Státní veterinární správa spouští třetí ročník projektu pro školky „Máme rádi zvířata“
S novým školním rokem startuje Státní veterinární správa (SVS) již třetí ročník vzdělávacího projektu pro mateřské školky s názvem „Máme rádi zvířata“. V průběhu září a října v rámci projektu navštíví inspektoři SVS více než 300 školek po celé České republice. Během besed předají předškolákům informace o zásadách správné péče o domácí zvířata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 08:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Státní veterinární správa spouští druhý ročník projektů „Máme rádi zvířata“
Státní veterinární správa (SVS) v tomto týdnu spouští druhý ročník edukativního projektu pro předškolní děti „Máme rádi zvířata“. V jeho rámci úřední veterinární lékaři v průběhu září a října letos navštíví více než 300 mateřských školek po celé České republice. Dětem ve školkách předají zábavnou formou přiměřenou jejich věku informace o zásadách správného chování ke zvířatům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
V rámci projektu “Máme rádi zvířata“ Státní veterinární správa navštívila přes 200 školek
V rámci vzdělávacího projektu „Máme rádi zvířata“ v průběhu měsíce října uskutečnili úřední veterinární lékaři 256 přednášek v celkem 212 mateřských školách a celkový počet „proškolených“ předškoláků se vyšplhal přes 6 tisíc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa: Veterinární inspektoři v mateřských školách
V rámci letošního druhého ročníku vzdělávacího projektu „Máme rádi zvířata“ navštívili v průběhu září a října veterinární inspektoři 302 mateřských školek ve všech krajích České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa spustila projekt pro mateřské školky Máme rádi zvířata
V pondělí oficiálně odstartoval edukativní projekt pro předškolní děti „Máme rádi zvířata“. V jeho rámci dostanou děti z mateřských školek od úředních veterinárních lékařů zábavnou a hravou formou informace o domácích i volně žijících zvířatech a zásadách správného chování k živým tvorům a zodpovědné péči o ně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Projekt SVS pro předškoláky bude letos pokračovat
Po úspěchu v předchozích dvou letech bude Státní veterinární správa (SVS) i v letošním roce pokračovat v edukativním projektu pro předškoláky s názvem „Máme rádi zvířata“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Projekt SVS pro předškoláky bude letos pokračovat
Po loňském úspěchu bude Státní veterinární správa (SVS) i v letošním roce pokračovat v edukativním projektu pro předškoláky s názvem „Máme rádi zvířata“. Děti v mateřských školkách po celé republice v jeho rámci dostanou přímo od veterinárních inspektorů hravou formou informace o domácích zvířatech a zásadách správné a zodpovědné péče o ně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
SVS: Vítězem soutěže o nejhezčí obrázek se zvířecí tématikou jsou předškoláci ze Skalice u České Lípy
Součástí prvního ročníku projektu „Máme rádi zvířata“ byla také soutěž o nejhezčí dětský obrázek se zvířecí tématikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa představí svou činnost na veletrhu Země živitelka
Státní veterinární správa (SVS) se letos opět představí na mezinárodním agrosalonu Země živitelka na výstavišti v Českých Budějovicích. Letošní 45. ročník největší zemědělsko-potravinářské výstavy v ČR, který se koná 23. – 28. srpna 2018, je věnován 100 letům českého zemědělství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 16:34, zobrazit podobné
Státní veterinární správa: Změna v nařízení SVS o zákazu používání antiparazitik
Ústřední veterinární správa Státní veterinární správy jako místně a věcně příslušný správní orgán podle ustanovení § 48 odst. 1 písm. c) zák. č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), ve znění pozdějších předpisů, m ě n í v souladu s tímto ustanovením mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření nebezpečné nákazy – afrického moru prasat na území České republiky vyhlášená nařízením Státní veterinární správy č. j. SVS/2018/134060-G, ze dne 8. 11. 2018 takto:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa vydala mimořádná veterinární opatření k varroáze včel
Státní veterinární správa vydala mimořádné veterinární opatření, které stanovuje zásady postupů preventivních ošetření včelstev v průběhu roku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist