Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.039x, což odpovídá cca 210.749-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Expert s úsměvem rozebral Tomáše Halíka s jeho problémem, který mu každý rád připomene. A též Zemana a rozpadlé konvičkovce
ROZHOVOR Vše nasvědčuje tomu, že Miloš Zeman bude znovu kandidovat i pro druhé funkční období. A jeho podporovatelů objektivně není málo. ParlamentnímListům.cz to řekl politolog, sociolog a vedoucí Katedry politologie a mezinárodních vztahů vysoké školy CEVRO Institut Daniel Kunštát. Program „Antizeman“ podle něho nebude fungovat, potenciální soupeř by musel být rozkročen mezi Zemanovými příznivci a zarytými odpůrci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2016 v 14:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2016

Související články

Dojemná hudba, slova chvály. ČT se postavila za Tomáše Halíka proti „těm druhým“
Poté, co se Česká biskupská konference distancovala od výroků kněze Tomáše Halíka, který se v pořadu Interview ČT24 vyjádřil kriticky na adresu prezidenta Miloše Zemana a k uprchlické krizi, dostalo se mu zastání. A to v jiném pořadu České televize – v pořadu 168 hodin moderátorky Nory Fridrichové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Lidé si dělají srandu z Tomáše Halíka
Z prezidenta České křesťanské akademie a známého kněze Tomáše Halíka si dělá legraci facebooková skupina „Já jsem velmi pro humor. Dokonce jsem o tom napsal řadu textů“. Jde o parodie mimo jiné vycházející z jeho výroku v loňském rozhovoru v Českém rozhlase.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Pavel Šafr se tak rozrušil, až udělal překlep v titulku. Šlo o Tomáše Halíka
Šéfredaktor Svobodného fóra se velmi naštval na profesora Tomáše Halíka za to, že známý český teolog v podstatě posvěcuje počínání miliardáře, majitele Agrofertu a ministra financí Andreje Babiše. A to se podle Šafra nedělá. Je to prý stejné, jako když kardinál Dominik Duka nepřijatelně posvěcuje počínání prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Je to podvodník! Fantom Tomáše Halíka znovu udeřil
Člen akademické obce Univerzity Karlovy, docent Otakar Jelínek, se ve svém textu opřel do vzdělání a titulů Tomáše Halíka. „Co do akademických podvodů, je to výkon jistě hodný obdivu,“ sdělil Jelínek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Pane kardinále, exkomunikujte Halíka. Po dalším útoku kněze od Salvátora na Zemana dostal Duka oficiální cestou návrh na nejtěžší církevní trest
„Upřímní křesťané nemůžou volit Zemana.“ Vzpomínáte ještě na ostrou výzvu šéfa dominikánů Mohelníka? Přišla ještě ostřejší odpověď a k tomu kardinál Duka obdržel žádost, aby z církve exkomunikoval Tomáše Halíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Cyril Svoboda se zastal Tomáše Halíka: Jeli jste se podívat do tváří uprchlíků?
Slov kněze Tomáše Halíka, která uvedl v pátečním vysílání České televize, si všímají dnešní Lidové noviny. Podle Halíka se v Česku rozlézá rakovina extremismu a prezident Miloš Zeman zhoubnému bujení velmi pomáhá. Podle kněze se Zeman mimo jiné také stává loutkou oligarchů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Cože? Halík, Schwarzenberg, migranti... A ty reakce? Z „pražské kavárny“ zazněl nářek
Marketingový expert Jakub Horák se na svém webu vyjádřil k diskuzím ohledně Karla Schwarzenberga (TOP 09) a kněze Tomáše Halíka. „Oba se někde zmínili o migrantech,“ píše Horák, co se dočetl na – dle jeho slov – alternativních webech, kde se na oba muže velmi nadává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
A jejda. Tomáše Halíka prošetřuje policie. Jde o podvod, kterého se měl údajně dopustit. Zde se dozvíte, o co jde
EXKLUZIVNĚ Docent Otakar Jelínek, který působí v Ústavu biofyziky a informatiky při 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, se dlouhodobě věnuje pochybnostem kolem osoby religionisty Tomáše Halíka. Zpochybnil Halíkův titul Th.D. Nyní napsal otevřený dopis Tomáši Halíkovi, ve kterém ho informuje, že po konzultaci s úřadem ombudsmana podal podnět k policii, která by se měla oprávněností používání akademického titulu ze strany Halíka zabývat. Podezření padá i na bývalého rektora Univerzity Karlovy Václava Hampla, který titul Halíkovi udělil (vydal mu nostrifikační osvědčení), kdy se jedná o podezření ze zneužití pravomoci úřední osoby dle trestního zákoníka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Konec světa? Michael Žantovský kritizuje Tomáše Halíka za pochopení pro divadlo v Brně
Michael Žantovský se pustil do Tomáše Halíka. Zodpovědnost má své meze, podotýká ironicky k Halíkovu chování. Vadí mu, že Halík používá jiný metr pro redakci Charlie Hebdo a jiný pro divadelní inscenaci, kde se z ženského přirození vytahuje česká vlajka. Co se smí urážet a co ne?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Komentátor sledoval Halíka u Tvarůžkové. Připomíná prý muslimské imámy, a nejen vousem
Komentátor Svatopluk Otava svérázným způsobem zhodnotil vystoupení teologa Tomáše Halíka v pátečním Interview ČT24. Přirovnal ho k islámským duchovním, kteří Západu velí, aby jeho obyvatelé složili zbraně, protože už stejně prohráli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2016 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist