Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.985x, což odpovídá cca 155.753-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Ředitel útvaru interní audit Skupiny ČEZ Tomáš Pivoňka v čele Českého institutu interních auditorů (ČIIA)
Prezident Českého institutu interních auditorů Tomáš Pivoňka byl zvolen na další dvouleté funkční období. Rovněž se s účinností od prvního června stává členem Výboru pro propagaci Mezinárodního institutu interních auditorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2016 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 31. 05. 2016

Související články

Tady končí sranda: Získali jsme interní audit pražské společnosti. Peníze města lítaly vzduchem, že nebudete věřit
EXKLUZIVNĚ ParlamentníListy.cz získaly zprávu z finančního a personálního auditu příspěvkové organizace IPR: Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy. Z ní vyplývající fakta jsou natolik šokující, že se je naše redakce rozhodla zveřejnit, ačkoli se jedná o informace "investigativního" a interního rázu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2016 v 16:35, zobrazit podobné
11. setkání pracovní skupiny EUROSAI pro audit informačních technologií
Ve dnech 2. – 3. června pořádal Nejvyšší kontrolní úřad v Praze 11. setkání pracovní skupiny EUROSAI pro audit informačních technologií. Pracovní skupina se zabývá usnadněním výměny informací a zkušeností v oblasti využívání informačních technologií v auditních procesech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2016 v 09:35, zobrazit podobné
MHMP: V posledních týdnech se v některých médiích objevila řada nepřesných a zavádějících informací ke Správě pražských hřbitovů, na které bychom rádi reagovali
„Před nějakou dobou se mezi novináři objevil jakýsi interní dokument, který měl údajně původní audit znehodnotit. Nikomu z radních, a tím pádem ani mně, ale nikdo takový dokument nepředal. Když jsem se o tento dokument zajímal, bylo mi řečeno, že se jedná pouze o interní podkladový materiál,“ uvedl radní Daniel Hodek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Česko zatím nemá velvyslance v Rusku, Pivoňka čeká na vízum
Vítězslav Pivoňka, který má vést českou ambasádu v Rusku, zatím nenastoupil do úřadu, protože čeká na vízum. ČTK to dnes řekla mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová. Pivoňka nastupuje do čela velvyslanectví po Vladimíru Remkovi, který z Moskvy odjel v lednu. Česká a ruská diplomacie se v posledních dnech zabývají případem otravy někdejšího dvojitého agenta Sergeje Skripala. Podle tvrzení ruské strany mohl jed, kterým byl Skripal otráven na území Británie, pocházet z ČR. Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes řekl, že Česko kvůli případu zvažuje vyhoštění některých ruských diplomatů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Takto si veřejnoprávní médium představuje poctivou žurnalistiku? Místopředseda rozhlasové rady i ředitel rozhlasu užasli nad článkem o PL
Na páté letošní veřejné schůzi Rady Českého rozhlasu upozornil její místopředseda Tomáš Kňourek na to, jak by neměl fungovat portál veřejnoprávního média. Ilustroval to na článku, který pojednával mimo jiné i o serveru ParlamentníListy.cz, jehož zástupci však nedostali žádný prostor k vyjádření. Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral i ředitel Jan Pokorný uznali, že šlo o chybu. První jmenovaný prohlásil, že nejde o standard práce v Českém rozhlase, druhý pak přiznal podcenění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ministerstvo vnitra začalo připravovat Audit národní bezpečnosti
Jak je Česká republika jako celek připravena čelit současným bezpečnostním hrozbám globalizovaného světa, jak průběžně je náš bezpečnostní systém schopný reagovat a jak dobře je nastavená příslušná legislativa, to má zjistit Audit národní bezpečnosti, který na základě zadání premiéra připravuje Ministerstvo vnitra ve spolupráci s ostatními odpovědnými složkami. Dnes, v úterý 26. ledna 2016, se na Ministerstvu vnitra uskutečnila úvodní organizační schůzka pracovní skupiny, která bude audit připravovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Podpis partnerské dohody
Ředitel Finančně analytického útvaru Ministerstva financí Ing. Libor Kazda a policejní prezident genmjr. Tomáš Tuhý dne 19. srpna 2016 uzavřeli partnerskou dohodu v rámci projektu realizovaného z Norských fondů 2009 - 2014.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka se zúčastní otevření Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky
Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se v úterý 2. května 2017 zúčastní slavnostního otevření budovy Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) Českého vysokého učení technického v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Někdejší Schwarzenbergův náměstek má jasno: Sarin nad syrské město přinesla ta Asadova letadla
Hostem pořadu Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl exdiplomat, bezpečnostní analytik a prorektor Cevro Institutu Tomáš Pojar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Krnáčová: IPR dlouhodobě nemá interního auditora, o to důkladněji by ji město mělo kontrolovat
Reakce primátorky Adriany Krnáčové na článek Tady končí sranda: Získali jsme interní audit pražské společnosti. Peníze města lítaly vzduchem, že nebudete věřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist