„Lepší fór neuslyšíte.“ Soukup se díval na Moravce. Šlo o Babiše. Raději nečtěte
Moderátor Jaromír Soukup se pobavil nad výrokem šéfa ODS Petrem Fialou, který prohlásil v Otázkách Václava Moravce. To, že má Babiš 30% preference je prý jeho zásluha. Soukup: „Lepší fór už tenhle týden neuslyšíte.“ Co to tedy řekl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Jaromír Soukup to rozjel na plné pecky: Hamáček drží Babiše za koule! Rada ČTK? Úplně na hov*o
Jan Hamáček (ČSSD) drží Andreje Babiše (ANO) „za koule“, pravil doslova generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup a vše názorně předvedl na kameru. Na paškál si vzal i moderátora České televize Václava Moravce, na kterého vytáhl obří tužku, a Miroslava Kalouska, který už si prý konečně všiml, že jeho TOP 09 přešla do fáze klinické smrti. Soukup přidal také vtip o předsedovi vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Pane Štětino, raději to nečtěte. Politolog rozebral, jakou šanci uspět ve volbách má Jaromír Soukup, a jakou vy
„Pokud Jaromír Soukup do politiky opravdu aktivně vstoupí, tak podle mne bude nejvíc brát voliče u SPD. Očekával bych, že část vezme komunistům a část voličů se asi pokusí sebrat i hnutí ANO. Určitě vyluxuje zbývající voličstvo zemanovců,“ říká politolog Jan Kubáček. Uvedl, čím by pro Jaromíra Soukupa mohly být výhodné právě volby do Evropského parlamentu a co říká na název „LIST Jaromíra Soukupa“. V rozhovoru promluvil také ohledně Pavla Teličky a Jaromíra Štětiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Soukup předvedl debatu „jak u Vendy Moravce“. Pane Fialo, vy vypadáte jak papírovej panák...
Jaromír Soukup před kamerami rozjel show. Divákům na sebe prozradil, že na internetu „opustil ty sprostý stránky“ a už se raději dívá na to, kam jezdí čeští politici a úředníci na dovolenou za peníze daňových poplatníků. Pátral po tom, jak se to dá zařídit, aby jel člověk za cizí peníze třeba do Barcelony a ještě to vykázal jako pilnou politickou práci. Raději se podívejte sami, na co všechno přišel...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Straníkům koryta a pro lidi co? Voliči ČSSD, víme, co pro vás strana vyjednala s Babiše, ale možná to raději ani nečtěte
Jednání o sestavení vlády probíhají mezi vládním hnutím ANO a ČSSD již téměř půl roku. Média hlavního proudu neustále dopodrobna probírají otázky rozdělení vládních křesel a různých fint, jimž by sociální demokraté rádi co nejvíce oslabili pozici premiéra Andreje Babiše. Server Parlamentnilisty.cz se pokusil získat informace i o tom, co by případná společná vláda měla mít podle programového prohlášení v náplni práce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Dámy a pánové... Tak tohle už v londýnském metru neuslyšíte. Je to prý diskriminační k jiným pohlavím
„Ladies and Gentlemen“ již v londýnském metru neuslyšíte. Místo toho totiž budou oslovováni všichni. „Good morning everyone“ tak bude jeden z běžných pozdravů. Důvodem změny je podle serveru iDnes.cz signalizace otevřenosti města vůči rozmanitosti občanů i návštěvníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Pane Mináři, když tak toužíte diskutovat v televizi, tak přijďte k nám na Barrandov, zval Soukup. Pak se bavil Kalouskovou novou parukou
Jaromír Soukup znovu uvedl do provozu svůj slovní granátomet. Vzal si na paškál poslance TOP 09 Miroslava Kalouska a Dominika Feriho i společnou armádu EU, která se možná jednoho dne zrodí. Strefoval se však i sám do sebe, když divákům v žertu prozrazoval, kdo u nich doma velí, zda on, nebo jeho partnerka. Soukup si tropil žerty také z Václava Moravce a učinil jednu zcela vážně míněnou nabídku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
A je zle: Dva Piráti šli slavit na ambasádu Ruska. Raději nečtěte, co se děje
Poslankyně Dana Balcarová (Piráti) se vyfotografovala se svým kolegou Mikulášem Peksou (Piráti), jak se zúčastnila recepce na ruské ambasádě při Dni vítězství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Co vědí deváťáci o české historii? Výsledky raději nečtěte
Co vědí deváťáci o československých dějinách 20. století? To zkusil prověřit server iDnes.cz v jedné pražské základní škole. A jak se ukázalo, šlo o propadák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Straníkům koryta a pro lidi co? Voliči ČSSD, víme, co pro vás strana vyjednala s Babišem, ale možná to raději ani nečtěte
Jednání o sestavení vlády probíhají mezi vládním hnutím ANO a ČSSD již téměř půl roku. Média hlavního proudu neustále dopodrobna probírají otázky rozdělení vládních křesel a různých fint, jimž by sociální demokraté rádi co nejvíce oslabili pozici premiéra Andreje Babiše. Server ParlamentníListy.cz se pokusil získat informace i o tom, co by případná společná vláda měla mít podle programového prohlášení v náplni práce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Eva Svobodová: Chodí vaše dítě do skautu? Potom raději nečtěte tento článek
Šestnáctiletou skautku, jejímž přínosem byla podpora levicového extremismu a symbolická fotografie, dnes skautská organizace mezinárodně adoruje jako "aktivistku pro lepší svět". Junák se tím podílí na legitimizaci ultralevice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist