Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) a Národní socialisté – LEV 21 oslavili prázdniny
Mgr. Tomáš Vandas – předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) a Ing. Petr Benda, 1. místopředseda Národní socialisté – LEV 21, uspořádali akci pro děti s názvem Konec školního roku aneb Hurá na prázdniny, kde oslavili společně s dětmi konec školního roku a začátek prázdnin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2016 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 04. 07. 2016

Související články

Dělnická strana a Národní socialisté půjdou do voleb společně
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) a Národní socialisté půjdou do nadcházejících sněmovních voleb společně. Kandidovat budou pod hlavičkou DSSS. Voliče chtějí oslovit důrazem na bezpečnost či národní zájmy nebo například prosazováním referenda o vystoupení z Evropské unie. Za cíl vyhlásily dosáhnout pěti procent hlasů potřebných ke vstupu do Sněmovny. Na tiskové konferenci to dnes ČTK řekli předseda DSSS Tomáš Vandas a místopředseda Národních socialistů Petr Benda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Strana, kterou řídil Jiří Paroubek, jde do holportu s Vandasovou DSSS
Na české politické scéně vzniká překvapivé spojenectví. V nadcházejících krajských a senátních volbách se budou vzájemně podporovat strany Národní socialisté - LEV21 a Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS). Vyplývá to z pozvánky na tiskovou konferenci, kterou médiím rozeslali Národní socialisté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Dělnická strana sociální spravedlnosti bude demonstrovat v Brně
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) bude společně s Dělnickou mládeží demonstrovat v Brně u příležitosti výročí 17. listopadu:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Vandas (DSSS): Novelizace trestního zákona jako kladivo na nepohodlné?
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje návrh poslanců hnutí SPD na doplněním trestního zákona o slůvko "ideologie" za velice nebezpečný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Demonstrace v Dubí, kde došlo k potyčce na koupališti, bude. DSSS ignoruje úřady
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) uskuteční shromáždění v Dubí na Teplicku přesto, že město akci na vybraném místě zakázalo. Strana svolala protest před městský úřad v souvislosti s potyčkou na koupališti. Radnice navrhla uspořádat akci na jiném místě, strana to však odmítla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vandas (DSSS): Potvrdili jsme pozici nejsilnější národně orientované strany, ale je to prohra
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) děkuje všem voličům, kteří v krajských a senátních volbách dali svůj hlas kandidátům DSSS. Vážíme si důvěry a hlavně ochoty jít k volbám, neboť se ukazuje na volební účasti, že lidé nemají zájem podílet se svým hlasem na rozhodování o směřování naší společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2016 v 19:35, zobrazit podobné
DSSS k teroristickému útoku v Nice
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje nejnovější teroristický útok ve francouzské Nice za další důkaz selhání tzv. evropských lídrů a jejich prosazované multikulturní politiky. Kolik bude muset ještě zemřít nevinných lidí, než dojde k radikální změně?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2016 v 11:34, zobrazit podobné
Dělnická strana sociální spravedlnosti: Odchod Sobotky je zoufalým manévrem ČSSD
Stanovisko DSSS k odchodu B. Sobotky z čela ČSSD:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist