Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.226x, což odpovídá cca 168.328-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Hillary Clintonová má velký průšvih
Demokratickou kandidátku na prezidentský úřad Hillary Clintonovou dostihla minulost. Její „e-mailová aféra“ se sice veřejně propírala mnoho měsíců, ale až nyní je oficiálně potvrzeno, že coby někdejší ministryně zahraničí porušila pravidla. Podle mnohých to může značně zkomplikovat její cestu do Bílého domu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2016 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 26. 05. 2016

Související články

Další velký průšvih Hillary Clintonové. Tajné dokumenty prý nechala v hotelu a ještě v Rusku
Server ABC News přináší další třaskavé informace o e-mailové aféře demokratky Hillary Clintonové. Na takřka dvou stech stranách její případ rozebírá FBI. A dospívá k závěru, že si kandidátka na prezidentku počínala jako ministryně zahraničí velmi neopatrně v práci s citlivými dokumenty. Ukazuje to příklad ze zahraniční cesty v Ruské federaci, kde Clintonová zapomněla tajné dokumenty v hotelovém pokoji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Nahlédli jsme do USA: Že to má Hillary Clintonová v kapse? Vůbec. Je to prý úplně jinak
Zdá se, že i po druhé prezidentské debatě zůstává boj o Bílý dům stále otevřený. Průzkumy sice naznačují, že Hillary Clintonová udržela vedení, nicméně Donald Trump jí svým nedělním výkonem dokázal zle zatopit. Agentura Reuters dokonce soudí, že kdyby to tak mělo pokračovat dále, Clintonová volby prohraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Jen co vyžehlila jeden průšvih, vyvstaly dva další. Hillary Clintonová se nezastaví
FBI nakonec Hillary Clintonovou stíhat nebude, ale přesto se na prezidentskou kandidátku demokratů v posledních dnech valí jedna pohroma za druhou. Naposledy vyšlo najevo, že nechávala tisknout svoji hospodyni dokumenty obsahující citlivé informace a se svým rivalem Berniem Sandersem uzavřela před vnitrostranickými primárkami „pakt o neútočení“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Zastavte to, jde o život! Hillary Clintonová bije na poplach
Zastavte epidemii falešných zpráv! Neúspěšná prezidentská kandidátka Hillary Clintonová se tímto zvoláním obrátila na Kongres Spojených států. Informuje o tom server deníku The Hill.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Kurva, komu na něm záleží? Odhaleno, jak se Hillary Clintonová chovala během prohraného boje o Bílý dům
Rozzuřená Hillary Clintonová sprostě nadávala a vyhrožovala ostatním, jedno, zda byli z její strany, nebo ne. Takový obraz bývalé první dámy a soupeřky Donalda Trumpa v prezidentských volbách předkládá kniha s názvem Zdrcená: Uvnitř zoufalé kampaně Hillary Clintonové, která právě vyšla v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Hillary Clintonová a George Soros se s porážkou nesmířili: Nové informace o jejich akcích
Jak nasvědčuje zjištění serveru Daily Caller, Hillary Clintonová a její podporovatelé se stále nesmířili s vítězstvím Donalda Trumpa v prezidentských volbách. Clintonová ohlásila návrat do veřejného života a filantrop George Soros se chystá ve větší míře financovat uskupení, která vystupují proti Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Hillary Clintonová pokárala prezidenta, který označil Obamu za zkurvysyna. A Donald Trump...
„Při vší úctě k Filipínám, domnívám se, že prezident Obama učinil správné rozhodnutí,“ zareagovala na zrušené setkání mezi Obamou a Dutertem Hillary Clintonová. „Když máte s někým schůzku, ať už se spojencem, či nepřítelem, vždy musíte mít připraven seznam otázek, na které chcete slyšet odpověď. Jen vy můžete určit, jaké otázky to jsou,“ míní Clintonová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Amok, kolaps. Hillary Clintonová poprvé promluvila o tom, jak se sesypala po prohraných volbách
Hillary Clintonová prozradila, jak se cítila těsně po prohraných volbách. Podle BBC se žena, kterou porazil Donald Trump, chtěla stočit do klubíčka, vzít si knihu a už nikdy nevyjít z domu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Sobotka dopadl ještě dobře. Teď unikly další maily Hillary Clintonové a to je teprve čtení
Demokratická kandidátka na prezidentku USA Hillary Clintonová má na svém kontě další průšvih. Kauza zveřejněné e-mailové komunikace, někdy také označovaná jako EmailGate, začala již loni v březnu, kdy byla uveřejněna první várka. Nyní však bude bývalá ministryně zahraničí muset vysvětlit poslední nálezy, které zřejmě veřejnost nikdy neměla spatřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Jak z Cimrmana. Hillary Clintonové podtrhl cestu do Bílého domu Čech
Kandidátka na prezidentský post v Bílém domě Hillary Clintonová byla nucena zrušit svou plánovanou návštěvu Kalifornie kvůli špatnému zdravotnímu stavu. Britský Guardian uvádí, že Clintonová trpí pneumonií a její osobní lékař jí doporučil, aby odpočívala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2016 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist