Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.511x, což odpovídá cca 183.199-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
MHMP: Pražská tripartita vnímá financování sociální sféry jako zásadní téma
Zdravotnictví a sociální služby zůstávají pro Prahu klíčovými oblastmi, protože bezprostředně souvisejí s kvalitou života obyvatel naší metropole. Pražská tripartita, tedy Rada hospodářské a sociální dohody hl. m. Prahy (RHSD HMP), se těmito tématy dlouhodobě zabývá. Jedním z hlavních bodů jednání, k němuž se RHSD HMP sešla 10. září 2019, byl nedostatek finančních prostředků v sociálních službách a hledání zdrojů na jejich dofinancování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 09:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Tripartita projednala financování školství, změny horního zákona i otázku karenční doby
Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů se ve středu 9. května 2018 sešli na 142. jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR. Mezi zásadní body programu patřilo financování školství nebo připravované změny horního zákona. Hovořilo se však také o rozvoji mýtného systému, karenční době nebo o Národním programu reforem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ministr školství představil na tripartitě návrh změn reformy financování škol
Reforma financování regionálního školství by mohla být rozložena do dvou let, školy by se díky tomu lépe připravily na změny. Pozměňovací návrh poslance Ivo Vondráka dnes Radě hospodářské a sociální dohody pro vzdělávání a lidské zdroje (tzv. malá tripartita) představil ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Primátor Hřib: Setkávání pražské tripartity jsou vkladem do budoucna
Pražská tripartita se sešla poprvé v novém obsazení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Pražská ČSSD nominovala ministra Petříčka na místopředsedu strany
Pražská sociální demokracie dnes na zasedání krajského výkonného výboru (KVV) zvolila jako kandidáta na místopředsedu strany ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Pro se vyslovila drtivá většina delegátů. ČTK to sdělil mluvčí pražské ČSSD Radek Hlaváček. Sociální demokraté budou dnes volit ještě předsedu KVV a delegáty, kteří budou pražskou buňku zastupovat na celostátním sjezdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Pražská ČSSD jde do volebního roku 2018 s novým vedením
Pražská sociální demokracie má od ledna nové vedení. Dosavadního předsedu Miloslava Ludvíka vystřídal Petr Pavlík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Chcete-li volit ČSSD, čtěte pozorně. Obeznámený Lukáš Jelínek odhaluje zákulisí stranických sekretariátů
ROZHOVOR Podle politologa a znalce sociální demokracie Lukáše Jelínka je ČSSD v dlouhodobé krizi, protože místo programu a vizí se zabývá hlavně personáliemi. Rád by viděl, aby pražská ČSSD byla silná a vlivná, jako jsou sociální demokracie ve Vídni, Berlíně nebo Mnichově. „I pro mne, který za ta léta o sociální demokracii něco ví, mi pražská sociální demokracie čím dál víc připomíná nepřehlednou džungli, ve které se nevyznám. Tam soupeří nejrůznější skupiny nebo kliky, které za sebou shromažďují různé vlivné jedince nebo různé obvodní organizace. A člověk přestává rozumět tomu, kdo to s kým zrovna táhne,“ přiznal politolog v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
MHMP: Pražská integrovaná doprava dostane novou vizuální identitu. Zdůrazní rozšiřování do Středočeského kraje
Pražští radní schválili na svém pondělním zasedání vypsání designérské soutěže na sjednocení vizuální identity Pražské integrované dopravy (PID) a dopravy ve Středočeském kraji, se kterou se pražská doprava stále intenzivněji překrývá. Soutěž připraví hlavní město Praha ve spolupráci se společností Czech Design.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Macků: Co jednou z huby vypustíš…
Od představitelů kulturní sféry by člověk očekával, že se budou vyjadřovat kulturně. Od pracovníků mediální sféry navíc zasvěceně, znajíce přitom význam použitých slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zdeněk Juračka: EET je pro český obchod zásadní téma
Do spuštění druhé vlny EET, která zasáhne maloobchod, zbývají dva měsíce. Povinnost evidovat tržby se týká také menších českých prodejen, které zastupuje Asociace českého tradičního obchodu (AČTO). Protože se pro tradiční obchodníky jedná o téma zásadní, připravilo AČTO ve spolupráci s Ministerstvem financí dvě konference, které obchodníkům usnadní střet s novou legislativou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
MHMP: V Šolínově vznikne moderní seniorské bydlení s péčí, otevře se i lidem z okolí
V trojdomí v Šolínově ulici v Praze 6 chce hlavní město vybudovat novou službu moderního seniorského bydlení s péčí. Na rekonstrukci opuštěných budov bude pražská radní Milena Johnová spolupracovat s městskou částí, areál by měl poskytovat sociální a zdravotní služby také seniorům z okolí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist