Fiala (ODS): Pravice se dívá dál než na jedno volební období
Komentář na facebookovém profilu k financování vědy a školství
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 08:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Zemřel prezident George H. W. Bush
Z mého pohledu jeden z nejlepších prezidentů USA, a to i přesto, že vládl jen jedno volební období. Nicméně pevně, odhodlaně a s jasnou vizí světa bez komunistů. Takže ti asi nyní jásají.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.12.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Drozd (Soukromníci): Klášterec nad Ohří vedeme už druhé volební období
Je tomu tak. Jsem starostou za Stranu soukromníků České republiky již druhé volební období. Jak se může přihodit, že nám lidé věří?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Svoboda (KDU-ČSL): Na eurovolby se veřejnost dívá jako na volby druhého řádu
Na eurovolby se česká veřejnost dívá jako na volby druhého řádu a volební účast, naposledy 18%, tomu odpovídá. Otázky jsou dvě: zda je tento pohled oprávněný a zda si za tom nemůžeme sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 06:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Alternativní volby 2017: Pravice se probrala z kómatu, ODS s TOP 09 utvořily volební koalici a chtějí porazit Babiše
Ve včerejším dílu alternativního průběhu voleb 2017 se ČSSD vzchopila a má šanci obhájit post premiéra. Předsednictví vlády ale chce pro po sebe i pravice. A není vyloučené, že se to podaří.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.10.2017 v 07:41, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Zelené brýle
Výsledky koaliční vlády a volební programy politických stran očima expertů Hnutí Duha s organizací sdružených v Zeleném kruhu. Napřed: co byly hlavní úspěchy a selhání uplynulého období?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Černý (KSČM): Poločas rozpadu
Jedno staré pořekadlo hovoří o tom, že pýcha předchází pád. Sobotka je s prací vlády nesmírně spokojen a chlubí se tím, že je třetím kabinetem, který v České republice přežil celé volební období. Jenže takovéto tvrzení je poněkud upravené, nechceme-li říct, nepravdivé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Máme jasno o tom, s jakými prioritami půjdeme do voleb
Petr Fiala tvořil volební program ODS s občany Libereckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Dilema pravice- S Babišem ANO či ne
Česká pravice je dnes spojencem ČSSD a KDU-ČSL   proti Andreji Babišovi. Programově je přitom Babišovi o něco blíže. V tom tkví ono dilema české pravice.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.5.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Drahomír Jurajda: Nový duševní ubožák na naší politické scéně
Aniž by pan Hilšer odsloužil alespoň jedno volební období jako zastupitel v obecním nebo městském úřadu, chce rázem kandidovat přímo do Senátu, kde by měl prosazovat jakési své „nové myšlení“ a nový politický styl a pobíral vysoký senátorský plat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Umělci mají větší prostor k prezentování politických názorů než odborníci a vědci, lituje profesor Cempírek. Jejich názory neblaze ovlivnily třeba...
ROZHOVOR Pravice ztratila své voliče, protože živnostníky a střední vrstvou opovrhovala. Tak hodnotí poslední roky na domácí politické scéně profesor Václav Cempírek, jenž jako nestraník zastupoval jedno volební období TOP 09 v Poslanecké sněmovně. Souhlasí přitom s bývalým prezidentem Václavem Klausem, že u nás musí vzniknout nová pravicová strana. Dodává však, že to musí být s novými lidmi, kteří netrpí žádným komplexem života za plotem v pracovním táboře bez demokracie, jak to zažívaly generace do konce roku 1989. Dopravnímu expertovi vadí, že umělci mají větší prostor k prezentování politických názorů než odborná a vědecká veřejnost, a škodlivost toho dokládá na konkrétním příkladu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist