„Natvrdlí jako Greta.“ Robejšek po volbách v Německu: Lžou, je to jinak
Hudebník, spoluzakladatel ODS a někdejší předseda Alternativy pro Česko Petr Štěpánek se rozčílil na Českou televizi. Zase prý šíří fake news. A publicista Tomáš Vyoral se k němu s vervou přidal...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 07:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

„Natvrdlí jako Greta.“ Robejšek po volbách v Německu: Lžou, je to jinak
Analytik Petr Robejšek se vrátil k německým zemským volbám v Braniborsku a Sasku. Tyto volby prý ukázaly, že padl další mýtus liberálů o tom, že Alternativu pro Německo volí především staří bílí muži, zatímco mladí Němci v duchu hnutí Grety Thunbergové volí Zelené. Takto svět popisují tradiční německá média. A politici, kteří jim naslouchají, ztrácejí podle Robejška podporu voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Šok v Německu: AfD překvapila všechny. A hodně, píše Petr Robejšek
Pod vederním německé kancléřky Angely Merkelové se zdálo, že vše u našich západních sousedů běží jako na drátkách. Před pár dny se však stalo něco nečekaného. Poslanci Alternativy pro Německo (AFD) začali v dolní komoře německého parlamentu tleskat ve chvíli, kdy to nikdo nečekal. Bylo kolem toho „haló“. Českým čtenářům se příhodu rozhodl popsat zakladatel Realistů Petr Robejšek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Nekompromisní Robejšek: Pane Babiši, bez vás bude české politice líp
Předseda Realistů Petr Robejšek se vyjádřil k nahrávkám rozhovorů ministra financí Andreje Babiše (ANO) s někdejším novinářem MF Dnes Markem Přibilem. Analytik žijící v Německu je toho názoru, že by měl šéf hnutí ANO zvážit své další působení v politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Západní elity zhlouply a teď potřebují naši pomoc, míní Petr Robejšek. A přidává varování
Zakladatel strany Realisté Petr Robejšek má za to, že Západ potřebuje pomoc České republiky, resp. všech středoevropských států, které si, podle názoru tohoto politologa žijícího v Německu, uchovaly smysl pro realitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
V Německu kvete pěstounský byznys s imigranty. Pak se třeba ukáže, že "dítěti" je přes 30 a dávky se utrácí za drogy...
V souvislosti s vraždou patnáctileté dívky údajně stejně starým afghánským migrantem se v Německu opět rozhořela debata o prý nezletilých migrantech, kteří často lžou o svém věku, a diskutuje se rovněž o „pěstounském byznysu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zhroucení Evropské unie, chaos. I tam nás může imigrace zavést, varoval před lidmi Robejšek. A jeho pobočník přidal zkušenost, jak to chodí na ministerstvu vnitra
REPORTÁŽ „Ve Francii stejně jako v jiných státech žijí statisíce muslimských uprchlíků, kteří nejsou se svou životní úrovní spokojeni, nezařadili se do společnosti a v budoucnu mohou být vážným ohrožením demokracie,“ konstatoval na svém mítinku předseda Realistů Petr Robejšek. „Při posledních volbách v Holandsku získala už jedna z muslimských stran dokonce 6 procent hlasů. My zatím takové problémy nemáme. Ale je dobré jim předcházet a k tomu by měla směřovat i česká azylová politika,“ upřesnil své myšlenky politolog Robejšek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
První Havel, teď Greta. Podržte se
Švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová se dočkala stejné pocty jako třeba bývalý prezident Václav Havel. Na Univerzitě George Washingtona si převzala ocenění organizace Amnesty International. Za své aktivity na ochranu klimatu byla vyhlášena Velvyslankyní svědomí. Do USA, kde se bude účastnit klimatického summitu OSN, přicestovala středoškolačka „ekologickou cestou“ na solární jachtě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
,,Ne, migrace za to nemůže." Robejšek předkládá, co se děje v Německu po migrantské vraždě 14leté dívky
Zakladatel Realistů a politolog dlouhodobě pobývající v Německu se podíval do trojích tamních novin, aby zhodnotil, jak své čtenáře informují o vraždě čtrnáctileté Susanny, které se měl dopustit uprchlík z Iráku. A dospěl k důležitému zjištění. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Husák, jediný správný názor. Teď to budeme mít s Německem těžké. Český tisk se nebývale osmělil
K povolebnímu vývoji v Německu se vyjádřili i dva komentátoři – Zbyněk Petráček v Lidových novinách a šéf hnutí Realisté, politolog Petr Robejšek v MF Dnes. Lidové noviny pak také varují před tím, že vznikající „Jamajka koalice“ v Německu je špatnou zprávou pro Česko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Le Penová chtěla EU rozbít hned, Macron to zařídí postupně, píše Robejšek
Politolog žijící v Německu a zakladatel strany Realisté se zamýšlí nad francouzskými volbami. V EU bylo přijato s ulehčením, že se prezidentkou nestane nacionalistka Marine Le Penová, nýbrž politik stojící nalevo od středu, Emmanuel Macron. Robejšek však poslal jasný vzkaz všem, kteří se radují. Zastánci EU z toho vzkazu možná nebudou mít radost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist