V Reflexu udeřili na prezidenta:Takhle to dopadá, když Zeman lže!
Do České republiky dorazila třetí skupina uprchlíků – křesťanů pronásledovaných v Iráku. Mají bydlet na Frýdecko-Místecku, ale zdejší obyvatelé se proti příchodu lidí prchajících před utrpením bouří. Přítomnost běženců se jim nelíbí. Křesťané odmítají křesťany. A podle sociologa Jana Jandourka za to můžeme poděkovat demagogii a lžím prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2016 v 12:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 20. 02. 2016

Související články

Ze zákona zavřeno. Komentátor Reflexu vyrazil prudit do pražských ulic. Takhle to dopadlo
Publicista Jiří X. Doležal se vydal na Štědrý den odpoledne prověřit, zda obchodníci na Praze 6 dodržují nový zákon o omezení prodejní doby na vánoční svátky. „Bohoušovi s Andrejem se to fakt povedlo, takhle prázdné ulice jsem viděl naposledy za bolševika,“ píše Doležal na serveru Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Přituhuje: Miloš Zeman je prý dement
Neznalost textaře a potenciálního kandidáta na příštího českého prezidenta Michala Horáčka, k níž se prezident Zeman přiznal v neděli v rozhlasovém rozhovoru pro rádio Frekvence 1, vedou komentátora Reflexu Jiřího X. Doležala i psychiatra Radkina Honzáka k pochybnostem o psychickém zdraví hlavy státu. „Česká republika si nemůže dovolit mít v čele dementního prezidenta,“ hlásí Doležal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Fekální koalice Zeman – Okamura – Babiš. Pane, chraň tuto zemi, modlí se Doležal z Reflexu
Jen chvíli poté, co prezident Miloš Zeman dokončil svůj projev a předal své vánoční poselství straně a lidu, začal na svém facebookovém účtu předseda SPD Tomio Okamura rychle smolit reakci. „Z reakce bylo jasně vidět, že zde vzniká hlasovací koalice voličů Zemana, Okamury a Babiše. Hospodine, chraň nás,“ napsal ve svém komentáři kontroverzní komentátor Reflexu Jiří X. Doležal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jak vyzrát na EU a na policii? Třeba takhle...
Reportér deníku MF Dnes si chtěl vyzkoušet, co všechno po něm bude stát požadovat, když jako občan zažádá o zbrojní průkaz. Záměrně se prý chvílemi choval velmi výstředně. A takhle dopadl...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Paroubek: Psychotici z Reflexu?
Anebo odjinud? Jeden věrný čtenář serveru Vaše věc, pro který píšu většinu svých článků, mě upozornil na článek v Reflexu, kde o mně prý píší nehezké věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Jan Kraus: Lézt někomu takhle do zadku, je opravdu nechutný
Třídenní návštěvu čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Česku okomentoval vedle řady jiných i moderátor Jan Kraus. Způsob, jakým probíhala, je mu silně proti srsti. „Lézt někomu takhle do zadku, to je opravdu nechutný,“ je přesvědčen moderátor. A nabízí dle svých slov zvláštní vysvětlení, proč se k něčemu takovému prezident Zeman snížil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman je skvělý prezident
Takhle nějak to dopadne, až bude schválen zákon o hanobení prezidenta. Lidé si vždycky cestu najdou. Ale my se tím vrátíme do dob těžké totality.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.11.2016 v 09:40, zobrazit podobné
Primátorka Krnáčová: Airbnb zakazovat nechci, ale je potřeba nastavit pravidla
Tipuju, že jste asi všichni viděli to moje video na webu Info.cz a Reflexu o tom, že regulací Airbnb se můžeme ochránit před teroristy. No, takhle jsem to neřekla, je to klasická mediální zkratka, ale znáte novináře, trošku přestřelili. Nic s tím nenadělám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ať prezident zveřejní svou zdravotní dokumentaci, žádá Doležal z Reflexu
Brněnský politik Svatopluk Bartík před pár měsíci napsal, že prezident Miloš Zeman trpí rakovinou a čeká ho jen pár měsíců života. Zeman Bartíka zažaloval. Jenže když měl soudu zaslat zdravotní dokumentaci, která by dokazovala opak, prezident vycouval ze sporu a požádal o jeho pozastavení. Zdravotní dokumentaci nezveřejnil. Publicista Jiří X. Doležal si na serveru Reflex.cz položil otázku, proč tak prezident učinil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman podle odhadu zvítězí, zaznělo u Veselovského, zrovna když Tabery tepal prezidenta
Šéfredaktor Respektu Erik Tabery v internetové televizi DVTV konstatoval, že přímá volba prezidenta sama o sobě pozici prezidenta v ústavním systému České republiky nijak zvlášť neposunula. A Miloš Zeman dle jeho názoru ani svým voličům příliš nepomohl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist