Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.268x, což odpovídá cca 222.698-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Červíček se po čtvrtstoletí u policie rozhodl dát na politiku. Popovídá si o tom s policejním prezidentem
Policejní prezident Tomáš Tuhý se dnes setká s šéfem královéhradecké policie Martinem Červíčkem, který se ve středu stal lídrem kandidátky ODS pro krajské volby v hradeckém kraji. Červíček avizoval, že je po 25 letech u policie připraven Tuhého požádat o uvolnění ze služebního poměru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2016 v 06:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 15. 01. 2016

Související články

Ředitelka Europolu jednala s vedením Policie ČR
Vedení Policie ČR v čele s policejním prezidentem přivítalo novou výkonnou ředitelku Europolu paní Catherine De Bolle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Odplata za rychlou kariéru? Noviny spekulují, proč chce generál Červíček kandidovat za ODS
Policejní uniformu chce vyměnit za křeslo hejtmana. Řeč je o bývalém policejním prezidentovi Martinu Červíčkovi, který se rozhodl usilovat o post prvního muže Královéhradeckého kraje. A to za Občanskou demokratickou stranu. Píše to MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Policie posiluje bezpečnostní opatření. Chovanec vydal zásadní prohlášení
S okamžitou platností posiluje česká policie bezpečnostní opatření u míst s vysokou koncentrací osob, a to v souvislosti s útokem v Berlíně. Na Twitteru o tom v pondělí večer informoval ministr vnitra Milan Chovanec, který opatření konzultoval s policejním prezidentem Tomášem Tuhým. Informoval o tom server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Proboha, takhle ne! Policejní exšéf Červíček rozcupoval EU za přístup k uprchlíkům. Trvá prý asi rok a půl, než migrační vlna přesídlí a pak...
REPORTÁŽ O fatálním selhání politiků hovořil v souvislosti se sloučením elitních útvarů bývalý policejní prezident Martin Červíček na besedě v Olomouci: „Najednou to nebyl odborný problém, ale politický souboj,“ popsal. Červíček se obává, že dnes chybí jasná vize a vyslovil přání, aby policie už nebyla „hračkou v rukou politiků“. Jako lídr kandidátky ODS se vyjádřil i k sestavování koalice bez vítězného ANO v Královéhradeckém kraji a k výsledkům Babišova hnutí zmínil: „Dřív vyluxovali pravici, teď levici.“ Na téma migrační krize také uvedl: „Myslíte si, že nelegální prostředí a organizovaný zločin teď chvíli spí a čeká, co bude? Ne. Trvá asi rok a půl, než se migrační vlna přesídlí z jednoho směru na druhý.“ Na setkání přišel i bývalý ministr vnitra Ivan Langer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Kandidát do Senátu Havelka: Reorganizace policie je mimořádný skandál
S bývalým policejním ředitelem a dnes majitelem bezpečnostní agentury Jaroslavem Havelkou (KSČM) jsme si povídali nejen o reorganizaci policie, která byla počátkem měsíce odstartována. Zhodnotil také úroveň bezpečnostních služeb v Česku. Proč je pro řadu teroristů tranzitní zemí Česko a jak tomu zabránit? Zamýšlí se nad rizikem teroristického útoku v Česku. A prozradil nám, s jakými záměry se rozhodl kandidovat do Senátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Červíček (ODS): Populistické výkřiky o stabilizaci policie
O novele týkající se snižování platů, reorganizace celorepublikových útvarů a o polopravdách o koncepci rozvoje policie se diskutuje už dlouho, ale opravdu potřebujeme prosazovat některé líbivé návrhy?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Velká show Roberta Šlachty v Lidových novinách: Kdo má máslo na hlavě, ten mě špiní. Já jsem policejním prezidentem nikdy být nechtěl
V současné době je náměstkem Celní správy. Býval však šéfem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, po reorganizaci policie však od sboru odešel. Řeč je o Robertu Šlachtovi. Rozhovor s ním přinesly Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Pan Pelikán je mladý, temperamentní, kreativní... A Ištvan určitě všechno doloží, ujišťovala na Primě Válková
Nečekaně smířlivě se postavila ke kauze reorganizace policie bývalá ministryně spravedlnosti, poslankyně Helena Válková (ANO). Ta nejen o této problematice diskutovala v pořadu Partie televize Prima s bývalým policejním prezidentem Martinem Červíčkem, bezpečnostním expertem ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Dlouho očekávaný výstup Miloše Zemana k policejní krizi: Míč na zem, zklidněte hru. A pokud jde o pád vlády...
Prezident Miloš Zeman předstoupil dnes před novináře, aby je seznámil se svým stanoviskem k reorganizaci policie. Hlava státu se k otázce sešla jak s ministrem vnitra Milanem Chovancem (ČSSD), ministrem financí Andrejem Babišem (ANO), tak s policejním prezidentem Tomášem Tuhým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2016 v 16:34, zobrazit podobné
TOPlist