Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.039x, což odpovídá cca 210.749-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Už začal hlasitý řev na Zemana kvůli milionům za Hanču a Tonču. A vy teď budete nejlépe vědět, jak to bylo doopravdy
REPORTÁŽ V malé obci Kornatice začal prezident Miloš Zeman svůj třetí den pobytu v Plzeňském kraji. Hovořil o médiích, Bakalovi a kauze byty OKD, řeč se samozřejmě stočila i na uprchlíky. Prozradil mimo jiné, jak to bylo s výkupným za známou dvojici mladých turistek „Hanča a Tonča“. Za tato slova okamžitě schytal kritiku, z TOP 09 dokonce zazněla výzva k prezidentovu odstoupení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2016 v 18:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 10. 02. 2016

Související články

Erik Tabery, šéfredaktor Respektu, se hájí: O výkupném za Hanču a Tonču jsme napsali, ale bylo to citlivě
Šéfredaktor týdeníku Respekt ve středeční Kauze dne prozradil, jak to bylo s článkem o výkupném za Antonii a Hanku, které byly v roce 2013 uneseny v Pákistánu. Z jeho úst mimo jiné zaznělo, že je teď časopis hodně kritizován, ale on vše vlastně potvrdil prezident Miloš Zeman. „A myslím, že tím nepotěšil ani ministerstvo zahraničí, ani tajné služby,“ poznamenal Tabery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Jandák srovnává: Za Protektorátu mohl za všechno Edvard Beneš. Teď pro změnu Miloš Zeman
ROZHOVOR Co říká na kauzu „prezident a údajné veřejné potvrzení výše výkupného za unesená děvčata Hanču a Tonču,“ sdělil pro ParlamentníListy.cz poslanec Vítězslav Jandák. „Protizemanovská opozice udělá vše, aby prezident jednoduše nedokončil svůj mandát,“ říká poslanec. Vyjádřil také svůj názor na vztah mezi prezidentem a premiérem a vyjádřil se i k zákonu o EET. „Na jedné straně značně znepříjemní život drobným živnostníkům, na straně druhé vidím příliv prostředků do státní pokladny,“ říká Jandák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
dTest: Vše, co potřebujete vědět o dani z nabytí nemovitosti
Máte v plánu koupit dům, byt nebo třeba zahradu? Nezapomeňte, že budete mít co do činění s finančním úřadem, kterému musíte odvést povinný desátek. Co byste měli vědět o dani z nabytí nemovité věci? Kdo ji platí, kdy a v jaké výši? A za jakých okolností naopak daň platit nemusíte?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Koho budete volit v předčasných volbách?? Divadýlko skončilo!
V okamžiku, kdy začal pan premiér bez důvěry rozdávat tisícovky k důchodům a vlaky budou skoro zdarma, mi bylo jasné, že začala předvolební kampaň před předčasnými volbami.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.4.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Server: Máme se nejlépe v historii, ale nedokážeme si to užít
I přestože se Češi mají nejlépe v historii, nedokážou si kvůli strachu svou rostoucí životní úroveň užít. Alespoň to píše server iHNed.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Přátelil jsem se s Milošem Zemanem, jezdil za ním na Vysočinu, vykládal David Rath. Prezident teď prozradil, jak to bylo doopravdy
Prezident Miloš Zeman se během návštěvy Plzeňského kraje vyjádřil i ke kauze Davida Ratha. Hlava státu oznámila, že zvažuje podání kárné žaloby na soudce Pavla Zelenku, který zrušil předchozí odsouzení exhejtmana Středočeského kraje, když smetl ze stolu odposlechy. Zelenka se proti Zemanově výroku ohradil a vědět o sobě dal i sám Rath. Někdejší politik má za to, že se mu tím prezident mstí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Budete trpět, budete platit! Angela Merkelová chystá totální zátah kvůli migrantům. Ale ne na migranty
V Německu začíná přituhovat a mnozí se obávají dalšího omezování svobody slova. Vláda Angely Merkelové tlačí na Facebook a Twitter, aby reagovaly na nenávistné projevy uživatelů sociálních sítí do 24 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Vzkaz z Babišových novin: Jestli budete jednání protahovat, ANO se na vás vykašle a udělá si menšinovou vládu
Andrej Babiš (ANO) si před pár lety koupil MF Dnes. Dnes se z ní potenciální vládní partneři dočetli, do kdy chce Babiš doopravdy sestavit vládu a s kým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka: Bylo by velkou chybou demokratického Západu, pokud by se začal štěpit kvůli návratu ke starému nacionalismu
Komentář k situaci před konáním referenda ve Velké Británii:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2016 v 10:34, zobrazit podobné
Schwarzenberg řekl, že Zemana zničil alkohol. A myslíte si, že podpořil Drahoše? Budete překvapeni
Prezident Miloš Zeman se kvůli dlouhodobému užívání návykových látek změnil a přišel o zábrany. V rozhovoru s ČTK to řekl čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg, který zároveň Zemana kritizoval za jeho výroky při návštěvě Ruska či za jeho tvrzení, že nevede kampaň za své znovuzvolení. Jako o vhodném kandidátovi do prezidentského úřadu mluvil o bývalém velvyslanci Pavlu Fischerovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist