Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.032x, což odpovídá cca 158.205-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
„Zdanění“ životního pojištění? Ať se to vysvětlí, chce po vládě KSČM. Piráti jsou ještě tvrdší
Žádná sektorová daň, ale pouze revize daňové uznatelnosti technických rezerv v oblasti pojišťovnictví. To je chystaný krok Ministerstva financí, který se nelíbí nejen samotným pojišťovnám, ale ani opozičním politikům a také části veřejnosti, která se obává dopadů na uzavřené smlouvy životního pojištění. O podpoře návrhu není zatím přesvědčena ani předsedkyně rozpočtového výboru Miloslava Vostrá. V principu jí tento krok, který je i reakcí na optimalizaci daní díky vyšším obezřetnostním rezervám, nevadí, ale chce mít jasno, jaký bude mít dopad na účastníky životního pojištění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 15:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Piráti vystavili vládě vysvědčení, propadla ve většině důležitých předmětů
Piráti dnes vystavili vysvědčení vládě hnutí ANO, ČSSD s podporou KSČM a často i SPD. Kromě střetu zájmů premiéra je tu totiž pro občany možná ještě důležitější oblast, ve které si tato vláda nevede dobře, a to je plnění programového prohlášení a slibů, které dala občanům. I z důvodu špatného prospěchu vlády se proto Piráti připojí k iniciaci schůze o vyslovení nedůvěry této vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Sdělení ČNB k tématu pojistných smluv životního pojištění
V souvislosti s nedávnými rozhodnutími soudů a finančního arbitra, kterými byly prohlášeny za neplatné konkrétní pojistné smlouvy životního pojištění, a s tím souvisejícími publikovanými články v mediích, Česká národní banka sděluje následující.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Německo a Francie jsou ve při. Kvůli uprchlické krizi. Macron chce být vůči migrantům tvrdší
Páteční MF Dnes přináší informace o tom, jak to zase jednou jiskří mezi Paříží a Berlínem. Německá kancléřka Angela Merkelová volá po solidaritě v migrační krizi, jenže francouzský prezident Emmnauel Macron hodlá být vůči migrantům tvrdší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Nacher (ANO): Finanční arbitr zneplatnil už stovky smluv investičního životního pojištění
Už více než 100 rozhodnutí finančního arbitra ve prospěch klientů v kauze neplatných smluv investičního životního pojištění eviduje spolek Podvedení klienti, který se touto problematikou zabývá a pomáhá poškozeným spotřebitelům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Záleží na Babišovi, mnozí lidé mají za to, že se tu kradlo. KSČM bude na nepravosti upozorňovat ještě hlasitěji, avizuje Vojtěch Filip
Předseda komunistů Vojtěch Filip v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu popsal, jak se staví k vládě Andreje Babiše (ANO). Komunisté jsou připraveni tuto vládu tolerovat, neboť mají pochopení pro Andreje Babiše, se kterým si nechce skoro nikdo povídat. KSČM je navíc stranou, která chce prosazovat to, co slíbila voličům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Hřib (Piráti): Piráti vs. reforma zdravotnictví
Pirátská reforma financování zdravotnictví zachovává solidaritu systému a nově dává každému právo se svobodně rozhodnout o tom, co a jak se bude hradit z jeho zdravotního pojištění. Stejně tak umožňuje volbu úrovně spoluúčasti, jak je to běžné u všech jiných pojištění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
FAEI.cz: Kdyby se investiční životní pojištění státu nelíbilo, tak je může zakázat, říká respektovaný ekonom
Portál Finanční a ekonomické informace dnes přinesl rozhovor s respektovaným ekonomem a jedním z předních českých odborníků, profesorem Jaroslavem Vostatkem, který se kromě jiného vyjadřuje ke kauze kolem investičního životního pojištění. „Investiční životní pojištění není nic jiného, než investiční fond zabalený jako pojištění. To říkám svým studentům dlouhodobě. A kdyby se takové pojištění státu nelíbilo, tak je může zakázat,“ říká v rozhovoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Piráti dnes premiérovi představili čtyři návrhy zákonů
Piráti v lednovém hlasování o důvěře vládě Andreje Babiše nepodpoří kabinet svými hlasy. Pirátská strana chce ve Sněmovně i nadále plnit roli konstruktivní opozice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Aulická Jírovcová (KSČM): Účelem nemocenského pojištění je nahrazovat pouze přiměřenou výši příjmu
Projev na 12. schůzi Poslanecké sněmovny 13. dubna 2018 k zákonu o nemocenském pojištění
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist