Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.005x, což odpovídá cca 208.975-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Prezident Zeman dnes odlétá na návštěvu Arménie a Makedonie
Prezident Miloš Zeman dnes odletí na návštěvu Arménie a Makedonie. V obou zemích se setká s vrcholnými státními představiteli, s prezidentem poletí i podnikatelská delegace. V Arménii český prezident navštíví muzeum arménské genocidy. Již předem avizoval, že se k této ožehavé otázce vyjádří.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2016 v 06:34, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 07. 06. 2016

Související články

Prezident Zeman ukončí návštěvu Arménie, přeletí do Makedonie
Prezident Miloš Zeman dnes ukončí návštěvu Arménie a odletí na Balkán do Makedonie. Ráno ale nejprve posnídá s arménským premiérem Hoviken Abrahamjanem. Následovat bude krátké soukromé setkání prezidentů a rozlučkový ceremoniál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman dnes končí návštěvu Makedonie
Prezident Miloš Zeman dnes zakončí návštěvu Makedonie. Posnídá se zástupkyní makedonského ministerstva vnitra a navštíví podnikatelské fórum. Lodí se poté přes ochridské jezero vydá do starobylého kláštera sv. Nauma a před odletem do Česka poobědvá s makedonským prezidentem Ďorgem Ivanovem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Zeman odlétá na pětidenní státní návštěvu Ruska
Prezident Miloš Zeman dnes odpoledne odlétá na oficiální státní návštěvu Ruska, jednu z posledních zahraničních cest před lednovými prezidentskými volbami. Návštěva patří k největším diplomatickým akcím v době Zemanova mandátu, do Ruska z Prahy zamíří tři zvláštní letadla, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Hlášení Rádia Jerevan – Prezident Zeman navštívil Jerevan a další zprávy
Přinášíme jako vždy objektivní a pravdivé zprávy. Miloš Zeman ukončil návštěvu Arménie a Makedonie a vrátil se nám, chválabohu, zase domů. Zde ho však čeká nebezpečí v podobě nového prezidentského kandidáta ...  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.6.2016 v 10:40, zobrazit podobné
Zeman se v Arménii podíval i do muzea genocidy
Prezident Miloš Zeman při návštěvě Arménie příští týden navštíví i muzeum arménské genocidy. U tamního památníku položí věnec a v areálu muzea zasadí strom. Český prezident se následně setká se svým arménským protějškem Seržem Sargsjanem. Z Arménie Zeman odletí do Makedonie, kde by měl mimo jiné získat státní vyznamenání. ČTK to sdělilo tiskové oddělení Pražského hradu na základě pracovní verze programu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Podnikatelská mise hospodářské komory doprovodí prezidenta Zemana do Arménie a Makedonie
Zástupci šestnácti českých firem dnes odpoledne odlétají do Arménie a Makedonie. Podnikatelskou misi, která doprovodí prezidenta ČR Miloše Zemana na jeho pracovní cestě, vede prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý. Na programu je mimo jiné také setkání hlav českého, arménského a makedonského státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman se z Makedonie vyjádřil ke Šlachtovi a koaliční krizi
REPORTÁŽ Účastí na podnikatelském fóru zakončuje prezident Miloš Zeman oficiální návštěvu Makedonie. Poté si hlava státu bez účasti novinářů prohlédne klášter svatého Nauma a zamíří do Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman dnes zahájí návštěvu Královéhradeckého kraje
Prezident Miloš Zeman dnes zahájí třídenní návštěvu Královéhradeckého kraje. Kromě Hradce Králové pojede také do Vrchlabí, Rudníku, Červeného Kostelce, Jaroměře a do Nové Paky. Na programu má setkání s krajskými zastupiteli a starosty, návštěvu dvou firem a několik setkání s občany. Zeman na oficiální návštěvu kraje přijíždí počtvrté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Prezident dnes zahájí návštěvu Královéhradeckého kraje
Prezident Miloš Zeman dnes zahájí dvoudenní návštěvu Královéhradeckého kraje. Na programu má setkání s krajskými zastupiteli a starosty, návštěvu strojírenské firmy či diskusi s občany. Zeman na oficiální návštěvu kraje přijíždí potřetí. Poprvé byl v kraji v dubnu 2014, podruhé loni v únoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Zeman dnes odlétá do New Yorku, vystoupí v OSN a dostane cenu
Prezident Miloš Zeman dnes odlétá do New Yorku, kde v úterý vystoupí na Valném shromáždění OSN. Mluvit bude pravděpodobně o boji proti terorismu. Ještě předtím v pondělí převezme ocenění od amerického židovského fondu Gershon Jacobson Jewish Continuity Foundation (GJCF). V plánu má také několik bilaterálních jednání nebo setkání s českými krajany, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist