Šikana, rvačky a naše bezmoc
Letos v červnu jsem pořádala kulatý stůl k tématu bezpečnosti ve školách. Připadalo mi, že vláda a stát jako celek přistupují k tomuto problému bez energie, bez snahy opravdu najít řešení. Přitom varujících signálů bylo a je hodně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.10.2019 v 08:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Valachová (ČSSD): Šikana, rvačky a naše bezmoc
Letos v červnu jsem pořádala kulatý stůl k tématu bezpečnosti ve školách. Připadalo mi, že vláda a stát jako celek přistupují k tomuto problému bez energie, bez snahy opravdu najít řešení. Přitom varujících signálů bylo a je hodně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Požadavky občana na politické strany
Všichni občané nerezignují na bezmoc, která je zastihne vinou naší justice. Po zvolených zástupcích požadujeme, aby prosadili to, co je napsáno v Ústavě a Listině práv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Návrat k právnímu státu
Občané by neměli rezignovat na bezmoc, která je někdy zastihne vinou naší justice. Po našich zvolených zástupcích můžeme požadovat, aby prosadili to, co je napsáno v Ústavě a Listině práv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Soudy zdrojem nestability
Občané by neměli rezignovat na bezmoc, která je někdy zastihne vinou naší justice. Po našich zvolených zástupcích můžeme požadovat, aby prosadili to, co je napsáno v Ústavě a Listině práv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Miloš Horký: Život v pravdě aneb Bezmoc bezmocných
Památce Jana Patočky a Václava Havla: „...nezdá se, že by tradiční parlamentní demokracie nabízely způsob, jak zásadně čelit „samopohybu“ technické civilizace a industriální a konzumní společnosti“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Volič a volební sliby
Z vrcholných sjezdů (ČSSD, ANO, KDU-ČSL) se dovídám, jak se k problému justice staví, lépe řečeno, jak je každé straně lhostejný stav v justici. Všichni občané nerezignují na bezmoc, která je zastihne vinou naší justice.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.5.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Linek (Soukromníci): Nálepku nácek nebo fašista může dnes dostat ten, kdo vznese legitimní, opatrnou a logickou otázku
Snad žádná informace nerozvířila tolik dění kolem Strany soukromníků České republiky jako ta, že jihomoravská krajská organizace předložila návrh o možné spolupráci v komunálních volbách s hnutím Slušní lidé. Přiznávám se, že jsem toto hnutí až do událostí kolem kontroverzního divadelního představení Olivera Trijiče v divadle Husa na provázku – Naše násilí, vaše násilí, vlastně vůbec neznal a neregistroval. A myslím, že je nás takových většina. Pokud se naše strana snaží dostat na veřejnost nějakou informaci, třeba o tom, jak je prohlubována novými zákony šikana živnostníků, naráží to z velké části na nezájem médií. Stejně jako tiskové konference k těmto problémům pořádané. O této záležitosti, přestože je stará jen pár dnů a nebyla nijak prezentována, se mluví už i v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Volič a volební sliby
Z vrcholných sjezdů (ČSSD, ANO, KDU-ČSL) se dovídám, jak se k problému justice staví, lépe řečeno, jak je každé straně lhostejný stav v justici. Všichni občané nerezignují na bezmoc, která je zastihne vinou naší justice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Šikana živnostníků vstoupí do dalšího dějství
Komentář na facebookovém profilu ke schválenému rozšíření EET
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Šikana živnostníků nezná mezí
Komentář na facebookovém profilu k nesmyslnému pokutování malých podnikatelů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist