Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.565x, což odpovídá cca 133.838-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Dalík po odpykání půlky trestu žádá o podmíněné propuštění
Lobbista Marek Dalík podal žádost o podmíněné propuštění z vězení. Informaci zpravodajského webu Aktuálně.cz ČTK potvrdila předsedkyně Okresního soudu Znojmo Lenka Krčálová. Dalík si ve znojemské věznici odpykává pětiletý trest vězení za podvod při nákupu obrněných vozidel Pandur pro českou armádu. Zatím má za sebou polovinu trestu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 13:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Exkluzivní dokument: Dalíkova šance na svobodu se limitně blíží nule. Zbývá mu už jen Ústavní soud
Dalších důkazů nebylo potřeba, lobbing neřešíme, soud jen nevysvětlil, jak vypočetl čtyřmilionovou pokutu. Do takové zkratky se dá stáhnout aktuální rozhodnutí Nejvyššího soudu o druhém dovolání někdejšího lobbisty a poradce premiéra Mirka Topolánka Marka Dalíka. Ten má už v podstatě jedinou naději – Ústavní soud. Pravděpodobnost, že by ten zvrátil stávající rozhodnutí, je ale hodně malá. Dalík se tak může upírat nejspíš k tomu, že bude moci brzy vyjít z vězení po odpykání půlky pětiletého trestu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Dalík nezná podrobnosti svého propuštění, počká na rozsudek
Lobbista Marek Dalík nezná podrobnosti rozhodnutí Nejvyššího soudu, který ve středu projednal dovolání v kauze nákupu obrněných vozidel Pandur a poté vydal příkaz k jeho okamžitému propuštění ze znojemské věznice. ČTK to dnes řekl jeho advokát Radek Šmerda. Dalík se ocitl na svobodě po sedmi měsících, za mřížemi měl strávit čtyři roky za pokus o podvod. Podle Šmerdy klient vnímá propuštění pozitivně, trvá na své nevině a nyní nejspíš dostane příležitost, aby se věci znovu a lépe objasnily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Soud vyhověl návrhu spolku Chamurappi
Obvodní soud pro Prahu 6 vyhověl dne 15. 5. 2019 návrhu spolku Chamurappi z.s. a ředitele Vazební věznice Praha-Ruzyně na podmíněné propuštění odsouzené M.T. z výkonu trestu po 12 letech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Milující rodiče, týrané děti a sociální systém v USA
Nedávno proběhla všemi medii zpráva o odsouzení manželů v USA, kteří dvanáct ze třinácti dětí dlouhodobě trýznili a týrali. Manželé Turpinovi byli odsouzeni na doživotí s možností podmínečného propuštění po 25 letech odpykání trestu. Zpráva, která otřásla mnohými lidmi, protože něco takového by nikdo nepovažoval za možné. A přece se tak stalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Lobbista Dalík by dnes měl nastoupit do ruzyňské věznice
Lobbista Marek Dalík, který byl odsouzen k pěti letům vězení v souvislosti s nákupem obrněnců Pandur, by dnes měl nastoupit do ruzyňské věznice. Lhůta pro nástup vyprší v 16:00. Dalík podal proti odsuzujícímu rozsudku dovolání k Nejvyššímu soudu, to však nemá na nástup trestu vliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Dalík – překvapivé propuštění
Média včera přinesla poměrně překvapivou informaci o tom, že Nejvyšší soud dnes rozhodl o propuštění lobbisty M. Dalíka, který si měl ve vězení odpykat čtyřletý trest za pokus o podvod v kauze související s nákupem obrněnců Pandur.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Marek Dalík nastoupil do vězení
Lobbista Marek Dalík nastoupil odpoledne podruhé k výkonu trestu, znovu do ruzyňské věznice. Odsouzen byl k pěti letům odnětí svobody v souvislosti s podvodem při nákupu obrněnců Pandur pro českou armádu, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNĚ Vrah ze křtu Paroubkovy knihy mohl komunikovat mobilem z vězení. Máme SMS i velmi intimní fotografie
Pondělní ráno bude jedno z nejklíčovějších pro někdejšího pražského hoteliéra Bohumíra Ďurička. Po odpykání dvou třetin trestu ve výši 12 a půl roku za vraždu pražského podnikatele Václava Kočky mladšího chce Ďuričko na svobodu. O jeho případném propuštění bude od pondělního rána rozhodovat karvinský Okresní soud, protože toho času dlí za dobré chování za zdmi tamního vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Dalík, Dalík, Dalík, Dalík. Podívejte se, jak o kandidatuře Topolánka píší světové noviny
Zahraniční média komentují rozhodnutí Mirka Topolánka kandidovat v prezidentských volbách. Drtivá většina z nich připomíná nástup do vězení jeho „pravé ruky“ Marka Dalíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Marek Dalík propuštěn z basy
Nejvyšší soud (NS) dnes vydal příkaz k okamžitému propuštění lobbisty Marka Dalíka z výkonu trestu. Učinil tak poté, co neveřejně projednal dovolání Dalíka i státního zastupitelství, řekl ČTK mluvčí NS Petr Tomíček. Podrobnosti k rozhodnutí zatím nesdělil, nejprve soud zpracuje písemné odůvodnění. Městský soud v Praze uložil Dalíkovi za pomoc k přijímání úplatku pět let. Vrchní soud čin překvalifikoval na pokus o podvod a vyměřil Dalíkovi čtyři roky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist