Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.168x, což odpovídá cca 165.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lang (ODS): Proč nebýt organizovaným věřícím? Podívejte se do Nepomuku…
Věřím v jakousi sílu či moc nad námi. Ať už jí chce někdo říkat Bůh, nebo bůh, nebo nějak jinak. Což ale neznamená, že svou víru musím provozovat ve stádu, se stádem a podle nápěvu pastýřské píšťaly. Proč?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2016 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 28. 07. 2016

Související články

M.Z. na kolotoči, aneb Podívejte, jak se kroutí (marektomas)
Klasik pravil: Jenom idiot nemění názor. Ve snaze nebýt idiotem (zda úspěšné či nikoliv, to je jiná věc) proto mění prezident Miloš Zeman svoje názory velmi pružně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.3.2016 v 11:40, zobrazit podobné
Historik Lang: Strach z příchozích je racionální. Mnozí nás vnímají jako dojnou krávu, kterou vysají a nechají chcípnout. A ta stará známá parta ve spacácích, co si z ČT udělala teplý flek...
ROZHOVOR Regionální historik z Rokycanska, Martin Lang, se v obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zabývá nejen otázkou kdo a co jsou vlastně sluníčkáři a proč všechny šmahem nazýváme xenofobové. Připomíná, že jde do tuhého. Brání kolegu, geologa Cílka, před „všeználkovským“ Jiřím Pehe. A protože si, jak je jeho zvykem, servítky opravdu nebere, dozvíme se třeba také o „přicmrndavačích zapouzdřených v Evropské komisi“ a hledá i paralely současné společnosti v normalizační době.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Šéf BIS Lang končí. Požádal o odchod ze služby
Ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Jiří Lang končí ve své funkci. Podle ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) požádal o odchod ze služby. Důvody prý ředitel kontrarozvědky neuvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Marek Řezanka: Všechno naruby
Při pohledu na televizní obrazovky a titulní stránky novin by člověk mohl nabýt dojmu, že na světě by bylo v podstatě krásně, nebýt jednoho univerzálního padoucha – tedy, vlastně nebýt dvou padouchů. Dříve primát v této oblasti držel ruský prezident V. Putin, nyní ho doplňuje a občas i zastiňuje jeho americký protějšek Donald Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Marcela Čechová: Můžeme být pyšní na naši mladou generaci?
Ó, zajisté. Jak nebýt pyšní? Podívejte se třeba na dnešní Ameriku, jak mladí, nudli ještě u nosu, statečně protestují proti tomu hroznému Trumpovi, který si osobuje právo být prezidentem. Že byl předtím plnoprávně zvolen? Že sama Clintonová mu gratulovala a že měl docela civilní rozhovor s Obamou? Co je nám do toho, odpovídají dívenky ve věku před první menstruací. My protestujeme! My ho nechceme! My chceme Hilary!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2016 v 12:36, zobrazit podobné
Válka je byznys, sklady se musí provětrat. Kde končí lidská blbost, začíná vojenské umění. Historik nám rozebral, proč tolik politiků volí válku jako řešení problémů
ROZHOVOR Čas od času je třeba „vyvětrat“ sklady zbraní. Válka je byznys. I o „útoku na New York“ z období Varšavské smlouvy hovoří historik a geolog Martin Lang z Muzea Středních Brd ve Strašicích na Rokycansku. Zbraně jako výhodné státní zakázky. Co s muži, kteří bojují, ale nepečují o pole? Je možné ubránit mír za jakoukoliv cenu? Třeba za cenu války? V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Martin Lang mluví o problematice válčení v lidských dějinách a hovoří o tom, že i v pravěku se lidské tlupy navzájem „mydlily“, třeba kvůli obživě či prostoru pro život. Ryčným polnicím tehdy předcházelo pískání na lastury nebo kosti…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Lang (ODS): V Praze už čepičářství netáhne. Tak přicházejí ruská kola
Vždycky se někde najde někdo, kdo využije turismus k tzv. oživení lokality. Bývá to počátek jejího konce. Namísto oživení se z ní stane mrtvý a hlavně hnusný kýč. Zamyslel se někdo z odpovědných, proč řada domorodců město opustila či opouští?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Šéf BIS Lang požádal o odvolání, zůstane do výběru svého nástupce
Ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Jiří Lang požádal o odvolání z funkce. Na postu ale zůstane do doby, než vláda vybere jeho nástupce. Konkrétní termín odchodu ani výběru nástupce stanoven není. Langa do funkce šéfa civilní rozvědky jmenovala vláda před 13 lety, v tajných službách působí od 90. let. O jeho odchodu se mluví už několik měsíců, podotýká ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Šéfem bezpečnostního úřadu se má stát bývalý ředitel BIS Lang
Ředitelem Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) se má stát dřívější šéf Bezpečnostní informační služby (BIS) Jiří Lang. Nahradí Dušana Navrátila, který se po deseti letech v čele NBÚ má stát zmocněncem vlády pro kybernetickou bezpečnost. Na starosti by měl mít přípravu a vznik Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost. Sdělil to mluvčí vlády Martin Ayrer. Personální změna je v materiálu, který vládě společně předkládají premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) s Navrátilem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Historik Lang: Zkrácení pobytu Merkelové v Praze by nás mělo opravdu zarazit a varovat. Nasvědčuje to totiž tomu, že...
ROZHOVOR Naše názory a postoje jsou pro Angelu Merkelovou čímsi okrajovým – kolonie nám do impéria kecat nebude, uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Martin Lang, regionální historik, geolog, pracovník Muzea Středních Brd ve Strašicích na Rokycansku. Komentuje rovněž dar prezidenta Zemana a jednoznačně vymezuje Turecko do Asie. Jako přírodovědec se věnuje rovněž problematice mimořádných situací, především přírodních událostí a doporučuje, abychom vždy nějaké zásoby – a raději hned na dva týdny – měli po ruce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2016 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist