Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.000x, což odpovídá cca 156.536-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Zaorálek v ráži: Odmítám asistovat umírání říše české kultury!
Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová, ministr kultury Lubomír Zaorálek (oba ČSSD) a odborářský předák z Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula předstoupili před novináře a společně zkritizovali ministryni financí za hnutí ANO Alenu Schillerovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 16:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Zaorálek vzkázal ruskému ministru kultury, ať si dostuduje historii
Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) by si přál, aby se jeho ruský protějšek snažil vědět něco víc o evropské historii. Reagoval tak na páteční slovní výpad ruského ministra kultury Vladimira Medinského na starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09), kterého označil za nacistu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Maclová (KDU-ČSL): Domov jako místo pro žití i umírání
Ve sněmovně se čas od času zvedne vlna diskusí o eutanazii. Tomuto tématu je potřeba věnovat náležitou pozornost, ale v intencích původního smyslu toho slova, tj. dobrého umírání, ne v jeho aktuálním pojetí - úmyslného zabití.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zaorálek vyčinil čínskému velvyslanci za rušení koncertů českých těles
Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) se při dnešním jednání s čínským velvyslancem v ČR Čang Ťien-minem ohradil proti rušení koncertů českých souborů v Číně. Podle Zaorálka to poškozuje obraz Číny u české veřejnosti a velvyslanec jako zástupce čínské strany v Česku nese za tyto kroky odpovědnost. V tiskové zprávě to uvedlo Ministerstvo kultury, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Zaorálek! Ten bude ministr kultury! Přišel vtipný komentář, ale pak zpráva, že je to tak
Lubomír Zaorálek. Muž, jehož jméno se nyní skloňuje v souvislosti s Ministerstvem kultury. Poté, co se své nominace vzdal místopředseda strany Michal Šmarda, hledají sociální demokraté nového kandidáta. A on jim na to kývl. Informace přináší server Seznam Zprávy a Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ministr kultury by rád, kdyby oceněná ruská filmařka zůstala v ČR
Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) dnes na pražské FAMU poděkoval ruské studentce školy Darie Kaščejevové za její mezinárodní úspěch a reprezentaci české kultury. Ve čtvrtek americká akademie oznámila, že studentka katedry animace slavné pražské školy získala studentského Oscara za film Dcera. Kaščejevová uvedla, že by ráda v Česku zůstala co nejdéle a připravovala další filmy. Zaorálek uvedl, že by rád pomohl tomu, aby studentka pocházející z Ruské federace mohla v Česku zůstat co nejdéle, jak si to sama přeje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Zaorálek prý Zemana varoval. Na ministerstvo chce v úterý vtrhnout velmi razantně
Exministr zahraničí Lubomír Zaorálek má být v úterý jmenován ministrem kultury. Ještě den před svým jmenováním však raději vyrazil za prezidentem Milošem Zemanem a požádal ho, aby si dobře rozmyslel, jestli ho chce opravdu jmenovat ministrem kultury, protože se nepochybně bude stávat, že se neshodnou. Vedle toho Zaorálek prozradil, jak chce propojit českou kulturu a českou zahraniční politiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 17:35, zobrazit podobné
ČSSD: Kandidátem na ministra kultury je Lubomír Zaorálek
Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček představil nového kandidáta na post ministra kultury. Je jím bývalý ministr zahraničí a předseda poslaneckého zahraničního výboru Lubomír Zaorálek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zaorálek věří ve vzájemné obohacování kultur
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) dnes varoval před budováním zdí mezi různými kulturami. Na odborné konferenci o mezikulturním dialogu a roli médií v něm Zaorálek prohlásil, že jen díky vzájemnému setkávání různých pohledů na svět a tradic jsou odlišné kultury stále živé a vyvíjejí se, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek přijal velvyslance Čínské lidové republiky
Ministr kultury Lubomír Zaorálek dnes přijal v Nostickém paláci mimořádného a zplnomocněného velvyslance Čínské lidové republiky J.E. Zhang Jianmina. V průběhu setkání oba představitelé diskutovali o dosavadní spolupráci v oblasti kultury mezi oběma zeměmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek: Otevíráme památky, abychom s nimi žili
Ministr kultury Lubomír Zaorálek zahájil Dny evropského dědictví v Litomyšli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist