Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.578x, což odpovídá cca 186.695-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zwyrtek (NEZ): Živnostníci a zaměstnanci, spojme se proti politikům
Politici vyvolávají skupinové nenávisti schválně. Kdybychom se totiž všichni spojili proti nim, byli by v koncích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2016 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 20. 02. 2016

Související články

Spojme se všichni proti nim! Advokátka vyslala velkou výzvu k českému lidu
Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová vyzvala na svém blogu na serveru Aktuálně.cz ke spojení se nás všech proti všem nahoře, kteří chtějí, abychom se žrali navzájem. „Nedělejme jim tu radost,“ řekla a obula se do politické scény v naší zemi, která je podle ní tragická.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Volební kandidát: Babiš dokáže zničit nejen živnostníka, ale i celou jeho rodinu
ROZHOVOR „Posloucháme politiky, kteří stále dokola opakují, jak živnostníci a podnikatelé okrádají stát. Na volebních výsledcích je vidět, že voliči tuhle lež přijali jako politický program vedoucí k blahobytu. Stát ale přece nemá jiné peníze, než ty, které od živnostníků či zaměstnanců podnikatelů dostane. Nebo které si půjčí s tím, že je později splatí opět živnostníci a zaměstnanci soukromých firem. Ve skutečnosti tedy jediní, kdo opravdu může okrádat stát, jsou právě zaměstnanci státu či politici,“ tvrdí Miroslav Stehno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2016 v 18:34, zobrazit podobné
Tisícovka pro Babiše? Kvůli plánované změně u daně fyzických osob si živnostníci danící čtyřicetiprocentním paušálem připlatí, spočítali Soukromníci
Stranu soukromníků zajímalo, jak na tom v případě daňových změn z dílny Babišova menšinového kabinetu budou živnostníci. A tak vzali kalkulačku a nestačili se divit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Navrhuji očipovat zaměstnance (indruch)
Je smutné, že se politikům –  začali s tím vedoucí odborů, pokračovala v tom ČSSD, nyní je hlavním tahounem Ano – podařilo vytvořit cosi jako „třídní boj“ mezi zaměstnanci a živnostníky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.1.2016 v 11:40, zobrazit podobné
Advokátka politikům: Ženete nás k vyhubení. Zvete sem vrahy našich dětí. Vyhoďte je všechny, ať si je vezmou v USA
Naši politici nás vystavují nebezpečí na hranici vyhubení. A ještě by chtěli, abychom jim tleskali, píše ve svém nejnovějším blogu na serveru Aktuálně.cz advokátka Jana Zwyrtek Hamplová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Jana Zwyrtek Hamplová: Lump, lhář a zločinec? Ostatně soudím, že EU musí být zničena.
Aleš Hušák chce do Senátu. Volební zpráva dne. Vím o tom poněkud víc, takže si mohu dovolit tvrdit, že některým současným politikům to spolehlivě zkazilo celý den. Opravdu mluvím o politicích, ne o voličích. Pro ty to bude jen hodně zajímavý volební souboj.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.8.2016 v 20:41, zobrazit podobné
Filozof: Kavárenští povaleči otevřeně inzerují, že účastník demonstrace proti řádně zvolenému prezidentovi dostane peníze. NATO je řízeno globální plutokracií, musíme ho zrušit
ROZHOVOR Kontrarevoluční reakční filozof Jiří Hejlek říká, že masivní imigrace nebo homosexualita jsou příklady fatálního ohrožení člověka. Doufá, že „pokořované národy se snad opravdu vzchopí k odporu“. V současné situaci je heslo svobodného obchodu jen zástěrkou pro vybičovávání globalizace a globální monopolizace. V celém takzvaném západním světě chudnou nejen zaměstnanci, ale též živnostníci a střední podnikatelé. Uprchlíci jsou podle něj agresoři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Zaměstnanci Českého rozhlasu brojí proti řediteli. Ten kritiku odráží
Čtvrteční prohlášení zaměstnanců Českého rozhlasu není po vůli generálnímu řediteli René Zavoralovi. Ten se dnes proti němu ohradil. Zaměstnanci ho totiž kritizují za jeho vystupování v souvislosti s reportážemi Janka Kroupy o hospodaření koncernu Agrofert na pozemcích s nevyjasněnou strukturou vlastníků. Píše to server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Máme být tupí, hloupí, sehnutí, mával rozjetý Středula Sobotkovi před očima plakátem. A Štěch to dorazil. Hodně divoký sněm odborářů
REPORTÁŽ Politici se ptají, zda se ČSSD chce definitivně zničit záměrně a živnostníci žádají přímo odstoupení předsedy Senátu. Milan Štěch totiž mezi kováky pronesl opravdu výbušná slova, která jsme zaznamenali na místě. I on sám věděl už na sjezdu, že budou „radioaktivní“. Štěch se domnívá, že „velká skupina lidí, kteří pracují jako OSVČ, nejsou z národohospodářského hlediska efektivně využití“ a proto by se měli srovnat jejich odvody se zaměstnanci. Nad jeho tvrzením by se podle něj měla zamyslet vláda a ať se přidají i zaměstnavatelé. Z vystoupení řečníků jistě zaujal i „nejznámnější český odborář“ Josef Středula, který se pro jistotu držel „svého kopyta“ a téměř doslova omlátil o hlavu politikům cedulku s nápisem „Konec levné práce“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zwyrtek (NEZ): Kraje musí své obce bránit, ne pomáhat vnitru proti nim
Je smutné, že kraje se staly jen prodlouženou rukou dozoru ministerstva vnitra proti obcím. Mělo by to být právě naopak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2016 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist