Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.064x, což odpovídá cca 264.232-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Z Kremlu už zase mrazí
Ruský ministr kultury Vladimir Medinskij přirovnal starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09) k vůdci regionální odbočky nacistické strany NSDAP. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.9.2019 v 07:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Pavel Svoboda: Polsko, Maďarsko a meze demokracie
Jako právníka mě znepokojuje, co se v Polsku děje s justicí. Jako demokrata mě mrazí při pohledu na polská i maďarská opatření v mediální oblasti a doufám, že Orbánova legislativa vůči spolkům se zahraničními příjmy, která jako by Kremlu z pera vypadla, má snad právě protikremelské směřování. Jako křesťanovi se mi nezdá zejména polský způsob prosazování křesťanských hodnot (pokud ovšem jsou právě ony tím, oč jde).
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 15.8.2017 v 09:41, zobrazit podobné
Tato věta, z té mě úplně mrazí... Xaver měl u mikrofonu Maláčovou a došlo na závažné téma
Moderátor Luboš Xaver Veselý v Pressklubu Frekvence 1 přivítal ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD). Ta mu mimo jiné prozradila, že sociálnědemokraticky smýšlejících osob není nikdy dost. Veselý jí na oplátku popsal, z čeho ho mrazí. V závěru rozhovoru ministryni zasadil slovní úder kvůli exekutorům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
„Jako bradavice vedle bradavky, kvůli které tu kozu uříznete.“ Piráti opět úřadují v Praze. Z těch jednání mrazí
Hlavní město České republiky je už několik měsíců pod (nad)vládou Pirátů. Ti sice přišli o své koaliční zastupitele na Praze 4, kde je vyšachovalo ANO, TOP 09 a ODS, ale na magistrátní pozice to vliv mít nebude. A to zejména proto, že šéf TOPky Pospíšil proti vzniklé koalici na Praze 4 usilovně bojoval. Problém je jinde. Jak se naší redakci podařilo zjistit, z některých postupů a postojů zástupců Pirátů prý doslova mrazí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
S Krymem je to prý úplně jinak. Lži Kremlu a genocida. Promluvil vlivný politik
Ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin sepsal pro server Aktuálně.cz článek, v němž nabízí ukrajinský pohled na dějiny poloostrova Krym. Pokusil se tak vyvrátit několik ruských lží o Krymu, které často zaznívají nejen z Kremlu, ale bohužel také od celé řady lidí na Západě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Z toho mrazí
Komentář na facebookovém profilu k náboženskému násilí v africké Nigérii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2018 v 21:34, zobrazit podobné
S ukrajinskou hrází proti Kremlu je to trochu jinak, než se říkalo. Bývalý velvyslanec Jaroslav Bašta má podrobnosti
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta konstatuje, že Ukrajina má problém. Západ se od ní odvrací. Dříve vyzdvihovaná hráz proti Kremlu totiž není tak čistá, jak se tvrdilo, a Evropská unie i USA na to pomalu přicházejí. Konečně, mohli by si prý říct Rusové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ruská animovaná pohádka jako nástroj Kremlu? V Londýně mají velké obavy, zato v Moskvě vybuchli smíchy
Pohádka jako nástroj propagandy Kremlu, tak hovoří mnozí kritici o ruském animovaném seriálu pro děti Máša a medvěd. Ten byl přeložen do pětadvaceti jazyků a odvysílán ve více než stovce zemí. Právě proto prý skrytě velebí politiku ruského prezidenta Vladimira Putina. Zprávu britského listu The Times zveřejnil server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Slovo do vlastních řad na Aktuálně.cz: Kremlu nejvíce pomáhají antiputinovci
Komentátor David Klimeš se na Aktuálně.cz vyjádřil ke Koněvovi. Prý Kremlu nejvíce pomáhají antiputinovci. „Celá pomníková akce v pražském Bubenči je proto nepochopitelným amatérismem. A všichni její účastníci by si zasloužili alianční školení, jak nedávat Rusku záminku k vyvolávání jeho oblíbených fantomů a aktivizaci kremelské páté kolony,“ vysvětlil Klimeš. Jak to myslel a co napsal? Byl dle něj Koněv osvoboditel? Přečtěte si.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Jakuba Jandu mrazí
Zástupce lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda nabádá k tomu, abychom sledovali věci, které jsou opravdu důležité.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Rusko provokuje Západ, píší Lidovky. Zde je výčet jeho hříchů jen za poslední dny
Rusko zase provokuje Západ, píše server Lidovky.cz. Pokud tomuto tvrzení někdo nevěří, nechť se podívá na činy Kremlu z poslední doby. Nechal rozmístit nové rakety s plochou drahou letu, u amerického pobřeží se objevila špionská loď a k dovršení všeho zlého ještě ruská strana pojmenovala některé ostrovy souostroví Kurily po sovětských generálech. Japonsko protestuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist