Je to drsné: V Německu to prý lidé berou do vlastních rukou
Události, jež se odehrály během silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem, mají nebezpečnou dohru. Objevily se totiž zprávy, že Kolínem nyní chodí gangy, které útočí na cizince. Dvě jejich oběti dokonce skončily v nemocnici. Informuje Deutsche Welle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 13:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2016

Související články

To musí skončit! Vysaďte je v Africe, vystoupil generál Šedivý proti EU a varoval: Na Západě to lidé začínají brát do vlastních rukou, s tím počítejme
ROZHOVOR „Je to totální selhání vedení Evropské unie. Není možné, aby proud lidí takto pokračoval. Evropa přeci neuživí celou Afriku. Nebo si vezmou lidé spravedlnost do vlastních rukou,“ varuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR generál Jiří Šedivý, nyní pedagog Vysoké školy CEVRO Institut. „Co dělá momentálně Frontex? Na otevřeném moři naloží padesát lidí, kteří jsou na gumových člunech a odvezou je do Evropy. Nedovedeme si představit, kolik na tom pašeráci vydělávají. Ať je zavezou zpátky a vysadí na pobřeží státu, ze kterého vypluli. Jiné řešení není,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jako blesk: Češi, starejme se o Česko. Vezměme to do vlastních rukou, zaznělo k Evropě z velmi, velmi významného místa
Soudce Evropského soudu pro lidská práva Aleš Pejchal se domnívá, že v Evropě musí jít Němcům o Německo, Čechům o Čechy a Moravu a Ukrajincům o Ukrajinu. Řekl to pro server Česká-justice.cz. Uvedl také, že lidé by měli vzít životy do svých rukou a začít rozhodovat o svých zemích i o Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Dejte si pozor, nebo zoufalí horníci uchopí věci do vlastních rukou. Odborář Středula varoval z rádia
Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu varoval, že horníci, kteří nedostanou mzdu, ztratí schopnost živit své rodiny. V této pozici by se mohli rozhodnout uchopit věci do vlastních rukou. Zmínil i jméno Zdeňka Baly, někdejšího vlastníka firmy, a odpověděl na otázku, zda si myslí, že se státní zástupci tohoto miliardáře bojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Lidé nám dávají za pravdu. A když jsme u těch uprchlíků, podívejte se, co se dnes stalo v Německu. Zprávy TV Prima, po kterých možná byli vítači zralí na panáka
FTV Prima se ostře ohradila vůči kritice vlastních zpráv. Televize se zastali mediální odborníci a za pravdu jí dávají i průzkumy veřejného mínění, podle nichž si až třetina populace myslí, že zpravodajství FTV Prima je vyvážené. Lidé mají z uprchlické krize obavy, tyto obavy je třeba podle sociologa Daniela Prokopa brát v potaz. To, že se mají čeho bát, dokázalo další sexuální obtěžování žen v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2016 v 21:35, zobrazit podobné
V pražské mešitě existuje šaría soud. Muslimové, kteří se chtěli začlenit, už opustili islám. A sex s dětmi... Otevřená zpověď české exmuslimky
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR O islámu, migrantech, Merkelové i o tom, co se prý děje v Německu, promluvila pro ParlamentníListy.cz exmuslimka Pavlína Bitarová. Podle ní by se mohlo stát, že vezmou lidé v Německu právo do svých rukou. „To se, co mám informace od lidí, kteří v Německu žijí, už stává. Napadení modliteben, kebabáren….. protože to jsou v podstatě ikony islámu,“ říká Bitarová a apeluje na Merkelovou, aby přiznala chybu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2016 v 06:35, zobrazit podobné
V podnicích, v nichž působí odbory KOVO, berou lidé nadprůměrné mzdy
V bezmála šedesátce strojírenských podniků na jihu Čech, v nichž působí Odborový svaz KOVO, berou zaměstnanci mzdy překračující nejen jihočeský, ale i celostátní průměr. Podle odborářů je to výsledkem podrobného sledování hospodářských výsledků jednotlivých firem a na to navazujícího kolektivního vyjednávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Kde se berou oranžová vemena?
Michal Pícl - nové ekonomické eso v ČSSD. Stačil jeden článek, aby se zcela odkopal. Kde se tihle lidi pořád berou?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.8.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Haškovcová (ŘN): Kde se berou?
Tuto otázku si kladu od chvíle, kdy se na Evropu a nejen na ni, valí jeden teroristický útok za druhým. Kde se berou ONI, ochotní nechat na sobě vybuchnout pás s výbušninou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Oldřich Fischer: Náboženské knihy
V poslední době se roztrhl pytel s ohříváním se zapáleným koránem. Já jsem se dosud domníval, že v naší zemi jsou korány tak dva. Kde je vlastně paliči berou? Kolik takový vlastně zimní ohřev rukou stojí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Maříková (SPD): Kdo má hodně, chce ještě více
Lidé, kteří parazitují na neštěstí druhých, berou za to nadprůměrný plat, tak to jsou exekutoři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist