Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.061x, což odpovídá cca 264.076-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
David Klimeš: Ve jménu Babiše, Okamury a Klause: komunisté, končíte
Konec na politické scéně se nereformovaným komunistům věští už 30 let. Vždy se však taková věštba ukázala jako mylná. Při nynějším pádu preferencí KSČM to ale už opravdu vypadá na definitivní ukončení vlivu strany, která o tři dekády přežila svoji historickou dobu. Na jednoho konkurenta stačila. Na dva také. Ale když se proti komunistům postaví trojice Andrej Babiš, Tomio Okamura a nyní i Václav Klaus mladší, tak na to už avantgarda proletariátu…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 9.9.2019 v 11:41, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Komunisté se prý bojí Okamury
Komunisté se podle dnešního vydání Lidových novin obávají spojení hnutí ANO Andreje Babiše a SPD Tomia Okamury. Mají prý strach z nařčení z „hnědnutí“ v případě, že by podpořili vládu právě s okamurovci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zvolení Zemana? Fanoušci prezidenta, ptejte se Okamury a Babiše. Jasné informace, na čem teď záleží
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš postoupil do druhého kola s více než 25 procenty hlasů. Prezident Miloš Zeman na pomyslnou čtyřicítku nedosáhl. Jak to však vypadá podle čísel, ta hrají pro Miloše Zemana. A to připouští například i analytik David Klimeš z Bakalova média, týdeníku Ekonom. Opírá se přitom o překvapivou analýzu experta Michala Škopa ze sdružení KohoVolit.eu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Už nebudeme vazalové Západu, zrušíme restituce, řekli komunisté, proč podepřou Babiše
Komunisté se rozhodli podpořit menšinovou vládu premiéra Andreje Babiše a jeho koaličního partnera ČSSD. Proč se rozhodli podpořit tuto vládu? Komunisté mají za to, že dosavadní vlády – vládou Václava Klause počínaje až po kabinet Bohuslava Sobotky ČSSD) – se prý staraly o to, ab se z nás stal poslušný vazal Německa a Spojených států. KSČM to chce změnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
David Klimeš: V jednosměrce k vládě Babiše, Okamury a Filipa?
Nezvolení předsedy druhé nejsilnější strany ODS Petra Fialy místopředsedou sněmovny říká vlastně vše o tom, jak to tady teď bude v příštích letech vypadat. Za prvé: předseda hnutí ANO Andrej Babiš bude ještě mnohem brutálnější vládce, než jsme mohli doufat. Za druhé: demokraté hrají s Babišem tak nízkého betla, že pro něj nemůže být lehčí je přehrát. Nejprve vnutil kritikům svoji představu rozdělení křesel ve sněmovně a když se to…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 24.11.2017 v 17:41, zobrazit podobné
David Klimeš: Bez dobrého programu Babiše porazit nejde
Premiérovi Andreji Babišovi se konečně po devíti měsících od voleb podařilo pro svůj druhý kabinet získat důvěru poslanecké sněmovny. Vláda ANO a ČSSD se bude opírat o komunisty. Co bude dál, je ovšem ve hvězdách. Babiš se potýká s trestním stíháním. ČSSD je zcela rozvrácená a nemá ani těch pět ministrů ve vládě, co jí náleží podle koaliční smlouvy. A komunisté jsou velká neznámá, jak velký budou mít vliv na exekutivu. Zároveň opozice…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 13.7.2018 v 06:41, zobrazit podobné
VIDEO Zakázka na Dukovany: Hrůza! Oni ti Rusové jsou nejlepší a mají šanci vyhrát, míní Klimeš od Bakaly
Reportér vydavatelství Economia David Klimeš se ve svém videokomentáři věnoval tomu, jak podle něj běžíme vstříc ruské dostavbě jaderné elektrárny Dukovany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Problémy Agrofertu? Podle novináře Babiš firmu nezvládne ani zachránit, ani prodat
Novinář David Klimeš se na svém facebookovém profilu rozepsal o společnosti Agrofert, které podle všeho měl poklesnout konsolidovaný zisk o 63 procent. „Jde o pokles třetí rok po sobě,“ sdělil Klimeš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš extrémně vyplenil sněmovnu, čeká nás vláda národního zoufalství, varuje Klimeš
Dnes prezident Miloš Zeman jmenoval Babišovu vládu. Český novinář a pedagog David Klimeš se tak zamyslel nad tím, jakou nálepku kabinet Andreje Babiše asi dostane. „Od roku 1989 tu už byl kabinet národního porozumění, vláda národní oběti nebo z těch ne tak dávných sestav třeba vláda sebevrahů Miloše Zemana. Bude to nejspíše vláda národního zoufalství,“ hádal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Babiš by to měl už pochopit, jinak eurofondy vyschnou. Klimeš doporučuje solidaritu s čistými plátci v EU a začít přijímat uprchlíky
Premiér Andrej Babiš (ANO) nechce přijmout ani jednoho migranta. O tomto se rozhovořil ve svém komentáři David Klimeš na serveru iHNed.cz. Jak uvedl, politicky to má logiku, ale ekonomicky to bude drahé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Nová čísla, již za říjen: Babiš klesá, Okamura jde vzhůru. ČSSD se propadá
Volby do Poslanecké sněmovny vyhraje hnutí ANO Andreje Babiše. Druzí budou komunisté a třetí SPD Tomia Okamury. Uvádí to agentura Médea Research v říjnovém průzkumu pro časopis Týden. Hnutí ANO tak zaznamenává pokles, na rozdíl od stále stoupajícího Tomio Okamury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist