Tichý (TOP 09): Častolovicím hrozí dopravní kolaps
Nejkritičtější dopravní uzel je právě v Častolovicích
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2016 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2016

Související články

Gabriel (BPP): Kolaps parkování na Jižním Městě?
Vzhledem k chystanému zprovoznění tzv. modrých zón – tedy Zón placeného stání (ZPS) v městských částech přiléhajících k naší MČ – na Praze 4 a Praze 5 hrozí kolaps parkování na Jižním městě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Do tří dnů poté hrozí totální kolaps Prahy a doba kamenná. To jsou výsledky oficiální zprávy, říká bezpečnostní expert a exporadce primátora
ROZHOVOR Bývalý pražský zastupitel a exporadce primátora Hudečka Petr Trombik říká, že v případě blackoutu po třech dnech nastane kolaps města, civilizační kolaps, a po delší době návrat do doby kamenné. Je zde rovněž rostoucí hrozba kyberteroru, která může mít ještě horší efekt než blackout. To jsou výsledky cvičení Blackout, na který není Praha připravena.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Sobotka bude jednat s krizovým štábem nemocnic, odborů a pacientů. Zdravotnictví prý hrozí kolaps
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSDS) bude dnes jednat s krizovým štábem nemocnic, odborů a pacientů o zdravotnictví. Zástupci štábu chtějí premiéra upozornit na to, že situace ve zdravotnictví se stále zhoršuje. Polovina nemocničních oddělení je podle nich uzavřena, prý jen předstírají fungování. Nejsou sestry a v menších nemocnicích ani lékaři. Pokud vláda nezačne situaci rozhodným způsobem řešit, hrozí kolaps, řekl ČTK za menší nemocnice Stanislav Fiala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Kaňkovský (KDU-ČSL): Hrozí kolaps českého zdravotnictví?
O situaci v nemocnicích a ambulantní sféře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Dopravní kolaps kvůli Uberu? Odpovědnost mají Krnáčová a Ťok
Kvůli dnešnímu protestu taxikářů proti společnosti Uber hrozí paralýza pražské dopravy. Podle šéfky pražských zastupitelů ODS a první místopředsedkyně strany Alexandry Udženija mají za potíže přímou odpovědnost primátorka Krnáčová a ministr dopravy Ťok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Huml: Voliči ČSSD chtějí změnu a silného, charismatického lídra, který neuhne. Kreténi nás táhnou do války. Evropě hrozí kolaps kvůli migrantům, k nám taky přijdou
ROZHOVOR Poslanec ČSSD Stanislav Huml říká, že voliči ČSSD chtějí změnu a silného, charismatického lídra, který drží slovo a neuhne. „Valí se jich další tisíce. Jsme součást prostoru, kde nejsou hranice. Co zabrání migrantům s pobytem v Sasku přijít na návštěvu? Evropě reálně hrozí ekonomický kolaps... Važme si každého dne prožitého v míru. Než nás nějaký kretén zase vtáhne do zbytečné války,“ říká Huml.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Stop kamionům. Demonostrace v Uhříněvsi způsobila za tři minuty dopravní kolaps
Smrad, hluk, okamžitá dopravní zácpa a kroucení hlavou. To všechno provázelo komorní demonstraci Iniciativy za dostavbu Pražského okruhu Stop kamionům. Její účastníci zastavili provoz v Uhříněvsi na pouhé tři minuty, což vedlo k takřka bezprostřednímu dopravnímu kolapsu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2016 v 16:34, zobrazit podobné
Stop kamionům. Demonstrace v Uhříněvsi způsobila za tři minuty dopravní kolaps
Smrad, hluk, okamžitá dopravní zácpa a kroucení hlavou. To všechno provázelo komorní demonstraci Iniciativy za dostavbu Pražského okruhu Stop kamionům. Její účastníci zastavili provoz v Uhříněvsi na pouhé tři minuty, což vedlo k takřka bezprostřednímu dopravnímu kolapsu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2016 v 17:34, zobrazit podobné
Finanční a ekonomický institut: Čeká svět ekonomický kolaps?
Čeká svět ekonomický kolaps? Od dnešního dne až do pátku můžete na stránkách Finančního a ekonomického institutu sledovat články ekonomického publicisty Rudolfa Marka, který pro portál FAEI.cz připravil téma týdne. Řada, zejména amerických ekonomů, totiž předpovídá brzký ekonomický kolaps.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2016 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist