Hejtman Hašek: Pětiletá smlouva naplňuje sen řady tisíců fanoušků motorismu o tom, že Velká cena v Brně se jede dál
Veřejný sektor jako pořadatel Grand Prix Česká republika v letech 2016 až 2020. Model, který Jihomoravský kraj prosazoval už od roku 2014, aby bylo pořádání známého motocyklového podniku transparentní. Zástupci Spolku pro GP, který vznikl v říjnu 2015, podepsali v pondělí 11. ledna 2015 promotérskou smlouvu se společností Dorna Sports.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 17:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2016

Související články

Autoshow vítr nesfoukl, soutěž The Most Challenge má nového rekordmana
Sobotní rozloučení se závodní sezonou na mosteckém autodromu se vydařilo. Možnosti svézt se vlastním vozem na velkém závodním okruhu při The Most AUTOSHOW #6 využilo mnoho fanoušků motorismu, neodradilo je ani nevlídné počasí se silným nárazovým větrem. Pořadatelé prodali na 700 desetiminutových jízd. Lákala nejspíš i velmi výhodná cena 150 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hejtman Šimek: Brněnská Velká cena je přínosem pro ekonomiku
Už jen pár hodin dělí Brno od nájezdu fanoušků motocyklového sportu. O víkendu se pojede další ze závodů seriálu MotoGP, a to Grand Prix České republiky 2017. Letos navíc v každé ze závodních kategorií startuje český jezdec. Závod již podruhé pořádá Spolek pro GP ČR Brno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Paroubek: Hejtman Hašek hlavním zlosynem dne
Česká mainstreamová média si našla novou oběť. Pro tentokrát je jí hejtman Hašek, který se – no považte – při položení věnců u památníku padlých sovětských vojáků v Brně nechal vyfotografovat se skupinou tzv. motorkářského gangu Nočních vlků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Hejtman Hašek hlavním zlosynem dne
Česká mainstreamová média si našla novou oběť. Pro tentokrát je jí hejtman Hašek, který se – no považte – při položení věnců u památníku padlých sovětských vojáků v Brně nechal vyfotografovat se skupinou tzv. motorkářského gangu Nočních vlků.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.5.2016 v 15:41, zobrazit podobné
Hejtman Hašek: Dezinfekční přípravky budou na každém kroku. Epidemie žloutenky pokračuje
S ohledem na pokračující situaci epidemického výskytu infekční žloutenky v Jihomoravském kraji se hejtman Michal Hašek obrátil 2. září se žádostí o kompletní informace o aktuálním vývoji na ředitele Krajské hygienické stanice v Brně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Hejtman Hašek: Do Brna dorazil virus šířící se po posledních komunálních volbách
Myšlenkové křeče končící městské koalice v Brně už jsou pozoruhodné - za dlouhodobé neshody a nynější krizi nemohou ANO, Žít Brno, Zelení či KDU-ČSL, nýbrž Hašek a ČSSD!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Hejtman Hašek se ujme slavnostního vhazování na Hokejových hrách
V neděli 3. ledna 2016 v 13.00 hodin se na mobilním kluzišti v Brně za Lužánkami uskuteční extraligové hokejové utkání mezi HC Kometa Brno a HC Škoda Plzeň, které bude věnováno novodobým válečným veteránům. Slavnostního vhazování se pak ujmou hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek a rektor-velitel Univerzity obrany brigádní generál Bohuslav Přikryl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
BESIP: Auto versus motocykl – spolu, nikoliv proti sobě
Letošní rok přivede na české silnice zřejmě největší počet motorkářů v historii. Za 14 dní nás čeká zatím největší sraz milovníků značky Harley-Davidson na našem území a uprostřed letních prázdnin se jede Velká cena silničních motocyklů v Brně. Motocyklisté zároveň zůstávají jednou z nejohroženějších skupin v silničním provozu a letošní sezona přinesla další nárůst počtu nehod s úmrtím či těžkým zraněním motorkáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Brno a okolí má problémy s pitnou vodou. Hejtman svolává jednání
Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek dnes obdržel informace týkající se problémů s kvalitou pitné vody v Brně a okolí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2016 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist