Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.083x, což odpovídá cca 213.045-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Chovanec se jasně vyjádřil ke kauze Afghánce, který chtěl údajně znásilnit sestřičku
Ministerstvo vnitra vedené Milanem Chovancem (ČSSD) vydalo důležité prohlášení v kauze Afghánce, který údajně znásilnil zdravotní sestru v Nemocnici Na Bulovce. Server ParlamentníListy.cz dnes přinesl informaci, že cizinec, jenž má údajné znásilnění na svědomí, může teoreticky zůstat v Česku natrvalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2016 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 11. 2016

Související články

To je bomba: Zjistili jsme více o Afghánci, co chtěl v Praze znásilnit sestřičku. Budou se stran toho ještě dít věci
Případ Afghánce, který se 30. října dvacet minut před půlnocí pokusil na infekčním oddělení nemocnice Bulovka v Praze znásilnit mladou zdravotní sestřičku, hrozí podle informací ParlamentníchListů.cz přerůst v další koaliční roztržku. Navíc nelze vyloučit, že násilník, který může být už za dva a půl roku za dobré chování propuštěn – pokud tedy bude vůbec odsouzen – nakonec v České republice zůstane žít natrvalo. Stačí k tomu málo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2016 v 07:35, zobrazit podobné
To nezůstane jen tak! Máme zcela nové informace v kauze imigranta, který ohrabával naši zdravotní sestřičku a je na svobodě
Situace se vyostřuje a hraje se velmi tvrdě. O co? O osud 19letého Afghánce, který se před sedmi týdny pokusil v nemocnici Na Bulovce znásilnit zdravotní sestru. Do jeho osudu, který opět rozdělil českou společnost na dva nesmiřitelné tábory, se totiž vložila hned dvě česká právnická esa. Současná situace tak připomíná zákopovou válku těsně před závěrečnou ofenzivou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Soukup (ANO): Přes jaký imigrační program se k nám dostal Afghánec, který se pokusil znásilnit sestřičku?
Ústní interpelace na premiéra na 50. schůzi sněmovny 10. listopadu 2016:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2016 v 21:35, zobrazit podobné
„Odkdy je pokus o znásilnění, když si vás chlap přitáhne a sahá vám na prsa?!“ Nečekaná slova ke kauze Afghánce, který napadl českou zdravotní sestru
Mladíkovi z Afghánistánu, který se pokusil znásilnit zdravotní sestru v Nemocnici Na Bulovce, hrozí až dvanáct let vězení. S detaily napadení přichází Seznam Zprávy. A svůj komentář k tomu sdělila zakladatelka portálu Ozbrojené složky Miroslava Pašková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Pokus o znásilnění zdravotní sestry v Praze: Imigrant je venku z basy
Případ mladého Afghánce, jenž měl údajně obtěžovat sestřičku v Nemocnici Na Bulovce, hýbe českou mediální a politickou scénou. Mladík je totiž synem otce, jenž pracoval pro českou armádu a získal za to zde i s rodinou trvalý pobyt. Další podrobnosti v případu přinesl server Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Afghánec, který údajně znásilnil sestřičku? Babiš na něj uvolnil peníze, upozorňuje Veleba
Policie obvinila devatenáctiletého Afghánce z pokusu o znásilnění sestřičky v Nemocnici Na Bulovce. Ženu měl osahávat. Server Novinky.cz přinesl informaci o tom, že Afghánec již několik týdnů pobývá v Česku v rámci imigračního programu. Tato informace zvedla ze židle jednoho ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Senátor Veleba mu doporučil, aby se obrátil na ministra financí Andreje Babiše (ANO), pokud chce vědět, odkud se na to vzaly peníze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Pokus o znásilnění, který nevyšel. Dívka se ubránila útoku Afghánce a toto nyní padlo u soudu
V Augsburgu včera začal soud s afghánským migrantem, který se loni v květnu pokusil znásilnit mladou ženu. Osmnáctileté dívce se naštěstí podařilo tomu nejhoršímu zabránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tady to špatně skončí. Strašná vize, jak dopadne Česko. V reakci na propuštění imigranta, který ubližoval zdravotní sestře
Kandidát SPD do Senátu za okres Mělník Jiří Kobza se na serveru ParlamentníListy.cz rozepsal k případu Afghánce, který měl v Nemocnici na Bulovce znásilnit zdravotní sestru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Poslanec Soukup promlouvá o Afghánci, který měl znásilnit zdravotní sestru
Z PROFILŮ Poslanec Zdeněk Soukup usedl k počítači a odpověděl čtenářům serveru ParlamentníListy.cz na jejich dotazy. Popsal, jak se snaží bojovat za to, aby se děti na českých školách učily pravdu o islámu. Prozradil také, jak je na tom Afghánec, který se údajně pokusil znásilnit českou zdravotní sestru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
„Odkdy je pokus o znásilnění, když si vás chlap přitáhne a sahá vám na prsa?!“ Nečekaná slova ke kauza Afghánce, který napadl českou zdravotní sestru
Mladíkovi z Afghánistánu, který se pokusil znásilnit zdravotní sestru v Nemocnici Na Bulovce, hrozí až dvanáct let vězení. S detaily napadení přichází Seznam Zprávy. A svůj komentář k tomu sdělila zakladatelka portálu Ozbrojené složky Miroslava Pašková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist