Jiří Vyvadil: Jen dál, soudruzi rusobijci, jen tak dál…
Vše je v pohybu a je nesporné, že kyjevský euromajdan se svým cílem zatlačit Rusko do ztracena a daleko na Východ měl jediný výsledek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 16:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Jiří Vyvadil: Trump jako štěkající pes
Kim na konto Donalda Trumpa použil jakousi parafrázi našeho pořekadla: Ať šakali vyjí, karavana táhne dál…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil koukal odpoledne na ČT24. Vydržel to 35 minut a po nich sepsal opravdu hutný text
Dnes byl den jmenování nové Babišovy vlády a v souvislosti s tím média praskala pod návalem nejrůznějších politických a komentátorských názorů. Toho si nemohl nevšimnout ani právník, bývalý senátor a poslanec Jiří Vyvadil, který v té době čerpal informace ohledně jmenování vlády z ČT24. Po zhruba půlhodinovém poslouchání veřejnoprávní televize jej ale prý udivilo, že po jednom kritickém komentáři za druhým se nedočkal jediného pozitivního názoru na adresu prezidenta Miloše Zemana a předsedy vlády Andreje Babiše. „Andreji Babiši. Bez ČT bych vám neblahopřál. Ale takhle mám jediné: Jen tak dál…,“ vzkázal mu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Jen ať šakali vyjí, Babišova a Zemanova karavana táhne dál…
Koupil jsem si, jak je mou nemocí a jak dělám každý den veškerý denní tisk. Stačí listovat, aby čtenář měl nabýt dojmu, že dny Andreje Babiše a Miloše Zemana jsou sečteny, tato nechutná mocenská dvojka je zatracena celým národem a koalice pravdy, budoucnosti a spravedlnosti vítězí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Konflikt kvůli Trumpovi: Neser, Libore! Okřikl Roučka „velitel“ Vyvadil
Někdejší europoslanec Libor Rouček a bývalý senátor Jiří Vyvadil bývali kolegy v jedné straně. Jiří Vyvadil už v ČSSD není. Proslavil se např. jako „velitel“ odporu proti průjezdu amerického konvoje Českem v roce 2015. „Velitel“ byla Vyvadilova posměšná přezdívka. Teď se do sebe oba pánové tvrdě pustili kvůli 45. prezidentovi USA Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Dámy a pánové, soudružky a soudruzi, bratři a sestry, milí vlastenci
Před několika lety jsem se pokoušel jako samojediný zabránit průjezdu cizích vojsk naším územím. Vojska NATO projela námi jako nůž máslem a marně jsem se snažil jejich průjezdu zabránit. Nejvíce mi dělala problémy Sobotkova reprezentace, která je vítala, oslavovala, ba i líbala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Takový šílenec naší armádě ještě nevelel, obává se Jiří Vyvadil. On ten generál vážně věří, že se tato armáda vypořádá s Afghánci?
Někdejší senátor za ČSSD Jiří Vyvadil dospěl k závěru, že velení české armády trpí megalomanií, schizofrenií a autismem. Co Vyvadila vedlo k tomuto závěru? Smrt tří českých vojáků v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Balín (OMMO): Soudruzi, soudruzi, tak vy nepřestanete?
...ne nepřestanou, dokud na tu čuňu nedostanou, bych řekl, můžete číst zde:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Útoky liberálních primitivů. Zuřivá nenávist Bakaly. Hodí se i zlatokopka Petra. Jiří Vyvadil má exkluzivní informace o „kauze Paroubek“
Živý zájem médií vzbuzuje v poslední době bývalý premiér Jiří Paroubek. Nejen svou senátní kandidaturou v Ostravě, ale především svými soukromými peripetiemi, které mainstreamová média s chutí rozmazávají. Právník a bývalý senátor Jiří Vyvadil ale Paroubkovy odpůrce varuje. Takováhle kampaň může podle něj Paroubkovi spíše prospět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Petr Meduna: Vyvadil věští konec
Se svou do mlýna v hodnocení situace soc.dem. přišel na Facebooku přišel také Jiří Vyvadil. Těch pár řádků a hlavně závěr poznámky jistě sociální demokraty nepotěší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Havlistický časopis Respekt, ČT zralá k rozbombardování. Jiří Vyvadil se po řádění kolem Jarka Nohavicy už vážně naštval
Zakladatel Přátel Ruska v ČR a někdejší senátor Jiří Vyvadil sleduje kritické ohlasy, kterým čelí písničkář Jarek Nohavica za to, že si převzal vyznamenání z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina. Salva kritiky vypálená na Nohavicu přivedla Vyvadila na úvahy o možnosti vybombardovat Českou televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist