Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.351x, což odpovídá cca 227.029-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Opravník Omylů Oblíbence Oligarchů
Ludvík Souček kdysi napsal knihu Obrazový Opravník Obecně Oblíbených Omylů. Pan prezident Zeman by místo Ovčáčka potřeboval vlastního Ludvíka Součka, aby průběžně uváděl na pravou míru jeho poněkud nepřesná vyjádření.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.11.2016 v 08:40, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 03. 11. 2016

Související články

Ivo Fencl: Napravit omyl v Unii znamená vytvořit nový
Obrazový opravník obecně oblíbených omylů (nakladatelství Práce 1981) je dávný antikvární bestseller mého dětství, jehož autor Ludvík Souček byl stejně jako do jisté míry a později Ondra Neff (který se ostatně trochu považuje za Součkovu reinkarnaci) přesvědčen, že umí napsat cokoli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský: Opravník omylů pana Kadlece
„Forum 24, portál, který se deklaruje jako „prostor pro svobodné šíření informací“, vydalo 5. 2. 2018 článek Miloše Kadlece s titulkem Český rozhlas a Petr Žantovský jako sluha cizích zájmů. Protože článek obsahuje řadu nesmyslů a nepravd, považuji za nutné se k němu vyjádřit. A protože na rozdíl od p.Kadlece nehodlám sepisovat slohové cvičení, provedu laskavého čtenáře pouze původními tvrzeními p. Kadlece, k nimž modrou barvou přičiním svoji upřesňující či vyvracející poznámku. Chci věřit, že Forum 24 je skutečně “prostorem pro šíření informací“, a proto mi tuto možnost neodepře.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Londýn plný oligarchů. Cestovka vás povozí po vilách těch "nejšikovnějších" Rusů a Ukrajinců
V Londýně se aktivisté rozhodli postavit korupci velmi svérázným způsobem. Pro novináře zorganizovali prohlídku luxusních nemovitostí těch nejbohatších oligarchů z bývalého Sovětského svazu, o události na svých stránkách ve videu informuje Rádio Svobodná Evropa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Sledujeme bitvu oligarchů s kmotry. Předseda Úsvitu si nebere srvítky
Spor ministra financí a lídra hnutí ANO Andreje Babiše a premiéra Bohuslava Sobotky není spor hodných a zlých, ale je to spor oligarchů s kmotry o to, kdo si v policii udrží větší vliv. Takový názor zastává předseda strany Úsvit - Národní koalice Miroslav Lidinský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Na seznamu USA ruských oligarchů je i vlastník Let Kunovice, hlásí Český rozhlas
Na seznamu vlivných ruských oligarchů, před nimiž nedávno varovalo americké ministerstvo financí, je i hlavní vlastník největšího výrobce civilních letadel v České republice, společnosti Aircraft Industries – někdejší Let Kunovice. Uvedl to dnes server iRozhlas.cz. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
ÚOOÚ: Obecné nařízení v otázkách a odpovědích i desatero omylů
Přesně jeden rok před nabytím účinnosti Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) 25. května 2018 vydal ÚOOÚ soubor otázek a odpovědí, které se vztahují k této novince na poli ochrany dat. Současně zpracoval Úřad desatero nejčastějších omylů o obecném nařízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Lukeš: Pohled na Stvořitele, vyvolávající husí kůži
Ve vztahu ke Stvořiteli žijí lidé ve velkém omylu. V omylu, vyvolaném medovým pojetím křesťanství, vnímajícího Pána jen čistě jako Lásku. Vždyť přece Bůh je Láska! Takovéto nápisy můžeme číst nad dveřmi chrámů i na náhrobcích na hřbitovech. A toto vše dohromady vytváří v lidech, jak ve věřících, tak i v nevěřících falešnou iluzi velké Lásky Nejvyššího, která nad nimi ustavičně bdí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Top 6 omylů o zbraňové legislativě a směrnici EU na její zpřísnění
Top 6 největších omylů o zbraňové legislativě a směrnici EU na její zpřísnění aneb co nám politici podsouvají.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Vít Klíma: Od diktatury proletariátu k diktatuře oligarchů (kauza ČSSD)
Před investičním fondem Andreje Babiše stojí vynikající příležitost - akvizice ČSSD. Pokud by se mu ji povedlo (neveřejně) zrealizovat, už mu nic nestojí v cestě zopakovat si slavnou větu Ludvíka XIV: „stát jsem já“! V ČR by se tak dovršil přechod od diktatury proletariátu k diktatuře oligarchů. Formálně by přitom demokracie byla zachována. Mohli byste svobodně volit mezi ANO a ČSSD, jen majitel a výsledek by byl stejný.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 2.4.2016 v 10:40, zobrazit podobné
Praha pro Pražany, ne koryta pro strany. Budeme bojovat s mocným nepřítelem. A pokud jde o kmotry… Starosta Prahy 10 promluvil, jak chce rozbít kartel stranických oligarchů
ROZHOVOR „Pražanům se odtrhává od úst to, co si poctivě vydělali, a věnuje se to na šílené projekty proto, aby si celostátní strany a jejich politici namastili kapsy. Toto je pro mě nepřijatelné. Praha si zaslouží svou suverénní reprezentaci, která bude hájit zájmy Prahy a jejích občanů. Praha by neměla poskytovat koryta a trafiky pro partajníky napříč politickým spektrem. Praha pro Pražany, ne koryta pro strany. Bohatství vytvořené v Praze má sloužit Pražanům. Nechceme, aby nám vládl kartel stranických oligarchů, kteří se dohodnou, jak si rozporcují Prahu a jak ji budou vysávat. Ten kartel oligarchů chceme rozbít!“ říká starosta Prahy 10 Vladimír Novák, který kandiduje do zastupitelstva Prahy 10 a do ZHMP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist