Aleš Zikmund: Omyl Jany Havligerové
Jana Havligerová kdysi (2017) napsala v příspěvku v E15, že žijeme v právním státě, o čemž svědčí vyšetřování kauzy Čapí hnízdo. Dovozování existence právního státu od pouhého zahájení vyšetřování může být zavádějící a je to spíš účelová polopravda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 19:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Jan Ziegler: Císař Zikmund – špičkový evropský politik a vynikající český král
Toto výročí by nemělo zapadnout. Před 650 lety se 14. února 1368 narodil v Norimberku syn českého krále Karla IV a jeho čtvrté manželky Alžběty Pomořanské Zikmund. Později získal uherskou královskou korunu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zvon Zikmund slaví 470 let, ČVUT už pátým rokem pomáhá s analýzou jeho stavu
Největší český zvon a národní kulturní památka – zvon Zikmund v katedrále sv. Víta – letos slaví 470. výročí od svého odlití zvonařem Tomášem Jarošem z Brna. Toto výročí bude připomenuto i během osmého ročníku slavnostní akce Den zvoníků Arcidiecéze pražské, která se koná v úterý 30. dubna 2019 pod patronací J. Em. Dominika kardinála Duky OP, arcibiskupa pražského a Primase českého. Součástí této akce je i seminář, v jehož průběhu přednesou zástupci Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze (FJFI) doc. Jan Siegl a Ondřej Kovářík výsledky získané při zkoumání stavu zvonu Zikmund v rámci spolupráce mezi Metropolitní kapitulou u sv. Víta v Praze a FJFI.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Konvička: Multikulturalismus, islám a osudný omyl liberalismu
„Obchod zvítězí nad politikou“ – omyl, kterému jsme v 90. letech, v době budování kapitalismu a lásky ke Klausovým reformám, nadšeně uvěřili. Bylo by krásné, kdyby se v podnikání prosadilo to nejlepší pro zákazníka, bez ohledu na ideologii ...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Josef Mrázek: Chceme šťastný stát, a tak odmítáme důchodovou hloupost ministra Pilného a omyl pana Smrčky
Pan ministr měl být rád, že byl jmenován šéfem rozpočtu díky tomu, že umí trochu počítat, a nemusel prozrazovat svou zaostalost v oboru důchodových systémů. Ale nezdržel se, a tak uvedl v omyl pana Smrčku, který má stejně zcestné představy, a tak se článkem přihlásil k ministrovi s tím, že zajisté mají oba pravdu. Píšu již několik let články vysvětlující, proč je pravda docela jiná, ale tito pánové je nemusí číst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Pochybila policie v případě Jany Nečasové? Soud se nad tím zamyslí
Pražský městský soud dnes projedná správní žalobu ministerstva vnitra na Úřad pro ochranu osobních údajů. Vnitro se brání proti pokutě 60 000 korun, kterou v roce 2014 dostalo za zveřejnění policejního videa ze zadržení někdejší šéfky premiérova kabinetu Jany Nečasové (dříve Nagyové), napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Ženou integraci násilně a zbrkle dopředu. Bez logiky! Aleš Michl se pustil do Junckera a dalších
Jakou spojitost mezi showmanem Kazmou a předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem vidí externí poradce ministra financí Aleš Michl? Svůj názor napsal pro MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Přijde Cikán, Vietnamec se topí... Aleš Cibulka po konci v TV promluvil o dnešní cenzuře
Moderátor Aleš Cibulka se pro server CeskaMedia.cz vyjádřil mimo jiné i ke srovnání tvorby v devadesátých letech a dnes. Hovořil, společně s kolegou Michalem Jagelkou, rovněž o svobodě a cenzuře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Prasata prostě, řekl Aleš Brichta těm, co vyhodili kytky Babiše a Zemana. Jiří Krampol nakládá. Ale také padlo: Dělají z nás blbce
ANKETA Pochvalné i kritické komentáře se snesly na hlavy těch, kteří vyhodili do koše květiny, jež u příležitosti 17. listopadu položili u památníku na Národní třídě někteří čelní představitelé státu. Tento čin vyvolal obrovskou diskuzi. Pro ParlamentníListy.cz se k němu vyjádřil režisér Jiří Adamec, zpěvák Aleš Brichta, hudební producent Aleš Trdla, herec Jiří Krampol, moderátor Slávek Boura, hudebník Petr Štěpánek a spisovatel Jan Bauer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Kvůli dotacím by tady mohla být ve vazbě celá republika, říká Aleš Hušák
Někdejší ředitel Sazky Aleš Hušák, jenž firmu přivedl ke hraně ekonomické propasti, se rozpovídal v pořadu Rozstřel serveru iDNES.cz. Mimo jiné sdělil, že se Sazka dostala do konkurzu kvůli tomu, že odmítl jít na ruku politikům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Petice za setrvání Jany Mračkové Vildumetzové v čele Karlovarského kraje
Iniciativa občanů za setrvání Jany Mračkové Vildumetzové v čele našeho Karlovarského kraje
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist