Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.167x, což odpovídá cca 217.428-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Každý muslim chce v Evropě vládu šaríe, už z principu. Francouzský arabista vysvětluje, proč si s nimi nikdy nemůžeme porozumět
Francouzský filozof a znalec arabského myšlení Rémi Brague tvrdí, že každý pravověrný muslim musí usilovat o prosazení šaríátu. Islám je podle něj také právním systémem. Jeho slov pro polský týdeník Gość Niedzielny si všiml i server RadioVaticana.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2016 v 19:34, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 13. 08. 2016

Související články

Každý muslim chce v Evropě vládu šarie, už z principu. Francouzský arabista vysvětluje, proč si s nimi nikdy nemůžeme porozumnět
Francouzský filozof a znalec arabského myšlení Rémi Brague tvrdí, že každý pravověrný muslim musí usilovat o prosazení šaríátu. Islám je podle něj také právním systémem. Jeho slov pro polský týdeník Gość Niedzielny si všiml i server RadioVaticana.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2016 v 18:34, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Korán jasně říká, že Mohamed je dobrým příkladem
Každý muslim chce v Evropě vládu šaríe, už z principu a každý pravověrný muslim musí usilovat o prosazení šariátu, jelikož je islám také právním systémem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Ne každý muslim je terorista, ale téměř každý terorista je muslim. Britské ministerstvo zveřejnilo šokující statistiky
Britský deník The Express zveřejnil statistiky ministerstva vnitra vztahující se k trestným činům souvisejících s terorismem. V loňském roce úřady v tomto ohledu evidovaly 280 zadržených osob. Mezi nimi bylo také 45 žen a 16 dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Dobré video pana Robejška, ale...
Jak může muslim porozumět ateistovi a naopak?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Agresivní muslimská verbež, miliony nepřátelských vetřelců. Všechny muslimy z Evropy vyhostit a islám zakázat. Rusové jsou jediní spojenci. Okamura brutální jako ještě nikdy
ROK 2015 – A CO DÁL? Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura říká, že neexistují umírnění muslimové a že islám je zločinná ideologie a neexistuje umírněný muslim. Dle něj by bylo potřeba ihned všechny islámské migranty vrátit zpět do mateřských zemí a byl by pro vyhoštění i potomků těchto migrantů, kteří se v Evropě narodili. Rusové jsou prý de facto naši jediní upřímní silní spojenci v souboji s radikálním islámem. Každý muslim je dle něj bezpečnostní riziko a skutečně časovaná bomba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Heidi Janků víří kauzu burkiny: Kdybych byla s menšími dětmi v akvaparku a viděla tam zahalenou ženu...
ROZHOVOR „Kdybych byla s menšími dětmi v akvaparku a viděla tam nějakou zahalenou ženu, tak by mi to klidu zrovna nepřidalo,“ říká oblíbená zpěvačka, moderátorka a muzikálová herečka Heidi Janků. Svoje slova pak ještě dále rozvádí: „Vím, že všechny muslimy nemůžeme házet do jednoho pytle, ale bohužel teroristům se už podařilo po všech těch útocích v nás vzbudit obavy a nedůvěru k vyznavačům islámu. Dnešní situaci asi vyjadřuje jeden bonmot, který jsem nedávno slyšela – ne každý muslim je terorista, ale každý terorista je nyní muslim.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti…
Arabista Petr Pelikán otevřel zajímavé téma, zda bychom měli spojencům věřit i tehdy, pokud víme, že nám lžou, nebo máme o jejich tvrzení vážné pochyby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Muslimská kurvo, křičeli na mě v tramvaji. Přitelkyně pobodaného muslima vysvětluje, proč raději odjela pomáhat do tábora
Na počátku roku byl v Česku pobodán muslim. Zřejmě právě proto, že je muslim, a navíc pomáhal uprchlíkům. Jeho přítelkyně v rozhovoru pro server Lidovky.cz prozradila, že se v Česku necítí právě nejlíp, lidé po ní prý plivou. A to doslova. Přesto vytrvala a uprchlíkům pomáhá dál. V řeckém táboře Idomeni se prý občas cítí dokonce líp než v srdci Evropy. Doma se o sobě v tramvaji např. dozvěděla, že je „muslimská kurva“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2016 v 09:34, zobrazit podobné
Turecko do Evropy nepatří, ani náhodou. Zde je zdrcující výčet tamních "specifik"
Bývalý muslim a dnes jeden z největších odpůrců islámu Lukáš Lhoťan sepsal text, v němž vysvětluje, proč Turecko v žádném případě nepatří do EU. Nechová se prý jako civilizovaná země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2016 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist