Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.083x, což odpovídá cca 213.045-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Autor výroku „Až Zeman chcípne, strašně se ožeru“ jde do ulic proti Číňanům. Prahu čeká mela. A mezitím na druhé straně světa...
Příjezd čínského prezidenta Si Ťi-pchinga víří emoce. Ať již ty pozitivní, či negativní. Kvůli jeho návštěvě se zamlouvají po Praze lukrativní místa – a to jak jeho příznivci, tak odpůrci. Píší to dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2016 v 09:34, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 22. 03. 2016

Související články

Miloš Zeman pro PL a jeho pomsta „císaři“ Sobotkovi, Peszynskému z Pražského Majdanu i Kalouskovu zástupci
ROZHOVOR ČSSD se ztotožňuje s výrokem „zasraný fašistický hovado Miloš Zeman, až chcípne, strašně se ožeru“. ParlamentnímListům.cz to řekl prezident republiky. Podložil to tím, že strana podpořila demonstraci, kterou pořádal autor výroku Tomasz Peszynski a nedistancovala se od dané vulgární věty. Zeman se dále vyjádřil ke kauze propuštění Fajáda. A odmítl záměr Evropské komise zrušit vízovou povinnost pro občany Kosova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Kolínská (Zelení): Prahu čeká rekonstrukce čtyř ulic na Letné
Rada hl. m. Prahy by měla zítra schválit koncepční studii rekonstrukce ulic Veletržní, Dukelských hrdinů, části ulice Strojnická a U Výstaviště. Během nadcházejících pěti let by měla být rekonstruována tramvajová trať, inženýrské sítě i vozovky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Má odpověď Miloši Zemanovi na jeho nedělní výroky o mně (tomaspeszynski)
Miloš Zeman dne 13. 2. 2016 ve vysílání rádia Frekvence 1 citoval má slova: „Zasraný fašistický hovado Miloš Zeman. Až chcípne, strašně se ožeru.“
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.2.2016 v 10:40, zobrazit podobné
Zeman zase mluvil sprostě, láteří česká média. A po prezidentově vystoupení v rádiu došlo k čemusi nevídanému
Aktivista pražského Majdanu Tomasz Peszynski zareagoval na svém facebookovém profilu na sobotní rozhovor prezidenta Zemana pro Frekvenci 1, kde prezident opět citoval jeho vulgární vyjádření proti své osobě: „Zasraný fašistický hovado Miloš Zeman. Až chcípne, strašně se ožeru.“ Peszynski se za vulgarity omluvil, na kritice Zemana ale nadále trvá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Zeman je blbec, napsala prý Savčenková z vězení českému aktivistovi. A ten se nyní postavil před kameru a dílo dokonal
Aktivista Tomasz Peszynski, který proslul svým vyjádřením o tom, že „až Zeman chcípne, tak se strašně ožere“, udržuje komunikaci s ukrajinskou pilotkou Naděždou Savčenkovou. Ta prý o Zemanovi příliš valné mínění nemá. Nyní osobně vystoupil před kameru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Byli to právě četníci na jedné straně a vládní vojsko na straně druhé, kteří společně bojovali proti nacistickým okupantům
Projev prezidenta republiky při jmenování nových generálů tento týden:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Filozof: Zeman stojí na straně lidu proti vládnoucí plutokracii. Pokud chceme přežít, musíme být xenofobní. S muslimy nás čeká krvavý konflikt
ROZHOVOR Kontrarevoluční reakční filozof Jiří Hejlek říká, že dnes stojí proti sobě etablované strany pravice i levice jakožto vykonavatelé vůle skutečně vládnoucí globální plutokracie na straně jedné a zatím těžko čitelná směs antimainstreamových politických hnutí. Prezident Zeman stojí na straně lidu. Uměřená xenofobie je nutná. Neměli bychom přijímat imigranty, ale ani se vměšovat do záležitostí muslimských a mimoevropských zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Europoslanec Zdechovský: Prahu čeká v sobotu největší demonstrace proti norskému odebírání dětí
V sobotu 16. ledna se od 13 hodin uskuteční v Praze na Malé Straně (Helliachova 1) demonstrace proti norskému úřadu Barnevernet. Tato protestní akce je součástí celosvětových demonstrací, kterých se od začátku letošního roku zúčastnilo 13 000 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Zeman, Babiš, Slováci: Co slyšeli posluchači na druhé straně světa
Šéfredaktor serveru Britské listy promluvil v australském národním rozhlase ABC. O zkráceném jménu České republiky – Čechii, ale také o politické situaci. Především tato část pro nás nevyzněla právě pozitivně, protože Čulík si dal záležet na tom, aby popsal, jak se prezident Miloš Zeman staví k uprchlíkům. Moderátorku však také rozesmál – zmínkou o EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Andrej Kortunov: Den, kdy skončila OSN
Rada bezpečnosti OSN, v níž se až příliš často střetávají veta USA, Británie a Francie na straně jedné a Ruska a Číny na straně druhé, v posledních letech ztrácí akceschopnost, a tím v zásadě i smysl. Přední ruský politolog v této souvislosti nabízí dystopickou vizi nepříliš vzdálené budoucnosti světa bez fungující OSN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist