Brandtner Petr: Samozvaný bojovník proti hazardu přišel o penězovod z Brna
Přátelství brněnského aktivisty Matěje Hollana s bývalým gamblerem a bojovníkem proti hazardu Martinem Svobodou, vyšlo daňové poplatníky téměř na milion korun. V době, kdy byl Matěj Hollan brněnským radním za své obskurní hnutí Žít Brno, dokázal od městských společností pro podivné sdružení zaštiťující se bojem proti hazardu vylákat statisíce. Tento penězovod naštěstí uťali sami voliči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Petr Němec: Zneužít Brno! Bojují proti hazardu jen kvůli svému prospěchu
Politická kariéra Matěje Hollana připomíná hazardní hru. V roce 2014 při krajských volbách brněnský aktivista trefil jackpot, jenže postupně o všechno přišel. Teď si musí hledat práci a hodlá se vrátit na začátek, kdy bojoval proti kamenným hernám. Hollan je však kontroverzní postava. S kamarádem Martinem Svobodou, který přiznal gamblerství, vyhlásili válku hazardu, ale on-line kasina jim zas tak nevadí. Na radnici navíc Hollan přihrával Svobodovi žetony v podobě dotací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Hron (SLK): Já státu na hru o regulaci hazardu neskočím
Mrzí mě, že i tak kvalitní lidé, jako je třeba dr. Vladislav Chvála, podlehnou zjednodušenému pohledu na regulaci hazardu, totiž že zákazem hazardu v jednom 100tisícovém městě nějak významně zamezíme sociálně patologickým jevům a že každý, kdo je proti, je škůdce. Přitom to opravdu tak jednoduché není.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Brandtner: Zlobivé dítě české energetiky přišlo o svou hračku
Jan Palaščák, podnikatel, který sám sebe nazývá „zlobivé dítě české energetiky“, přišel o svou hračku. Už není generálním ředitelem dodavatele energií Amper Market.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zelení podali kandidátku! Mají na ní nejvíce žen a lídrem je Ondřej Mirovský
Zelení zveřejnili svou kandidátku do podzimních komunálních voleb v Praze. Lídrem a kandidátem na primátora je Ondřej Mirovský, místostarosta Prahy 7, pražský zastupitel, přírodovědec a bojovník proti hazardu a hernám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zlaté časy heren skončily, hrozil exnáměstek z financí senátoru Valentovi
Dlouhé roky byl hazard v České republice hýčkaným byznysem, příští rok má ale být rokem regulace hazardu, alespoň to slibuje ministerstvo financí. Nejlepší éra heren a kasin by tak měla definitivně skončit. O regulaci hazardu diskutovali v pořadu Otázky Václava Moravce na ČT končící náměstek ministryně financí Ondřej Závodský, senátor a podnikatel v hazardu a majitel společnosti Synot Ivo Valenta a předseda spolku Občané proti hazardu Martin Svoboda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Valenta (BPP): Občané proti hazardu mi připomínají velkou černou díru
Neprůhlednost některých neziskových organizací mne opravdu nepřestává překvapovat. Dnes jsem byl hostem diskuzního pořadu Otázky Václava Moravce. Jedním z diskutujících zde byl také pan Svoboda z občanského sdružení Občané proti hazardu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Bojovník proti komunismu Josef Mašín oslaví pětaosmdesátiny
Bojovník proti komunismu v bývalém Československu Josef Mašín oslaví 8. března pětaosmdesátiny. Případ skupiny lidí kolem bratří Josefa a Ctirada Mašínových, kteří se počátkem 50. let postavili komunistickému režimu se zbraní v ruce, dodnes vyvolává kontroverze, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Matek (KDU-ČSL): Peníze z hazardu vs. sport
Jedním z často používaných argumentů proč financovat sport v regionech penězi z hazardu je, že sport zejména sport mládeže pomáhá jako prevence závislosti na hazardu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Petr Brandtner: Co se stalo a nestalo 17. listopadu 1989 a jak Francie zničila Libyi
Vyšlo nové číslo časopisu Šifra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Na Slovensku proběhl velký zátah proti nelegálnímu hazardu. Podvádí se pomocí „kvízomatů“
Slovenská zpravodajská televize TA3 odvysílala tiskovou konferenci Finanční správy Slovenské republiky k proběhlému zásahu proti nelegálnímu hazardu. Představitelé Finanční správy František Imrecze a Ľudovít Makó před televizními kamerami popsali výsledek. Akce s krycím názvem DIAMANT se ve dnech 28. a 29. června zúčastnilo na 180 pracovníků Finanční správy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist