvážnější spor, který mezi sebou strany konzervativní unie mají za poslední desetiletí. A nejde o nic menšího než o směřování německé imigrační politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Dvourychlostní Evropa už je realitou, přiznala v Polsku Merkelová
Německá kancléřka Angela Merkelová dnes zavítala do Polska. Ve Varšavě jednala s polskou premiérkou Beatou Szydlovou, mimo jiné o budoucnosti Evropské unie a o vzájemných hospodářských vztazích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Macron a Merkelová jsou tak arogantní, rozčílil se Robejšek. Tvrdě s nimi zúčtoval
Zakladatel strany Realisté Petr Robejšek sepsal komentář, v němž se pořádně obul do států západní Evropy. Ke státům střední a východní Evropy se chovají tak arogantně, že z toho Robejškovi až oči přecházejí. Macron chce postavit do latě Polsko a srovnat české zaměstnance a Merkelová se raději neradila o tom, zda má otevřít hranice uprchlíkům, protože tušila, že by to střední Evropa odmítla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Merkelová se vyjádřila k výročí počátku sovětské okupace Československa
Okupaci Československa vojsky zemí Varšavské smlouvy v roce 1968 považuje německá kancléřka Angela Merkelová za smutné vyvrcholení politiky útisku ze strany Sovětského svazu. Stateční lidé v Československu podle ní v dalších letech přispěli ke sjednocené Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 15:34, zobrazit podobné
Merkelová, AfD... Mě už všechny ty kydy nudí, poslouchal celý den řeči o Německu a dodal zcela jiné informace
Marketingový expert Martin Jaroš, jenž žije dlouhodobě v Kataru, se na svém facebookovém profilu vyjádřil k německým volbám. Podle svých slov přečetl mnoho komentářů a všechny jsou úplně mimo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist