Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.000x, což odpovídá cca 156.536-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Zahradníček (ANO): V Příkazech zatáhli za jeden provaz. Výsledkem je opravený průtah obcí
Ukázkový příklad spolupráce soukromé firmy s obecní a krajskou správou předvedli lidé v Příkazech, kde proběhla rekonstrukce silnice ve směru na místní část Hynkov. Na úhradě nákladů ve výši 43 miliónů korun se totiž kromě Olomouckého kraje podílela také obec a nedaleké zemědělské družstvo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Hejtmani a starostové táhnou za jeden provaz. Chtějí jednat s novou vládou o prioritách pro rozvoj území
Priorit, které chce Asociace krajů ČR a Svaz měst a obcí ČR řešit s novým premiérem bezprostředně po ustanovení nové vlády, se týkalo poslední společné jednání obou organizací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zahradníček (TOP 09): Umíráček bez diskuze
Jako jednou z hlavních priorit Programového prohlášení Rady KK je (cit.) – „Komunikace s občany Karlovarského kraje, se starostkami a starosty obcí a měst za účelem aktivního podílu všech zainteresovaných na řešení problémů.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Dittert (STAN): Zastupitelé v Pramenech zatáhli za záchrannou brzdu
Ve snaze zabránit uzavření problematické a riskantní smlouvy s ruským investorem včera celá kandidátní listina Svobodných Pramenů v Pramenech podala rezignaci na funkci zastupitele. Zastupitelstvo se tak stalo neusnášeníschopné a v obci budou vyhlášeny nové volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Občan na Vysočině naháněl komunisty s vidlemi. Kdyby nebylo přivřený okýnko, tak to mají kluci v hlavě, nechápe Kováčik
VÍME PRVNÍ Poslanec Josef Zahradníček (KSČM) a předseda okresního výboru KSČM v Třebíči Josef Číž se v úterý v obci Radkovice na Vysočině stali terčem útoku rozčíleného muže. Ten na jejich radiovůz, ze kterého pouštěli prostřednictvím audioaparátu předvolební agitaci, několikrát zaútočil vidlemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jeden z rektorů vysokých škol se letos trhnul od ostatních. Na Hrad přijde
Prezident Miloš Zeman v minulých letech zval na oslavy státního svátku jen některé rektory vysokých škol. To vedlo k tomu, že akademická obec jako celek prezidenta často kritizovala a rektoři táhli za jeden provaz a na hradní oslavy vůbec nešli. Rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima však letos udělá výjimku. Sté narozeniny republiky považuje za tak zásadní, že na Hrad dorazí i navzdory tomu, že nesouhlasí s řadou kroků a výroků prezidenta Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Zeman zase píchl do vosího hnízda: Nenávist přetrvala!
Prezident Miloš Zeman vyrazil 9. května na ambasádu Ruské federace, aby zde s jednou z vítězných mocností oslavil 74. výročí ukončení této strašlivé války. Při této příležitosti si posteskl, že se mu nepodařilo přesvědčit západní a východní politiky, aby táhli v boji proti terorismu za jeden provaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Tohle je ohavnost! Hamáček to schytal od Kalouskova muže za to, co napsal o nás a NATO
Ministr zahraničí Jan Hamáček seděl ve středu odpoledne na Pražském hradě vedle prezidenta Miloše Zemana a demonstroval tak, že čeští politici táhnou v zahraničních otázkách za jeden provaz. Někdejší první místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek má však za to, že se Hamáček dopustil jednoho hanebného přešlapu, za který by se měl omluvit. O co šlo?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj podpořil Zakarpatskou Ukrajinu šesti miliony Kč
Pardubický kraj za pět let vynaložil na pomoc v Zakarpatské oblasti Ukrajiny téměř šest milionů korun. Za poskytnuté peníze byly převážně opraveny a vybaveny mateřské a základní školy, zlepšila se zdravotní péče a byla modernizována a vybavena katedra bohemistiky Užhorodské univerzity. Kraj rovněž podporuje činnost krajanského spolku, spolupráci obcí a škol a instalaci vzpomínkových bust významných osobností, uvedla Ingrid Kleinová z kanceláře hejtmana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ludvík práskl dveřmi, Sobotka ho ale chce přivést zpátky na kandidátku
Pražští sociální demokraté jsou ve při a to se ani trochu nelíbí předsedovi strany Bohuslavu Sobotkovi. Před volbami potřebuje, aby strana táhla za jeden provaz. Sobotka si proto pozval na kobereček dva pražské sociální demokraty Petra Dolínka a Miroslava Pocheho a vyložil jim, jak se na tahanice v pražské ČSSD dívá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Skvělá nálada, všichni táhnou za jeden provaz, pochvalovala si sjezd ministryně Maláčová. Praní špinavého prádla je „nesexy“
Skvělá nálada a nalezení společné řeči. Tak hodnotí 41. sjezd ČSSD ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Přivítala také podporu prezidenta Miloše Zemana a prohlásila, že je ochotna spolupracovat se všemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist