VÍME PRVNÍ To zas bude řevu. Za Milošem Zemanem přijede vzácná návštěva z Moskvy
VÍME PRVNÍ Prezident Miloš Zeman příští úterý přijme ruského ministra průmyslu a obchodu Denise Manturova. Informaci ParlamentníchListů.cz Hrad potvrdil. Český prezident se s ruským ministrem bude bavit o sankcích. Manturov se následující den spolu s českým šéfem průmyslu Mládkem zúčastní zasedání mezivládní komise pro hospodářskou spolupráci ČR a Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2016 v 12:34, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 17. 03. 2016

Související články

Do Prahy přijede polský prezident. Se Zemanem a Sobotkou probere uprchlickou krizi
O migrační krizi, visegrádské spolupráci nebo o výstavbě dopravních koridorů přijede do Česka jednat polský prezident Andrzej Duda. Do Prahy přiletí na svou první návštěvu Česka v prezidentské funkci už v pondělí odpoledne, hlavní politická jednání má ale naplánována až na úterý. Sejde se s prezidentem Milošem Zemanem i premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2016 v 09:34, zobrazit podobné
Do Prahy přijíždí německý prezident Steinmeier
Německý prezident Frank-Walter Steinmeier přijede dnes do Prahy na svou první oficiální návštěvu Česka ve funkci hlavy státu. Na Pražském hradě se setká se svým protějškem Milošem Zemanem, s předsedou Sněmovny Janem Hamáčkem (ČSSD) a s některými členy vlády. Steinmeierova návštěva se omezí na půl dne, odpoledne už má naplánovaný další program v Berlíně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Britský premiér David Cameron přijede do Prahy. Má se setkat se Zemanem i Sobotkou
Britský premiér David Cameron příští týden přijede na pozvání předsedy vlády Bohuslava Sobotky do České republiky. V pátek 22. ledna se setká také s prezidentem Milošem Zemanem. Důležitým tématem jednání britského premiéra ve Strakově akademii bude podle mluvčího Sobotkovy vlády Martina Ayrera reformní agenda Británie zahrnující referendum o setrvání ostrovního státu v Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Merkelová přijede do Prahy jednat se Sobotkou a Zemanem
Budoucnost Evropské unie, otázka migrace, pokračování česko-německého strategického dialogu a spolupráce ve vědě a výzkumu budou hlavními tématy čtvrteční návštěvy německé kancléřky Angely Merkelové, která se v Praze setká s premiérem Bohuslavem Sobotou (ČSSD) a prezidentem Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Drahoš: Diskutovat s Milošem Zemanem budeme 23.1. na TV Prima a 25.1. na ČT1
Komentář na facebookovém profilu k účasti v televizních diskusích s Milošem Zemanem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Do Česka míří polský prezident Duda. Hlavním tématem bude migrační krize
O migrační krizi, visegrádské spolupráci nebo o výstavbě dopravních koridorů přijede do Česka jednat polský prezident Andrzej Duda. Do Prahy přiletí na svou první návštěvu Česka v prezidentské funkci už v pondělí odpoledne, hlavní politická jednání má ale naplánována až na úterý. Sejde se s prezidentem Milošem Zemanem i premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD).
zdroj: aktualne.cz, přidáno 13.3.2016 v 09:36, zobrazit podobné
Slovenský premiér dnes přijede do Prahy, jednat bude se Sobotkou i Zemanem
Slovenský premiér Robert Fico přijede dnes do Prahy na svou první zahraniční cestu od březnového znovujmenování do funkce. Dopoledne se setká se svým českým protějškem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) a později ho na Pražském hradě přijme prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Merkelová 14. března přijede za Trumpem. Bude to vřelá návštěva?
Německá kancléřka Angela Merkelová přijede 14. března do Washingtonu, aby se v Bílém domě poprvé setkala s 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem. Informuje o tom agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zeman přijme Okamuru, o vládě bude jednat i vedení ANO
Vyjednávání o sestavení vlády dnes bude pokračovat zasedáním vedení hnutí ANO, za prezidentem Milošem Zemanem přijede předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura. Na zámku v Lánech budou hovořit o případném vzniku menšinového kabinetu předsedy hnutí ANO Andreje Babiše za podpory SPD a KSČM, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman tehdy - a teď
Rozdíl mezi Milošem Zemanem 2013 a Milošem Zemanem 2018 můžeme dobře ilustrovat na závěru jeho dvou inauguračních projevů. Před pěti lety končil důstojně – modlitbou. A letos? Jedním ze svých omylů.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.3.2018 v 08:40, zobrazit podobné
TOPlist