Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 955x, což odpovídá cca 49.831-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Velvyslanec USA Schapiro pochválil neziskovky, které v Česku pomáhají Romům. A odsoudil Rusko
„Pokaždé, když vidím, jak někdo o neziskovkách říká, že to jsou cizí agenti, kteří chtějí podkopat společnost, musím se sám sebe zeptat: Kdo za tímto tvrzením stojí, jaký je jeho skutečný zájem?“ říká americký velvyslanec v Česku Andrew Schapiro v rozhovoru pro čtvrtletník pro obnovu české filantropie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 13:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2016

Související články

Veleba: Premiére Sobotko, vyjádřete se nebo odstupte aneb Schapiro není kalašnikov
Velvyslanec USA A. H. Schapiro se setkal s předsedou Islámské nadace v Brně Muneebem Alrawim,"aby vyjádřil podporu a solidaritu s muslimskou komunitou v Česku i na celém světě."
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2016 v 22:34, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil rád žije v Česku. Schapiro prý „dostal skvěle na prdel“
Zakladatel Přátel Ruska v České republice s gustem prohlašuje, že vlastně není tak špatné žít v této zemi, když tu i americký velvyslanec Andrew Schapiro „může dostat na prdel“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Cikán! Velvyslanec USA Schapiro vyjel na venkov a děly se věci
Americký velvyslanec Andrew Schapiro při návštěvě Broumova urovnával hádku o to, zda je vhodné používat označení cikán. Informovala o tom regionální mutace serveru iDNES.cz pro Královéhradecký kraj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Takto se loučí velvyslanec Schapiro. Obama prý na poslední chvíli obstaral jeho ženě místo ve Washingtonu
Už jen týden má před sebou ve funkci prezidenta USA Barack Obama, současně s ním ale skončí také velvyslanec USA v Praze Andrew Schapiro. Při té příležitosti o Schapirovi píší dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
"Protektor" Schapiro není sám. Americký velvyslanec v Itálii se vmísil do domácí politiky tak, že mu nadávají úplně všichni
Američtí velvyslanci jsou často obviňování ze vměšování do vnitřních záležitostí zemí, kde na poli diplomacie působí. Americký velvyslanec v ČR Andrew Schapiro, některými přezdívaný "protektor", by ostatně mohl vyprávět. Terčem ostré kritiky se nyní stal v Itálii tamější velvyslanec Spojených států John Phillips.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2016 v 06:35, zobrazit podobné
To je vyhlášení války Česku, padlo poté, co Schapiro potřásl rukou českým muslimům. Promluvil i Hrad
Proti podpoře a solidaritě Spojených států s muslimskou komunitou u nás i ve světě, kterou ve středu vyjádřil americký velvyslanec v Česku Andrew Schapiro na schůzi s předsedou Islámské nadace Muneebem Alrawim, se na svých facebookových stránkách ohradil Blok proti islámu. Protiislámské uskupení tvrdí, že diplomat de facto vyhlásil České republice válku. Své si řekl i mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Ještě se může ledacos změnit. Dokud někdo nemá většinu, není nic jisté. Znejistělý velvyslanec Schapiro komentoval v ČT americké volby
Volební výsledky v USA, které pomalu ale jistě směřují k triumfu kandidáta republikánů Donalda Trumpa, analyzuje Česká televize celou noc. Po sedmé hodině ranní pak tradiční analytiky ve studiu vystřídal velvyslanec Andrew Schapiro, který v živém vstupu z ambasády nechtěl dělat závěry před konečnými výsledky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Americký velvyslanec Schapiro s nástupem Trumpa končí
Andrew Schapiro dnes ukončí své působení ve funkci velvyslance USA v České republice. Post opouští v den inaugurace nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Schapiro není kariérním diplomatem, na misi v Praze ho vyslal Trumpův předchůdce Barack Obama jako svého politického velvyslance. Právě kvůli své vazbě na Obamu Schapiro při střídání prezidentů podal rezignaci, jak je v americké politice zvykem, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
FOTO Jiří Dienstbier a velvyslanec USA Schapiro pohromadě. Co spolu dělali?
Velvyslanec Spojených států amerických v České republice Andrew Schapiro společně s ministrem pro lidská práva Jiřím Dienstbierem navštívili město Kadaň, kde se seznámili s postupem sociálního začleňování v Kadani a okolí. O návštěvu památek a ikonických míst královského města se ovšem nejednalo. Naopak. Na programu návštěvy bylo například prunéřovské ghetto.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Velvyslanci popřáli Čechům hezké Vánoce. Schapiro zpíval koledu
Originální vánoční přání si pro letošní rok připravilo několik zahraničních ambasád v České republice. Britská velvyslankyně Jan Thompsonová dnes popřála Česku veselé Vánoce ve videu společně se svou kočkou a v češtině. Americké velvyslanectví zveřejnilo krátký klip, kde velvyslanec Andrew Schapiro společně se zaměstnanci zpívá známou českou koledu, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2016 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist