Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.021x, což odpovídá cca 261.989-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kristian Kodet s ženou pro PL: Společnost v USA je rozdělená. Stejně jako tady. Za podporu Trumpa vám rozmlátí okno
ROZHOVOR „Husáka na kříži jsem nemaloval. Přesto jsem dostal pět let zákaz vystavovat,“ vzpomíná na předrevoluční dobu známý malíř Kristian Kodet, jehož obraz se dostal až do Bílého domu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz povyprávěl, jaké bylo jeho první „porevoluční“ setkání s bratrem Jiřím Kodetem, řekl, co si myslí o některých politicích, a nevynechal ani Václava Havla. On i jeho žena Jana pak prozradili nějaké zajímavosti z Ameriky, promluvili o Donaldu Trumpovi a vysvětlili, proč oni mají amerického prezidenta rádi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Kristian Kodet pro PL: Trumpa celý svět nenávidí, ale já si myslím, že je skvělý. Amerika vzkvétá
REPORTÁŽ Známý malíř Kristian Kodet, jehož obraz visí i v Bílém domě, otevřel na 1. máje v Táboře galerii a antik. Při té příležitosti pro ParlamentníListy.cz prozradil nejen, jak se jeden z jeho obrazů dostal před lety do Bílého domu, ale také, co říká na současného prezidenta USA, Donalda Trumpa. Vyjádřil se i k odvetnému útoku ze strany Ameriky a spojenců na Sýrii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Docent udeřil: Společnost není rozdělená, je sjednocená. Jen někteří slouží globálním mocnostem!
Docent Radim Valenčík se zamýšlí nad tím, proč je česká společnost tak rozdělená. V jednu chvíli ovšem dospěl k názoru, že společnost není rozdělená, společnost je sjednocená, jak údajně ukázaly nedávné sněmovní volby. Radim Valenčík má za to, že důležitá otázka zní jinak. Máme se prý spíše ptát, kteří lidé se odrodili od své vlastní země a slouží globálním mocnostem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Rozdělená společnost i po 17. listopadu
Je česká společnost opravdu rozdělená? Jaké jsou příčiny a jak k tomu přispívají nejrůznější frekventované nálepky. Nejednoznačné  hodnocení Listopadu 1989 a co jsme vlastně žili před ním. Květiny v koši a jiné tragédie.      
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.11.2018 v 05:40, zobrazit podobné
Petice proti Zemanovi a Babišovi. Rozdělená společnost. Děsí mě to... Zpěvačka Aneta Langerová veřejně promluvila
Moderátorka Barbora Tachecí vyzpovídala zpěvačku Anetu Langerovou. Zpěvačka prozradila, že v sobě vždy měla víru, jen se asi přímo neobracela na Boha. Vedle toho prozradila, že ji děsí, jak je česká společnost rozdělená a jak lidé skáčou na lep svým spoluobčanům toužícím po moci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Mlýnková Išková (Svobodní): Nesmiřitelně rozdělená společnost
Pokud by se mě někdo zeptal, jak bych jedním slovem popsala českou společnost, bez váhání bych řekla, že je rozdělená. Téměř každý z nás patří do nějaké skupiny. Velmi častým jevem je pak to, že se lidé z této skupiny dívají skrz prsty na lidi z jiné. Říká se, že rozdílný názor nedělá nepřátele. Avšak je tomu stále tak?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Petice za podporu manželství přijetím ústavního dodatku definující manželství jako svazek mezi mužem a ženou
My, občané České republiky žádáme všechny poslance, senátory a další ústavní a vládní činitele k urychlenému přijetí ústavního zákona (dodatku) definující manželství jako svazek mezi mužem a ženou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Tady lidé volí Okamuru. A věří, že všechno zlo pochází od Kalouska. České maloměsto očima Deníku Referendum, je to vážně drsné
Společnost je rozdělená. Průzkumy ukazují, že jedna z dělících linií leží mezi městy a venkovem. Zatímco ve městech najdeme často liberálněji smýšlející občany, kteří dokázali využít výhod, jež jim nabídla globalizace, lidé na venkově globalizaci vnímají jako něco, co jim uškodilo. Lidé z menších měst a vesnic se občas dívají zle i na kněze, kteří podle jejich názoru „hovno dělají, hlavně že prcaj‘ chlapečky“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Akce na podporu Zemana, Trumpa a Putina se ve zlém obrátila proti ČT a Bruselu. Došlo i na islamisty a varování homosexuálům, feministkám...
REPORTÁŽ Na náměstí Míru v Praze se sešli příznivci prezidentů Miloše Zemana, Donalda Trumpa a Vladimira Putina. Desítky lidí chtěly dát najevo, že všichni tři prezidenti mají jejich plnou podporu. Akce nesla název „Setkání vlastenců na podporu 3 prezidentů – Zemana, Trumpa a Putina“. Česká televize si tu vysloužila pár ostrých slov. Podpory se dočkala Slovenka Adriana Meleková, která pomočila a pálila Korán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Rudolf Baránek: Naše společnost je opět třídně rozdělena
V zemích s vyspělou demokracií, tedy v těch, kde postupný demokratizační proces nebyl násilně přerušen 40 lety vlády komunistů, je třídní rozdělení společnosti vnímáno jako normální jev.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Šlapal (ČSSD): Důležité jsou i aktivity, které podporují mezigenerační soužití
Poskytnutí dotací ve výši téměř 4,5 milionů korun na projekty z oblasti rodinné politiky schválila na schůzi Rada Jihomoravského kraje. Tato částka byla rozdělena mezi neziskové organizace, které požádaly o finanční podporu z dotačního programu na podporu služeb pro rodiny a na podporu neformálně pečujících osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist