Islám nemá na Slovensku místo, zopakoval premiér Robert Fico
zdroj: www.denik.cz, přidáno 26.5.2016 v 12:16, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 26. 05. 2016

Související články

Po útocích na německé ženy zahřmělo na Slovensku. Robert Fico vzkazuje uprchlíkům...
Slovenský premiér Robert Fico tvrdě zareagoval na německou silvestrovskou kauzu obtěžování žen. Mezi pachateli byli podle všeho i žadatelé o azyl a předseda slovenské vlády si nepřeje, aby se něco podobného stalo i na Slovensku. Proto nepošle peníze ani do potravinových fondů, ale jen na obranu vnější hranice Schengenu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Připosraný pokakánek Sobotka. Fico je frajer. Slovenský premiér se ostře vyjádřil o muslimech a toto nám řekli Babiš, Filip, Gazdík či Keller
ANKETA Slovenský premiér Robert Fico řekl pro agenturu TASR, že „islám nemá na Slovensku prostor“ a že nechce, aby tam bylo několik desítek tisíc muslimů, kteří budou postupně prosazovat své věci a měnit charakter země. „Nechceme měnit tradice země, která je postavená na cyrilometodějských hodnotách,“ řekl Fico, který též odmítl multikulturalismus a kvóty na imigranty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Robert Fico speciálně na ČT: Politika Herzlich Willkomen nefunguje. Vidíme imigranty pragmatičtěji než Západ, protože jsme museli řešit skutečné problémy
Speciálním hostem úterního Interview ČT24 byl slovenský premiér Robert Fico. Udělal si čas i navzdory tomu, že na Slovensku vrcholí předvolební boj. Slováci v sobotu rozhodnou o tom, zda bude Fico dál předsedou vlády. Popsal, čemu bude muset Slovensko čelit. Zdůraznil, že odmítá přijímání migrantů, a posteskl si nad počínáním slovenských médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Je otázkou, zdali je Česko pod vedením Sobotky suverénním státem
Premiér Slovenské republiky Robert Fico řekl pro agenturu TASR, že „islám nemá na Slovensku prostor“ a že nechce, aby tam bylo několik desítek tisíc muslimů, kteří budou postupně prosazovat své věci a měnit charakter země.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.5.2016 v 18:39, zobrazit podobné
Slovenský premiér Robert Fico navštíví Prahu. Již za osm dní
Slovenský premiér Robert Fico přijede 14. dubna do Prahy, uvedl na Twitteru šéf české vlády Bohuslav Sobotka (ČSSD). Půjde o první zahraniční cestu slovenského ministerského předsedy po znovujmenování do funkce. Fico nyní stojí v čele koaliční vlády složené ze čtyř stran.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Robert Fico důrazně: Zamlčujete zločiny migrantů!
K migrační vlně se na svém facebookovém profilu vyjádřil premiér Slovenska Robert Fico (SMER-SD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Robert Fico promluvil o tom, jak po něm jdou neziskovky placené ze zahraničí
Staronový premiér Slovenska Robert Fico (SMER-SD) poskytl rozhovor státní agentuře TASR. Mimo jiné hovořil o své nemoci i o aktuálních slovenských problémech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Robert Fico byl propuštěn z nemocnice, lidem děkoval za kompoty
Dnes byl z nemocnice propuštěn slovenský premiér Robert Fico. Informoval o tom server iDnes.cz s odvoláním na informace z Ficova facebookového profilu. Slovenský premiér v nemocnici absolvoval operaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Robert Fico je vzorem pro evropské politiky (liborcermak)
Slovenský premiér Robert Fico prokázal, že je člověkem na svém místě, když prohlásil, že u nich nechce vznik žádné muslimské komunity. Kéž by i naše česká vláda si z něj vzala příklad.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.1.2016 v 08:40, zobrazit podobné
Kdo s kým proti komu... A kdo s kým ne. Situace na povolebním Slovensku
Složité povolební vyjednávání na Slovensku je v plném proudu. Dnes by měl předseda vítězné strany Směr-SD Robert Fico dostat od prezidenta Andreje Kisky pověření k sestavení nové vlády. Očekává se však, že Fico kabinet s většinovou podporou ve sněmovně nevytvoří. Vyjednávání o vládě tak zahájila i strana Svoboda a solidarita (SaS), která se přiklání k pravému středu a ve volbách skončila na druhém místě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2016 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist