VIDEO, které letí internetem. Žena z Calais detailně popisuje, co děsivého ve městě provádí uprchlíci po setmění
Rodačka z francouzského přístavního města Calais vystoupila se svým rozhořčeným projevem, ve kterém líčí těžký život ve městě obleženém migranty. Její video koluje s úspěchem internetem a setkává se s velkou podporou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2016 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 02. 2016

Související články

Takto doopravdy vypadá imigrantská džungle v Calais. Mluvili jsme s českým dobrovolníkem
ROZHOVOR Případy policejního násilí jsou dost rozšířené. Ve městě prý operují skupinky neonacistů. Na zprávy, že bude tábor zničený, si uprchlíci už zvykli. Tak popisuje situaci ve francouzském přístavním městě Calais a v uprchlické komunitě „džungle“ jediný český dobrovolník, který zde pomáhá, sedmadvacetiletý Petr Pijáček z Vlčnova. Sám se sem dostal přes znovuobjevenou víru v Boha a některé křesťanské organizace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Řežba migrantů v Calais: VIDEO a nové informace TV Prima. Je to čím dál horší
Přístavní město Calais na severu Francie se dál potýká s problémy, které s sebou přináší migrační krize. Server ParlamentníListy.cz o tamní situaci své čtenáře informuje. Televize Prima teď pro dokreslení celé situace zveřejnila záběry přímo z města. Jeho obyvatelé to často nemají lehké. Uprchlíci po sobě začali ve městě střílet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Uprchlíci kradou v obchodech. A ještě jedno video, které ČT nevysílala
Dvě videa, ukazující problémy integrace běženců do evropské společnosti, kolují čile internetem. Na jednom varuje před kulturními a právními rozdíly zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček a druhé jako by mu dávalo za pravdu – popisuje běžence, údajně ze Sýrie, který byl přistižen při krádeži v samoobsluze a policistům se směje do obličeje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Český řidič o uprchlících v Calais: Skáčou mi na auto z mostu. Dřív byli slušní, teď se bojím. Mají na ně přístroj
Uprchlíci na nás skáčou z mostů, popisuje situaci u hraničního přístavu Calais ve Francii řidič kamionu Luboš Kadavý. Ten již dvacet let převáží zboží, nejčastěji do Británie. Rozhovor s ním přinesl deník MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
„Já tu jsem, kde na to ta bába přišla...“, letí českým internetem VIDEO, které má srandu třeba ze smrti Gorbačova. Raduje se z něj Jakub Janda
Více než 350 tisíc zhlédnutí má na serveru YouTube video youtubera Kovyho. Pojednává o fake news a hoaxech. Na svém facebookovém profilu jej sdílí i zástupce spolku Evropské hodnoty Jakub Janda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
VIDEO Běženci v Calais opět řádí. Zastavili kamion a na řidiče vytáhli hole
Trasa přes francouzský přístav Calais patří pro řidiče kamionů i osobních vozů k nejnebezpečnějším v celé Evropě. Zkraje tohoto týdne zde uprchlíci opět dokazovali, kde je v oblasti pánem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2016 v 07:34, zobrazit podobné
Roztrháme dohodu s Británií, pohrozil politik v Calais kvůli uprchlíkům
Na severu Francie to znovu vře. Francouzští politici hledají cestu, jak zrušit uprchlický tábor zvaný Džungle v přístavním městě Calais. Xavier Bertrand, prezident správní oblasti Hauts-de-France Nord-Pas-de-Calais-Picardie, do které zapadá i přístav Calais, žádá, aby se situace v Džungli konečně začala řešit, a to i ve chvíli, kdy by se na tomto řešení nechtěla podílet Velká Británie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2016 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO V Calais se zase bojovalo: Uprchlíci zaútočili na policisty. A měli při tom posily
V uprchlickém táboře v Calais zvaném Džungle bylo zase jednou pořádně horko. Uprchlíci se pokusili dostat přes francouzské policisty dál do Velké Británie. Běžencům pomáhali levicoví aktivisté. Francouzská policie však za použití vodních děl a slzného plynu migranty „zchladila“. Informuje o tom britský bulvární deník The Sun, jenž také dodává, že se policistům podařilo chytit dva velmi důležité pašeráky, kteří by si se svými příjmy mohli žít takřka jako králové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Nejhnusnější VIDEO z Nice, které nic neskrývá. A výbušný blog, který raketově letí internetem
Předseda strany Patrioti ČR Jiří Vítek se na svém blogu na serveru iDnes.cz zamyslel nad tím, jaký je rozdíl mezi útokem v Nice a utopeným chlapcem ze Sýrie. A rozpoutal tím diskuzi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Uprchlíci v Calais dost přitvrdili. Mají sešité rty, drží hladovku a zde jsou jejich požadavky
Napětí v uprchlickém táboře „Džungle“ v okolí francouzského přístavu Calais se stupňuje. Nejprve si zdejší uprchlíci k sobě sešili rty a nyní se rozhodli držet hladovku. Požadují v prvé řadě, aby byli vpuštění do Velké Británie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2016 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist