Elfové, čtěte. Mluvčí Kartous stvořil novou sérii posměšných nálepek pro Zemana, Babiše, oba Klause i odpůrce Grety
Mluvčí Českých elfů, kteří bojují proti dezinformacím, Bohumil Kartous na sociální síti sepsal kritickou reakci na reportáž 168 hodin Nory Fridrichové, v ní došlo na Václava Klause mladšího i na studenty, kteří na pátečních demonstracích vyjadřovali obavy, že za čas nebudeme mít kde žít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 20:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Mluvčí „elfů“ lovících „ruské trolly“ na internetu dal průchod emocím: Čínsko-ruský pucflek, manipulátor prostých Zeman...
Mluvčí českých „elfů“ Bohumil Kartous se na webu Britské listy rozhovořil o tom, že do roku 2019 vstoupíme s „diletanty v čele“. Jen pro osvětlení, elfové, o nichž je zmínka, si kladou za cíl vystopovat lidi šířící po internetu dezinformace a co nejvíc jim ztížit práci. Lov pořádají na tzv. ruské trolly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Mluvčí českých elfů prozradil, co bojovníci s trolly vypátrali. Lidé, kteří šíří dezinformace, si prý kompenzují vlastní frustrace
Čeští elfové se znovu ozývají. Jejich mluvčí, publicista Bohumil Kartous na vlnách Českého rozhlasu znovu varoval před šířením dezinformací a lží na internetu. Hoaxy a dezinformace prý ovlivnily např. i prezidentské volby v Česku. Tomu je podle Kartouse třeba se postavit. I za cenu toho, že tím bude omezena svoboda slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Znáte ho od Jana Čulíka, teď začal organizovat „pronásledování nepřítele“ na internetu. Založil na to skupinu s pohádkovým názvem
A už jsou tu zase! Kdo že? Elfové přece. Avšak ne elfové z fantastického světa Středozemě J. R. R. Tolkiena. Jde o anonymní české elfy, kteří hodlají bojovat proti trollům šířícím lži. Čeští elfové si kladou za cíl vystopovat lidi šířící po internetu dezinformace a co nejvíc jim ztížit práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
„Liberální demokracie“ je podvod. Používají to elity na odpůrce, aby je demokracie zbavily, varuje Klausův institut. Došlo i na barevné revoluce
Institut Václava Klause se jal bránit demokracii před liberální demokracií. Pojem liberální demokracie prý slouží dnešním západním elitám jako klacek na své odpůrce. Tímto klackem však demokracii jako takovou vlastně ničí. Alespoň podle Institutu Václava Klause.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Úřad vlády: Novou mluvčí se stala Jana Adamcová
Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 4. března 2019 rozhodla o změně ve funkci mluvčí vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ovčáček mimořádně vystupuje: Pozor! Chystá se lež o Zemanovi, čtěte
Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček bije na poplach. Zdiskreditovaná stará politická garnitura prý zase přes média útočí na prezidenta Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Závidím vám, že máte Zemana s Klausem, řekl v Praze Mečiar. A pak dodal řadu velice nehezkých věcí o Václavu Havlovi či Petru Pithartovi. Čtěte, co se jinde nepsalo
REPORTÁŽ Institut Václava Klause společně s Národním muzeem uspořádaly u příležitosti nadcházejícího 25. výročí rozdělení Československa (1. 1. 1993) debatu dvou bývalých premiérů obou republik Václava Klause a Vladimíra Mečiara, která proběhla v pondělí v sále Sněmovny lidu v budově bývalého Federálního shromáždění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Bývalý mluvčí Václava Klause st.: Dnešní ODS je bezzubá. Sedí ve Sněmovně, občas svolají tiskovku. To Babišovi vyhovuje
HORKÉ TÉMA Andrej Babiš je pragmatický manažer, není politik, je schopen popřít sám sebe během několika dnů. V rozhovoru pro PL TV to řekl bývalý mluvčí Václava Klause staršího a někdejší šéfredaktor Radiožurnálu Václav Musílek. Vyjádřil nepochopení nad dnešní ODS, která vyhodila Klause mladšího, a řekl, co se musí stát, aby nové hnutí Trikolóra uspělo u voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Nora Fridrichová… A hned je zle. Jde o Klause ml. A nejen o něj
Prázdniny skončily a na obrazovky se po letní pauze vrací pořady jako Otázky Václava Moravce nebo 168 hodin Nory Fridrichové. Jmenovaná dáma připravila reportáž o změnách klimatu. Když ji viděl europoslanec Jan Zahradil (ODS), vybouchl. Moderuje fanynka Grety Thunbergové Nora Fridrichová, mračil se. Došlo na Václava Klause mladšího i na studenty, kteří na pátečních demonstracích vyjadřovali obavy, že za čas nebudeme mít kde žít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Novou mluvčí vlády se po Doležalové stane moderátorka Adamcová
Novou mluvčí koaliční vlády ANO a ČSSD bude od března moderátorka Jana Adamcová, ve funkci vystřídá Petru Doležalovou. Napsal to dnes deník Blesk, kterému to potvrdila Adamcová a tiskové oddělení kabinetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist