Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.676x, což odpovídá cca 139.630-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
VÚLHM: Důkladná kontrola může včas odhalit neduhy dubových porostů
Včasným odhalením škodlivých činitelů a rychlým zvolením obranných opatření na dubových porostech mohou majitelé a správci lesa ušetřit nemalé prostředky. Výhodou může rovněž být, že pokud si lesníci osvojí tento přístup, mohou odhalit i pozvolné změny zdravotního stavu lesa daleko dříve, než to bývá obvyklé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2016

Související články

Příčinu nízkého důchodu lze včas odhalit. ePortál ČSSZ nabízí online transparentní informace
„Přihlásil mě zaměstnavatel k pojištění, aby se mi evidovaly odpracované roky na důchod?“, „Shodují se příjmy, které mám na výplatní pásce od zaměstnavatele, s příjmy, které eviduje ČSSZ pro důchodové účely?“ Na takové otázky může být při sepisování žádosti o důchod mnohdy pozdě. Klientům České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) na ně umí dát jasné odpovědi ePortál ČSSZ. Díky němu každý zaměstnanec obratem mj. zjistí a v podstatě si „zkontroluje“, zda si jeho zaměstnavatel plní povinnosti. V případě pochybností může včas zasáhnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Veřejný ochránce práv: Dny paměti - Otestujte se na Alzheimerovu chorobu
Na konci září proběhne pro veřejnost v sídle ombudsmanky testování paměti, které dokáže včas odhalit počínající Alzheimerovu chorobu. Včasná diagnóza může pomoci zastavit postup nemoci. Projekt je zaštítěn Českou alzheimerovskou společností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Příčinu nízkého důchodu lze včas odhalit. ePortál ČSSZ nabízí online transparentní
„Přihlásil mě zaměstnavatel k pojištění, aby se mi evidovaly odpracované roky na důchod?“, „Shodují se příjmy, které mám na výplatní pásce od zaměstnavatele, s příjmy, které eviduje ČSSZ pro důchodové účely?“ Na takové otázky může být při sepisování žádosti o důchod mnohdy pozdě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Sobotka: Podíl českých potravin na pultech může zvýšit kontrola
Navýšení podílu tuzemských potravin na pultech českých obchodů může zajistit přísnější kontrola zboží. Na agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích to dnes řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Dodal, že kontrola kvality zboží zajistí, aby se na pultech neobjevovalo zboží s nevyhovujícími parametry. Prezident Agrární komory ČR Miroslav Toman ve čtvrtek na Země živitelce uvedl, že potravináři by byli rádi, kdyby až 80 procent zboží v českých obchodech tvořili tuzemské výrobky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zemědělství nařídilo zastavit úmyslné těžby lesních porostů
Nepříznivé klimatické podmínky posledních let, zejména mimořádný vláhový deficit, oslabil vitalitu a odolnost zvláště jehličnatých lesních porostů prakticky na celém území České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zaorálek hledá omluvy, ale ministerstvo zjevně selhalo. Generál Blaško o tom, jak hoří naše bezpečnost
ROZHOVOR Zvláště na ministerstvu zahraničí, kde se pracuje s velmi citlivými údaji, musí být kontrola nad provozem počítačových sítí obzvláště důkladná. Nikdo nezjistil, že se jim zvenku kdosi prohrabuje v poště a stahuje data. Diví se kauze „hacknutých mailů“ generálmajor v záloze Hynek Blaško. Podle něj jde ze všeho udělat byznys, i z chudoby, tak proč ne zrovna z bezpečnosti či nebezpečnosti bezpečnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Kontrola NKÚ odhalila v účetnictví Ministerstva vnitra nesprávnosti v hodnotě přes 4,9 miliardy korun
Nejvyšší kontrolní úřad prověřil vedení účetnictví a vykazování údajů v účetní závěrce Ministerstva vnitra (MV). Kontrola se zaměřila na sestavení účetní závěrky za rok 2014, na správnost a úplnost údajů a také na odhalení systémových rizik. Nesprávnosti, které kontrola na MV zjistila, přesáhly 4,9 miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: V deseti katastrálních územích na Hořicku lidé nesmějí vstupovat do porostů, na lesní cesty mohou
Kvůli vyvráceným stromům, které se po zimních vichřicích nyní těží a odvážejí, a jejichž kořenový systém se samovolně vrací po odříznutí kmene do půdy, je do konce dubna zakázáno vstupovat do lesních porostů mimo cesty v deseti katastrálních územích na Hořicku v Královéhradeckém kraji. Hrozí tam vážné nebezpečí úrazu. Proto vydal 12. března Městský úřad Hořice veřejnou vyhlášku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Iniciativa Ne základnám: Podáváme trestní oznámení na poslankyni Mgr. Janu Černochovou
Kdo může hodnotit práci Poslanecké sněmovny České republiky, jejímž posláním je kontrola práce vlády? Jsou to občané.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2016 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist