Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.114x, což odpovídá cca 162.484-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Oskar Krejčí připomíná důležité události před paktem Ribbentrop-Molotov, které se prý „rusofobním propagandistům“ nehodí
Politolog Oskar Krejčí sepsal pro web !Argument komentář, aby připomenul události týkající se začátku 2. světové války. Krejčí v něm píše, že: „Rusofobním propagandistům vyhovuje, že Sovětský svaz nestál na straně napadeného Polska. A co víc: spojení této války s paktem Ribbentrop–Molotov pomáhá šířit iluzi, že za nejstrašnější válku v dějinách mohou stejnou měrou Německo i Sovětský svaz.“ V jeho komentáři se tak můžeme dočíst, co onomu paktu Sovětského svazu s Německem předcházelo a jak se vlastně zformovaly současné hranice Polska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 19:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Oskar Krejčí upozorňuje na nepěknou věc ze zákulisí francouzských voleb. Toto všechno se podniklo na podporu Macrona
V souvislosti s nedělním prvním kolem francouzských prezidentských voleb se Oskar Krejčí rozpovídal o terorismu ve Francii i jinde ve světě. Dovolává se přitom Globální teroristické databáze z Marylandské univerzity. Terorismus však nebude to hlavní, co francouzské volby ovlivní. Krejčí v této souvislosti vzpomíná, jak to bylo v letech 2011 a 2012, a připomíná příběh jednoho silného kandidáta, který byl zničen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Oskar Krejčí: Zájem národa, či státu?
Literární noviny uvádí další příspěvek do debaty o českém národním zájmu. K tématu se vyslovuje politolog Oskar Krejčí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Politici utahují smyčku kolem krku lidstva, varuje Oskar Krejčí
Politolog Oskar Krejčí se zamýšlí nad vývojem ve světě. A jeho předpovědi nevyznívají právě optimisticky. Ale není třeba zoufat, podle jeho názoru existuje určitá cesta k nápravě...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Úplně jinak o referendu v Katalánsku. Oskar Krejčí na něm ukázal, jak jsou Bruselu lidé a jejich problémy ukradení
Politolog Oskar Krejčí se pro server CasopisArgument.cz vyjádřil ke katalánskému referendu a vůbec situaci ve Španělsku. "Střetávají se dva principy státní suverenity a práva národa na sebeurčení," uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Merkelová varovala Babiše před Okamurou, zaslechl profesor Oskar Krejčí
ROZHOVOR „Po Praze se povídá, že německá kancléřka už při blahopřání Andreji Babišovi k jeho volebnímu úspěchu jej varovala před spojením ANO s SPD,“ komentuje profesor Oskar Krejčí pro ParlamentníListy.cz vyjednávání o nové vládě. Hodnotí též výsledky sjezdu ČSSD. A KSČM? „V ulici Politických vězňů by měli uvažovat, jak bude situace vypadat za pět let, ne se utápět v iluzích reformismu. Celou řadu týdnů po volbách sledujeme jen stavění hradů z písku…“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Hybridní propaganda, obchodní válka. Mezi velmocemi právě teď dochází k zásadním změnám, dotknou se i nás. Přibližuje profesor Oskar Krejčí
ROZHOVOR Vztahy na globální šachovnici se zásadně proměňují. USA, Rusko, Čína a Evropská unie mění své vzájemné vztahy způsobem, jakého by se ještě před pár měsíci nikdo nenadál. Zejména severoatlantické spojenectví USA a EU dostává pěkně zabrat. Průvodcem po dynamických změnách světové rovnováhy je protentokrát profesor Oskar Krejčí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Slované se vraždí navzájem, místo aby spolupracovali. Proč asi, ptá se Oskar Krejčí
Politolog Oskar Krejčí se v rozhovoru pro server První zprávy.cz zamýšlí nad tím, proč mezi sebou Slované vedou bratrovražedné války, místo toho, aby spolupracovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Spojené státy porušují mezinárodní právo. Chtějí si podmanit EU, tedy i nás, varuje Oskar Krejčí
Politolog Oskar Krejčí poskytl rozhovor časopisu Argument. Pustil se v něm do Spojených států amerických, které podle jeho názoru nadřazují své národní zájmy mezinárodnímu právu. Vychází přitom ze sankcí, které Washington používá vůči Moskvě či Teheránu. Neustálé zostřování sankcí vůči Rusku má podle politologa jediný cíl. Domnívá se, že si Spojené státy chtějí podmanit EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Proti Rusku se hodí jakýkoliv nesmysl. Oskar Krejčí rozebral ty nejvypečenější
Politolog Oskar Krejčí si v rozhovoru pro První zprávy.cz všímá další vlny křiku proti Rusku. Neexistuje prý nesmysl, který by nebyla ochotna do omrzení opakovat mainstreamová média, jen když je to alespoň trochu protiruské nebo protičínské, shrnuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Míříme do velké a strašné války, ani o tom nevíme. Oskar Krejčí zmiňuje naivní sen USA o nejlepším meči, který může rozpoutat peklo
Politolog Oskar Krejčí se v rozhovoru pro PrvníZprávy.cz svěřil ze svých obav, že svět je na spontánní cestě do velké války. USA totiž podle něj sní sen o nejlepším meči a nepřekonatelném štítu, tedy o zachování privilegií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist