Kobza (SPD): Politici, útočící na mrtvé, se snaží zachránit jen svou upadající stranu…
…doufají totiž, že ti se správnou nenávistí by je mohli opět volit. Do pomníků se přece kope nejsnáze. A na kom jiném dokázat svou nadřazenost nebo zbabělost?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 15:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Od Okamury zahřmělo na média: O nás píšete, ale o tomto mlčíte. A jde o hodně peněz
Jiří Kobza, bývalý velvyslanec a nový poslanec za hnutí SPD, se rozčílil na pokrytectvím českých novinářů. Ti, co se rádi ohánějí svobodou a nezávislostí žurnalistiky, nyní podle něj ukazují svou zaujatost, když se snaží zoufale vyšťourat jakoukoliv špínu na zástupce SPD, zatímco politici jiných stran je nevzrušují, i když se často jedná o skutečné extremisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Nenávidět Zemana a SPD? To je OK. Ale migranta, který měl znásilnit dívku? To raději ne. Jiří Kobza přidal smutná fakta, proč k odpornému činu došlo
ROZHOVOR Ke znásilnění šestnáctileté dívky, ze kterého je obviněn Afričan vyhoštěný z Německa, prý vůbec nemuselo dojít, kdyby Německo dodržovalo zákony o migraci, říká poslanec Jiří Kobza (SPD). A reakce ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), který monitoruje nenávistné reakce na útok, jež se vyskytují na internetu? „Pan Hamáček se očividně ve snaze zachránit před úplným potopením děravých necek ČSSD naivně snaží sbírat hlasy multikulturalistů a dalších aktivistů,“ říká zkušený diplomat Kobza, podle kterého se stíhají jen ty nesprávné projevy nenávisti, ty správné si můžete dovolit. Jak je poznáte? Podle Kobzy je povoleno nadávat například prezidentu republiky, nebo hnutí SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Legrační kult mládí. Komentátor připomíná, jak jsme dopadli s Maláčovou, Petříčkem a Piráty
Slýcháváme, že nadějí pro upadající strany jsou mladí lidé, kteří přinesou nové nápady a zkostnatělost nahradí čerstvým větrem do plachet. Tyto fráze pod svou omílaností ale už ztrácejí lesk. Komentátorovi Lidových novin už přijde tento kult mládí poněkud legrační. Zvláště když se dívá na aktuální zachránce ČSSD Janu Maláčovou a Tomáše Petříčka. „Nejstarší českou politickou stranu mají zachránit neokoukané tváře dvou profesionálních byrokratů,“ glosuje komentátor. A posvítil si i na další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Trump má pravdu! I my musíme chránit naši kulturu, řekl Kobza. Připojme se k paktu o migraci, oponovala Langšádlová
Středeční odpoledne se nachýlilo k podvečeru a ve Sněmovně se stále debatovalo o globálním paktu OSN o migraci a o globálním paktu téže organizace o uprchlících. K řečnickému pultíku se postavili např. poslanec SPD Jiří Kobza či poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová. Kobza konstatoval, že nesmíme přesouvat africkou chudobu, nemoci a africké násilí do Evropy. Langšádlová nabídla odlišný pohled. Se svou troškou do mlýna přišel i poslanec (ODS) Zbyněk Stanjura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Buďme na naše tradice hrdí, apeluje europoslanec Zdechovský a snaží se zachránit Ježíška
Už devátý rok se snaží iniciativa Zachraňte Ježíška o otevření diskuse o Vánocích a jejich podstatě. Na facebookovém profilu ji podporuje již více než 60 tisíc lidí. U jejího zrodu stál europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Čtenářův blog: ODS je zpět aneb What is dead may never die…
Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít. Co je mrtvé, tu bude pořád s námi a bude v nás probouzet touhu po minulosti. Není to tak dávno, co zemřel pan Jonák, zakladatel Discolandu Sylvia, král pražského podsvětí, který nejspíše nechal zabít svou ženu a s dalšími bossy podsvětí objížděl v kabrioletu osazeném prostitutkami Prahu volící ODS. S jeho smrtí symbolicky odešla i devadesátá léta. Stala se minulostí – objektem nostalgické touhy, stejně tak jako…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 9.7.2018 v 11:41, zobrazit podobné
I Quasimodo by zaplakal
Katedrála Notre Dame v Paříži hoří! Nemohu tomu uvěřit, tak jako většina lidí západního světa. Politici z různých zemí vyjadřují svou lítost, francouzský premiér ruší schůzky, hasiči se snaží hasit a lidé v ulicích pláčou. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.4.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Ne, je to jinak! Kobza vyvrací, že by s ním SPD „zametla“
Poslanec SPD Jiří Kobza vysvětlil, proč nebude kandidovat v květnových volbách do Evropského parlamentu. Kobzovo rozhodnutí prý ovlivnil i expremiér za ČSSD Bohuslav Sobotka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Brutální nátlak demobloku a jeho médií. Poslanec Kobza se vrací k Babišově kauze a ukazuje Zemanovy trumfy
ROZHOVOR „V jednání o brexitu se Evropská unie chovala protektorsky a naprosto odsouzeníhodným způsobem, arogantně, povýšenecky,“ hodnotí politické dění poslanec SPD Jiří Kobza. Podle něj je současná situace z většiny vinou právě Evropské unie, jejíž protektorský a pro Velkou Británii nepřijatelný návrh rozvodové dohody čeští politici mohli a měli vetovat. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz označil novou koaliční stranu v italské vládě za původce a viníka migrační krize a situace v Itálii. Kobza si je jistý, že tamní bývalý premiér Matteo Salvini ještě neřekl poslední slovo. Věnuje se také dotační kauze Andreje Babiše a pro Demokratický blok nemá mnoho pěkných slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Vrtulník za miliardu? Zbrojní kšeft s USA se blíží
Poslanec za SPD Jiří Kobza se vyjádřil k nákupu 12 vrtulníků od vlády Spojených států. Jak píše server Novinky.cz, 12 strojů by mohlo být pořízeno až za 12,5 miliardy. A právě této částce se Kobza podivuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist