Slováci věří Rusům. Magda Vášáryová odsoudila vlastní národ a dodala: Norbert Hofer pochází z nacistických kruhů
Slovenská herečka a politička Magda Vášáryová působila v devadesátých letech jako slovenská velvyslankyně v Rakousku. Z pozice znalkyně tamního prostředí okomentovala prezidentské volby, v nichž těsně zvítězil levicový kandidát Alexander van der Bellen nad krajně pravicovým Norbertem Hoferem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2016 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 26. 05. 2016

Související články

Vyklepaná kukuřice Magda Vášáryová. Herečka chce s Michalem Horáčkem zachraňovat republiku, a tohoto se za to dočkala
Bez servítků okomentoval rozhovor, který poskytla serveru Seznam.cz Magda Vášáryová, uživatel sociální sítě Facebook Petr Sedláček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Magda Vášáryová věští zlý konec Viktoru Orbánovi. A znovu spílá těm, co nechtějí uprchlíky
Expolitička SDKÚ-DS Magda Vášáryová vyhodnotila pro server ParlamentnéListy.sk uplynulý summit EU, situaci v Polsku, vrátila se i ke svým výrokům na adresu migrantů a komentuje i aktuální domácí politickou scénu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Magda Vášáryová: Musíme potlačit hlasy nacionalistů
Střední Evropu čeká zásadní boj. Je třeba vymezit, co chceme a kam patříme, říká slovenská herečka a politička Magda Vášáryová. Slovensko je na tom prý v současné době lépe, Česko dle Vášáryové směřuje ke škodlivé jednobarevné vládě Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Magda Vášáryová odhalila, co jí soukromě nabídl Václav Havel
V roce 1992 mně Václav Havel nabízel post viceprezidentky, prozradila v rozhovoru pro server Seznam.cz bývalá herečka, diplomatka a politička Magda Vášáryová. Prozradila také svůj názor na uprchlíky a na slovenského prezidenta Andreje Kisku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Někdo Zemana porazit dokáže, navádí Magda Vášáryová
Každá politická strana, která chce ovlivňovat dění v prostoru, by měla přijít s kandidátem na prezidenta. Zemana určitě někdo porazit dokáže, řekla Magda Vášáryová v rozhovoru s Martinem Veselovským na DVTV. Kde však takového člověka najít, to nikdo doopravdy neví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2016 v 18:34, zobrazit podobné
Flachs (SPD): Norbert Hofer přichází. Rána pro multikulturalisty nejen v Rakousku
V neděli 4. prosince proběhne v Rakousku opakované druhé kolo prezidentských voleb. V prvním kole Norbert Hofer zvítězil, kromě multikulturní Vídně, ve všech spolkových zemích s celkovým náskokem cca 14 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Norbert Hofer chce ukončit přístupová jednání s Tureckem
Kandidát na rakouského prezidenta Norbert Hofer kritizuje tureckou vládu za kroky z poslední doby a vyslovuje se pro okamžité ukončení přístupových jednání Evropské unie s Tureckem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Slovensko těsně před volbami. A Vášáryová dnes vystoupila v českém rádiu a krutě vyplísnila Fica
Známá slovenská herečka a končící politička Magda Vášáryová zavítala do čtvrteční Kauzy dne na Rádiu Impuls. Před sobotními volbami na Slovensku tvrdě zkritizovala premiéra Roberta Fica kvůli tomu, jak straší okolo uprchlíků. Naproti tomu vychválila prezidenta Andreje Kisku. Nakonec všechny posluchače ujistila, že Slováci nebudou opakovat jednu českou chybu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Opět promluvila Magda Vášáryová. Znovu nemilorsdně. A vzhledem k průzkumům proti většině národa
„Uprchlická krize je složitý problém, na který naše vlády nezareagovaly dobře, ale masy si ho zjednodušily na hysterii: Táhnou na nás muslimové a znásilní naše ženy, nikoho sem nepouštějme,“ říká v rozhovoru pro Reportér magazín slovenská herečka a politička Magda Vášáryová. Pohovořila ale také třeba o tom, jaké následky na nás zanechalo šedesát let totality.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Opět promluvila Magda Vášáryová. Znovu nemilosrdně. A vzhledem k průzkumům proti většině národa
„Uprchlická krize je složitý problém, na který naše vlády nezareagovaly dobře, ale masy si ho zjednodušily na hysterii: Táhnou na nás muslimové a znásilní naše ženy, nikoho sem nepouštějme,“ říká v rozhovoru pro Reportér magazín slovenská herečka a politička Magda Vášáryová. Pohovořila ale také třeba o tom, jaké následky na nás zanechalo šedesát let totality.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2016 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist