Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.100x, což odpovídá cca 266.111-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bordel kolem „osvobození“ Babiše: Prý to celé bylo jinak
Když Deník N přinesl informaci, že stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO) a dalších obviněných v kauze firmy Čapí hnízdo bude zastaveno, možná tím předsedovi vlády pomohl. Ekonomický publicista Miroslav Motejlek má za to, že Deník N mohl sehrát roli „užitečného idiota“. Šéfredaktor serveru Forum24.cz doplnil, že tady vůbec nejde o Čapí hnízdo, ale o něco mnohem důležitějšího. o ruskou propagandu a o záchranu české demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 07:35, prečteno: 26x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

Statečnost! Docent Koudelka k „osvobození“ Babiše: S Čapím hnízdem to bylo jinak
Státní zástupce Šaroch zastavením stíhání premiéra Babiše projevil statečnost. ParlamentnímListům.cz to řekl právník a vysokoškolský pedagog Zdeněk Koudelka. Pokud bude zastavení definitivní, bude za to prý státní zástupce napadán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Příběh Mosulu a poprava jednoho iráckého generála
Konec Islámského státu coby územní entity v Iráku a Sýrii je už jen otázkou dní. Na počátku konce přitom bylo „osvobození“ iráckého Mosulu… Ale na samém počátku to bylo všechno ještě jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Bordel v Bílém domě: Nenávist a zlé vztahy kolem Donalda J. Trumpa. Blíží se exploze?
Souboj mezi nejbližšími poradci Donalda Trumpa, který by mohl ovlivnit finální podobu celé prezidentské administrativy, pokračuje. Zůstane Trump věrný nacionalistické politice, nebo se rozhodne vyslechnou hlasy kritiků z Manhattonu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Oběti Čapího hnízda
Po nedávném vystoupení matky Andreje Babiše ml. v televizi Nova je, alespoň pro objektivního pozorovatele, celé dění kolem premiéra Babiše jasné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
A co dál? „Osvobození“ Babiše není konečné. Čtěte více
Deník N přinesl informaci, že státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil trestní stíhání předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) a dalších obviněných v kauze Čapí hnízdo. Redaktor Deníku Lukáš Prchal v České televizi přidal podrobnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Nahrávky Babiše? Celé to bylo jinak. Novinář Marek Přibil z „aféry Šuman“ otevřeně promluvil
S Babišem jsem se viděl dohromady 40 minut života, říká v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz novinář Marek Přibil, ústřední aktér aféry s odposlechy tehdejšího vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše. Nahrávky, které zveřejňoval twitterový účet Skupina Šuman, připravily tehdejšího redaktora MF Dnes o práci a rozpoutal aféru, která přispěla k odvolání dnešního premiéra ze Sobotkovy vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Tak pozor! Celé to bylo jinak, zaznělo po show s Babišem a Korantengem
Andrej Babiš starší znovu promluvil o svém synovi, tentokrát ve vysílání TV Nova. Uvedl, že na Krym syn odjel kvůli tlaku novinářů a protože Rus Protopopov neměl víza do Evropy. Vystoupila také matka Babiše mladšího a požádala slušné novináře, aby je neobtěžovali. Ale Seznam Zprávy Babišovo prohlášení i jeho exmanželky rozporují na Twitteru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Prasárna, idioti. Zmatek kolem výroku mladého Klause o Babišovi vrcholí
Vládnout s hnutím ANO Andreje Babiše? Toť otázka, která rozvířila vody v Občanské demokratické straně. Václav Klaus mladší, expert občanských demokratů na školství, totiž pro Seznam Zprávy připustil, že by to bylo možné. To však někteří jiní odmítají. A co k celé věci říká šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: Co když to bylo s koblihami jinak?
Alternativní vysvělení úspěchu Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Je to celé jinak. Je to past a plán ANO. Občané, pozor, zní po nejnovějším postupu Andreje Babiše
Taťána Malá včera rezignovala na post ministryně spravedlnosti, po čemž volala nemalá část českých veřejných činitelů a novinářů. Kdo ji bude do nalezení náhrady zastupovat? Sám šéf z nejvyšších – Andrej Babiš. Nemálo z těch, kdo volali po odvolání domnělé plagiátorky, hořce zaplakalo na svých sociálních médiích, řka, že nyní je kozel zahradníkem. Z odborných i politických kruhů zaznívá myšlenka, že domnělý chaos kolem Malé je ve skutečnosti Babišův rafinovaný plán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist