Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.516x, což odpovídá cca 183.460-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kalousek se dobrovolně vzdá kandidatury, pokud...
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek je připraven nekandidovat do Poslanecké sněmovny, pokud by jeho jméno bylo jedinou překážkou pro vznik bloku pravicových stran proti hnutí ANO. Dnes to řekl serveru Aktuálně.cz. Kalousek ve čtvrtek vyzval k vytvoření pravicového bloku. ODS je připravena o této možnosti diskutovat, KDU-ČSL je spíš skeptická i s ohledem na personální problémy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2016 v 19:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 04. 11. 2016

Související články

Pechanec (DSSS): Vzdávám se kandidatury v letošních volbách, protože...
Tímto sděluji, že se dobrovolně vzdávám kandidatury v letošních krajských volbách v Pardubickém kraji, kde jsem byl uveden jako nezávislý kandidát za opoziční Dělnickou stranu sociální spravedlnosti (DSSS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Pavle Bělobrádku!
Pokud by se po hlubokém propadu své strany Vojtěch Filip vzdal předsednictví, byl by to konec KSČM. Podobně pokud se vzdá své funkce Pavel Bělobrádek, bude to zbytečný krok zpátky a ohrožení KDU-ČSL!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.10.2017 v 13:40, zobrazit podobné
Profesor Keller: EU nám dala ultimátum, máme několik měsíců na to, abychom dobrovolně přijali migranty, jejichž počty nám předepíše zvláštní úřad v Bruselu. A Zeman...
ROZHOVOR „Situace je v podstatě taková, že nám vedení EU dalo ultimátum. Máme šest měsíců na to, abychom se dobrovolně rozhodli přijímat migranty, jejichž počty nám bude v krátkých intervalech předepisovat zvláštní úřad v Bruselu. Pokud se během šesti měsíců k této letadlové hře dobrovolně nepřipojíme, přehlasují nás stejně, jako to učinili v září roku 2015 ve věci povinných kvót. Čeká nás pak buď přísun migrantů, anebo tvrdé pokuty, které nás vytlačí na ještě větší sociální a hospodářskou periferii, než na jaké se nalézáme dnes,“ říká profesor sociologie Jan Keller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek nastoupil k pultíku a spustil o rezignaci Babiše. Sněmovna zažívala kvůli Ondráčkovi nezapomenutelné momenty
Poslanci na své schůzi ani nezačali řádně jednat o tom, zda a jakým způsobem budou komunistu Zdeňka Ondráčka případně odvolávat z postu šéfa parlamentní komise pro kontrolu GIBS, a už se v médiích objevilo, že Ondráček na tuto funkci rezignuje sám. A to přitom jen krátce předtím po jednání poslaneckého klubu KSČM jeho předseda Pavel Kováčik uvedl, že budou na Ondráčkově jménu v čele komise trvat. „Chodily nám na klub od novinářů informace, že se Ondráček vzdá sám a že za to dostane jiný post. To je ale handl! Nevidím důvod, proč bychom měli v tomto bodu měnit stanovisko,“ poznamenal k tomu Kováčik. Po dvaceti minutách schůze Sněmovny si ale komunistický klub vzal pauzu na jednání svého klubu. Asi se k nim teprve v tu chvíli dostala informace, že se Ondráček vedení komise vzdá bez jakéhokoliv hlasování...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Koalice ANO & ODS konečně domluvena-
Parlament zachráněn, vláda s dobrou a stabilní většinou je tu! ODS bude mít Vnitro, Spravedlnost, Dopravu, Školství & EET je dobrovolné & měsíční hlášení je dobrovolné a v každé dozorčí radě je zástupce ODS. To je Babišcva cena
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.11.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Hollan ze Žít Brno skončí na dopravě. Ale něco za to chce
Primátorův náměstek Matěj Hollan (Žít Brno) se vzdá gesce dopravy. Před týdnem ho k tomu vyzval primátor Brna Petr Vokřál (ANO) kvůli nespokojenosti s řízením resortu. Doprava připadne náměstkovi Richardu Mrázkovi (ANO), který ji měl už v minulosti. Hollan dál povede kulturu a sociální oblast, dopravy se vzdá výměnou za dotažení projektů sociálního bydlení, které Žít Brno zahájilo, řekli dnes Vokřál s Hollanem novinářům. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Kalousek: Pokud budou předčasné volby, bude to selhání hlavně hnutí ANO
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 a bývalý předseda strany Miroslav Kalousek uznává, že hnutí ANO má po výrazném vítězství ve sněmovních volbách právo vládnout. Jak však dodává, je tam jedno ale. Strany, které babišovce podpoří, legitimizují kumulaci moci, jež škodí české demokracii. Kalousek to mimo jiné uvedl v rozhovoru pro deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Kalousek věří, že co lidovci pomáhali prosadit, pomohou i zrušit. Delegáty sjezdu také rozesmál
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek věří, že lidovci jsou pragmatičtí a pokud se to bude hodit, pomohou v budoucnu zrušit opatření, která jako členové vládní koalice pomáhali prosadit. Kalousek to uvedl ve svém projevu na celostátním sjezdu KDU-ČSL, kde vystoupil jako host. Delegáty sjezdu Kalousek pobavil, když s ironií připomněl své dlouholeté působení v partaji, z níž odešel kvůli vnitrostranickým neshodám. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Strašlivý čin, střílí na vrabce z kanónu. Kalousek se rozpovídal o Babišovi a varuje jeho koaliční partnery
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek má za to, že by nadcházející krajské a senátní volby mohly být i svého druhu referendem o elektronické evidenci tržeb. Strana totiž navrhuje odložení tohoto nástroje, a pokud by „topkaři" ve volbách uspěli, dali by jim lidé svým způsobem za pravdu. Pokud se to nestane, ČSSD a lidovci mohou zůstat v klidu, dokud se skutečně neprojeví důsledky jejich „strašlivého činu“. Přitom by prý stačilo, aby Babiš řádně platil daně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2016 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist